Jump to content

Čelendžeri


wwww

Recommended Posts

Tenis sam poceo pratiti 1990. Isprva je to bilo onako prrimereno tadasnjem uzrastu..'91 mislim da sam kupio prvi reket i poceo odmah pikati rekreativno.
I pracenje i igranje se godinama samo podizalo na visi nivo.

No,nikada nisam bio neki tip marljivog ljubitelja - hronicara,da vodim neke statistike i pamtim sve i svasta,to priznajem. Otuda ovakvi i slicni propusti.

Edit:slova

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Crni Bombarder said:

Tenis sam poceo pratiti 1990. Isprva je to bilo onako prrimereno tadasnjem uzrastu..'91 mislim da sam kupio prvi reket i poceo odmah pikati rekreativno.
I pracenje i igranje se godinama samo podizalo na visi nivo.

No,nikada nisam bio neki tip marljivog ljubitelja - hronicara,da vodim neke statistike i pamtim sve i svasta,to priznajem. Otuda ovakvi i slicni propusti.

Edit:slova

 

 

To za Nadala su toliko puta spomenuli ovde (ne forum, nego mediji), da mi je bilo cudno da nisi procitao, zato sam morala malo da te zezam :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

 

 

To za Nadala su toliko puta spomenuli ovde (ne forum, nego mediji), da mi je bilo cudno da nisi procitao, zato sam morala malo da te zezam :classic_biggrin:

Ne znam koje je godine uopste igrao u Beogradu?
(sasvim je moguce da tad nisam ni bio ovde..)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
29 minutes ago, alcesta said:

Olga glatko gubi od Sare Erani na travi :classic_rolleyes:

to je mislim cak nekakav fjucers na travi ............. ajme, kako njoj puca prsluk za tenis .................... za nju je Nina Stojanovic trenutno kao Serena Vilijams ..........................

Link to comment
Share on other sites

Očigledno nije Olgin servis "onakav" kakav bi trebalo da bude :classic_rolleyes:

Ne znam stvarno, ona kao da samo nazaduje, s vremena na vreme se pojavi neki tračak nade pa opet na staro... a samo gledam Potapovu koja se solidno ušančila u top 100.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...