Jump to content

Čelendžeri


wwww

Recommended Posts

Na beogradskom turniru, Olga se s protivnicom Italijankom takmiči koja je gora. Dobi na kraju nekako TB 3. seta. Italijanka je 372. na listi, a gubila je servis 7 puta, Olga 8, uz 1 as i 10 duplih. 2 sata 40 minuta :classic_wacko:

Ajd makar je pobedila, dosad smo imali i očajnu igru i poraze, sad malo pobeda uz očajnu igru pa će možda i bolja igra doći vremenom :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Quote

the match between Altmaier and Borg had been suspended for an impracticable field with Leo 2-0 in the first set. They've been down for two hours and now it looks like Borg has retired

 

Quote

The match was interrupted for several hours after Altmaier complained about a bad court.

 

 

pozitivan na sta? coronu ili doping?:smiley24:

 

Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, alcesta said:

Ništa ne razumem.

Ali mi je upečatljivo da porodica Borg ima zajednički nalog :smiley33:

ma opsti haos.

moze vrlo lako biti da je bio pozitivan na doping (verovant rezultat dosao u prekidu meca), pa sad pokusavaju da zataskaju. zamisli naslov: sin Bjorna Borga pozitivan na dopingu! bez obzira na beznacajnost Laea Borga, ovo bi bas bio zesci skandal za oca. pogotovu pred LC.

 

a ove objave na drustvenim mrezama: kao ono sto je sesta od Naomi pisala, pa brisala, pa PR morao da smislja ubedljiviju pricu i sad se ukopali.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Verdasco glatko izgubio od nekog anonimnog Francuza.

On ove godine ima W-L = 2-8, trenutno je #145 na oficijelnoj listi, #277 na race.

 

Gori od njega su Simon i Tsonga.

Simon je trenutno  #99 na oficijelnoj listi, #320 na race. W-L = 3-16

Tsonga je trenutno  #167 na oficijelnoj listi, #427 na race. W-L = 1-8

 

Lopez se (u poredjenju s njima) jos dobro drzi: trenutno je #108 na oficijelnoj listi, #119 na race, W-L = 9-19

A i Gaske: trenutno je #81 na oficijelnoj listi, #79 na race, W-L = 14-13

 

Simona trenutno rastura Rune.

Gaske na Puija u R2 Orleansa

 

Pui je trenutno  #137 na oficijelnoj listi, #147 na race. W-L = 5-14

 

(toliko za rubriku: gde su, sta rade - kucamo na vrata zaboravljenih asova :classic_biggrin: )

Edited by wwww
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, wwww said:

Verdasco glatko izgubio od nekog anonimnog Francuza.

On ove godine ima W-L = 2-8, trenutno je #145 na oficijelnoj listi, #277 na race.

 

Gori od njega su Simon i Tsonga.

Simon je trenutno  #99 na oficijelnoj listi, #320 na race. W-L = 3-16

Tsonga je trenutno  #167 na oficijelnoj listi, #427 na race. W-L = 1-8

 

Lopez se (u poredjenju s njima) jos dobro drzi: trenutno je #108 na oficijelnoj listi, #119 na race, W-L = 9-19

A i Gaske: trenutno je #81 na oficijelnoj listi, #79 na race, W-L = 14-13

 

Simona trenutno rastura Rune.

Gaske na Puija u R2 Orleansa

 

Pui je trenutno  #137 na oficijelnoj listi, #147 na race. W-L = 5-14

 

(toliko za rubriku: gde su, sta rade - kucamo na vrata zaboravljenih asova :classic_biggrin: )

Ti francuski igraci kao da su setovani da traju maltene isto, raspad sistema u jednoj sezoni ......................

Link to comment
Share on other sites

Simon (36,7yo) i Tsonga (36,4) su presli 36. godinu, Gaske je 35,2 godine star.

 

Monf je 35, Chardy je 34,6 a Per vec 32,3 godine star, Mannarino 33,2 a Pui 27,5. PHH je 30,5 godina star.

RInderknecht je 26,1 godinu star a on je tek presao u profesionalce.

 

Humbert im je najmladja nada, a ima 23,2 godine, Gaston ima 21 ali on bas nesto ne ostvaruje rezultate "da ti zastane dah".

 

Najbolji igrac ispod 21 godinu im je Jacquet (#305). Isred njega su 4 mlada Italijana, 2 Spanca, 2 Amera, 3 Argentinca, Danac, 2 Ceha, 1 iz Tajpeha, 1 Hrvat, 1 Svajcarac, 1 Kazahstanac, 1 Britanac.

 

Nesto malo slabije rangiran im je Cazaux (19,1 godinu, #341) - ko zna sta ce s njim biti.

 

Inace, gledam Runea, poceo je sezonu kao #475, a sad je na live renkingu #122, na live race je #65.

Link to comment
Share on other sites

Ovo me podsetilo na mene kad sam, u dvorištu kod komšije, pijan uzeo kikiriki, i umesto normalno da ga zobam, ja uzmem i kao nabacim sam sebi pasem iza leđa nekoliko metara uvis i unapred pa da ga uvatim ustima u letu. Naravno da sam više doprineo transferu blama, nego što sam imao šanse da mi trik uspe. Tim pre jer sam probao nekoliko puta. Hvala Moutetu što me podsetio na ovo

Edited by Marko
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...