Jump to content

Snooker


dekkard

Recommended Posts

15 minutes ago, Stiletto said:

'Bem ti žreb kad će jedan od finalista biti Kajren Vilson ili Entoni MekGil (teško da će Kurt da okrene).

 

A Roni ili Mark će sutra na Selbija, a on sa svojim "udri me do zore pa me baci lavovima" stilom igre obojici leži ko luk na puding.

 

Da, tezak je za gledanje. Bas izbaci iz takta sa onim svojim neckanjem i setnjom oko stola non stop

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stiletto said:

'Bem ti žreb kad će jedan od finalista biti Kajren Vilson ili Entoni MekGil (teško da će Kurt da okrene).

 

A Roni ili Mark će sutra na Selbija, a on sa svojim "udri me do zore pa me baci lavovima" stilom igre obojici leži ko luk na puding.

 

 

Kajren Vilson je najtalentovaniji "mladi" igrač. Prethodnih godina je stizao do polufinala/četvrtfinala (3 QF i jedno SF), mislim da je vreme i da je zaslužio da uđe i u finale. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Da, tezak je za gledanje. Bas izbaci iz takta sa onim svojim neckanjem i setnjom oko stola non stop

 

Da bi igrao sa Selbijem u punoj formi moraš imati živce ko lance od sidra, a to od današnjih igrača ima samo Higins. Kao da igraš tenis protiv zida od cigli, uvek vrati lopticu a pre ili posle pogodi ćošak terena gde ne možeš da stigneš.

 

16 minutes ago, Jurgen said:

 

Kajren Vilson je najtalentovaniji "mladi" igrač. Prethodnih godina je stizao do polufinala/četvrtfinala (3 QF i jedno SF), mislim da je vreme i da je zaslužio da uđe i u finale. 

 

Kajren jeste dobar, ali meni mnogo vuče na Džimi Vajta, uvek u finalu nikad pobednik. Isti šlif kao Ding Žunhui.

Edited by Stiletto
Link to comment
Share on other sites

Mid session 11:9 Selby.. 

Čudan i težak meč.. U prvoj sesiji, Ronnie uz savršen long pot igrao nikad bolji safety, ali osrednja igra u polju mu nije dozvolila više od 5:3. Druga sesija (2:6) donosi gubitak kvalitetnog long pot-a, nastavak lošeg građenja break-a, i samo ga nikad bolji safety, za njegove standarde, ostavlja koliko-toliko u manjem zaostatku.. 

 

Ovo danas.. Stegnuto, frka im je, hvala plačljivku što je neshvatljivim greškama ostavio najvećeg u životu..   :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Roni da se suta u dupe od srece sto je samo 11-13. Kakva kradja 23 frejma, mozda to bude i odlucujuce ako se vcrs pojavi pravi Roni jer ovo do sada je lose.

Selbi igra maestralno ali ima i on malih padova u igri. Mora i na njega uticati desavanja od danas, imao je protivnika na konopcima i vratio ga u igru.

 

Da da, dio publike i nadam se da ce gledati Ronija tamo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...