Jump to content

Snooker


dekkard

Recommended Posts

Spektakularni deseti i pogotovo jedanaesti frejm, Trump pokazuje da ima još one bezobraštine u njegovoj igri. Iskreno mislio sam da je to potpuno zamrlo kod njega i drago mi je što sam pogrešio.

Nadam se da osvaja turnir.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je najbolji mec u istoriji. Higins igra mec zivota a gubi 16-9 znaci nemoguce. Od ovoga sto je Tramp odigrao do sad ne postoji bolje. Jurili su obojica maksimalni brejk i jako malo im je falilo ne-ve-ro-va-tni udarci!

Link to comment
Share on other sites

Kakav je igrač Trump, fantazija. Gledao sam sinoć onu sesiju koju je dobio sa 8-1 i prelomio, bukvalno je psihički uništio Higginsa sa nekoliko spektakularnih udaraca i otetih frejmova.

Nije bilo šanse da ga Higgins okrene danas, suviše je mentalno jak Trump, kad igra sa ovim samopouzdanjem može da pogodi šta poželi.

Bravo majstore :18:

 

I da, neverovatno koji je smarač komentator sa ES, pokvario mi je uživanje sinoć konstantnim brbljanjem.

Edited by dulematic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Juče je počeo 44.svetski šampionat u snukeru, evo i parova prvog kola i rezultata završenih mečeva:

  • Judd Trump (1) 10 v 8 Tom Ford
  • Yan Bingtao (16) v Elliot Slessor
  • Stephen Maguire (9) v Martin Gould
  • Kyren Wilson (8) - BYE
  • John Higgins (5) v Matthew Stevens
  • David Gilbert (12) 4 v 5 Kurt Maflin
  • Jack Lisowski (13) v Anthony McGill
  • Mark Allen (4) v Jamie Clarke
  • ––––––––––––––––––––––––––––––––––
  • Mark Williams (3) 4 v 5 Alan McManus
  • Stuart Bingham (14) 10 v 7 Ashley Carty
  • Ding Junhui (11) 5 v 4 Mark King
  • Ronnie O’Sullivan (6) v Thepchaiya Un-Nooh
  • Mark Selby (7) v Jordan Brown
  • Shaun Murphy (10) v Noppon Saengkham
  • Barry Hawkins (15) v Alexander Ursenbacher
  • Neil Robertson (2) v Liang Wenbo. 

Bingam i Tramp su se plasirali u drugo kolo...

Link to comment
Share on other sites

Gledao Trump-a malo sinoc. Ovo nije onaj isti igrac od prosle godine. Uz svo duzno postovanje prema Ford-u, ali u momentima se vidi da on nije ta klasa, iako sam rezultat to ne pokazuje - tesno je bilo. To jos vise govori da Trump apsolutno nije u formi ili sto bi komentator rekao da igra "onaj njegov nevaljali snuker".[emoji4]

Link to comment
Share on other sites

Presekla ga je ova pauza, inace je igral fenomenalan snuker cele ove sezone - uzeo je 6 trofeja na ranking turnirima dobijajuci Ronniea, Murphya, Robertsona, Un-Nooha, Bingtaoa, Kyrena Wilsona, uz to izgubio jos jedno finale od Robertsona i to 10-9 u fenomenalnom mecu. Sad je potpuno zardjao i van takmicarske forme kao i svi doduse, s tim da ovi kvalifikanti imaju prednost jer su vec odigrali nekoliko meceva pa su osetili sto i zagrejali se. Da nije doslo do prekida sezone i da je WSC igran kad mu je vreme, uveren sam da bi se prosetao do titule, ovako ce biti jako tesko.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

"Long time no see" 🙋‍♂️ .. reče Lesa forumu, i Ronnie trofeju @crucible! 

 

Upravo me "preteče" britanski kolega, izostanak publike može biti od pomoći gorepomenutom ove godine .. 

 

Kakva prva sesija na raketni pogon..  :61:

Link to comment
Share on other sites

Posle predugih 8 godina, imamo maximalni break @crucible..

To je pošlo za rukom John Higgins-u u meču sa Maflinom koji trenutno vodi 7:5..

Inače Ronnie i Ding će svoje 3 sesije igrati u 3 dana.. 

Link to comment
Share on other sites

Kakav HQ snooker! Ronnie i Ding odigrali 7 frejmova (sa sve intervalom) za 90min, a McGill i Clarke krckaju svoj treći frejm. 🤨 

Kao da igraju Selby vs. Selby.. 

 

Ronnie dobio 13:10, sutra 14:30h sa Williams-om.. 

Edited by Lesa
Link to comment
Share on other sites

'Bem ti žreb kad će jedan od finalista biti Kajren Vilson ili Entoni MekGil (teško da će Kurt da okrene).

 

A Roni ili Mark će sutra na Selbija, a on sa svojim "udri me do zore pa me baci lavovima" stilom igre obojici leži ko luk na puding.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...