Jump to content

Čelendžeri


wwww

Recommended Posts

Endi Marej ce igrati u Italiji celendzer Biella 2 koji se poklapa sa drugom nedeljom AO. 

Pitam se ja ko je ovde lud? Australijanci koji ne daju vec 15 dana nikom da mrdne ili ovi moji koji jedva cekaju da ugoste (bez karantina) tek izlecenog od Covida, ex No 1 koji stize iz UK gde se pojavio novi soj jos opasnijeg virusa.. U vreme kada se zabranjuju putovanja bez preke potrebe... Ok tenis je posao i putovanje nije bez preke potrebe, a u isto vreme pozatvarali restorane i kafice ( i to je neciji posao), da ne sire zarazu. Meni ovde vise nista logicno nije. 

https://www.ubitennis.com/blog/2021/01/27/andy-murray-riparte-dal-challenger-di-biella/

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

Endi nije opasan, samo je pitanje koliko ljudi vodi sa sobom i jesu li oni preležali. Dobro bi bilo da njih stave u karantin. Veći problem će biti ako je turnir s publikom, jer će sigurno gomila ljudi doći da ga gleda, a videli smo prošle godine kako izgledaju mere na italijanskim čelendžerima.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

On 1/28/2021 at 12:57 PM, Milica said:

Endi Marej ce igrati u Italiji celendzer Biella 2 koji se poklapa sa drugom nedeljom AO. 

Pitam se ja ko je ovde lud? Australijanci koji ne daju vec 15 dana nikom da mrdne ili ovi moji koji jedva cekaju da ugoste (bez karantina) tek izlecenog od Covida, ex No 1 koji stize iz UK gde se pojavio novi soj jos opasnijeg virusa.. U vreme kada se zabranjuju putovanja bez preke potrebe... Ok tenis je posao i putovanje nije bez preke potrebe, a u isto vreme pozatvarali restorane i kafice ( i to je neciji posao), da ne sire zarazu. Meni ovde vise nista logicno nije. 

https://www.ubitennis.com/blog/2021/01/27/andy-murray-riparte-dal-challenger-di-biella/

 

Ne može da bude baš sve na nivou egzistencije, mora i neki "začin", inače je mnogo bedak.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fino . Sa Viktorom  se nekoliko poslednjih sezona ne zna protiv koga i kako će izgubiti sledeći meč, tako da mu je važna svaka pobeda. A od Ruusuvuoria izgubio skoro u Melburnu. Odservirao Emil  Viktoru neku gomilu asova . 

A Robredo , neverovatna posvećenost ,životni moto za poštovanje!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...