Jump to content

Tottenham Hotspur FC


Doorn

Recommended Posts

Stadion je otvoren, nadam se da će se LŠ igrati i sledeće godine, a predstoji 1/2 finale LŠ sa Ajaxom. Tranzicija je završena, nadam se da možemo unaprediti tim za sledeće sezone i konkurisati za trofeje.

Iako pojačanja nije bilo zadnja 2 prelazna roka, verujem da će na leto ipak biti pojačanja, a verovatno i odlazaka (pre svega Eriksen i Toby).

Juče se već video zamor materijala protvi WHM-a, ali nadam se da će naći snage i motivacije za ovih par utakmica do kraj sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo ovde da se deklarisem kao fan Totenhema.  Jednostavno kada su tudji novci okupirali Ostrvo, poceo sam da razmisljam za koga u Engleskoj treba navijati ako se po strani ostave top 4 kluba koje vode pijani milijarderi. Odlucio sam se za Totenhem i eto od Modriceve sezone otprilike Totenhem je dobio jos jednog navijaca. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I ja sam fan Totta, na 2. mestu svih omiljenih fudbalskih klubova, City pa Tott i to je sve sto volim u klupskom fudbalu. Kejn mi je trenutno omiljeni fudbaler, uz Sacirija i Aguera.

 

   Postoji sansa da Hari zaigra potencijalno finale, tako da... Lec Gou Spurs(ali iz Londona, Texasa nikako ) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

I ja sam fan Totta, na 2. mestu svih omiljenih fudbalskih klubova, City pa Tott i to je sve sto volim u klupskom fudbalu. Kejn mi je trenutno omiljeni fudbaler, uz Sacirija i Aguera.

 

   Postoji sansa da Hari zaigra potencijalno finale, tako da... Lec Gou Spurs(ali iz Londona, Texasa nikako ) 

Koji ti je motiv da navijas za pijane milijardere? City je masina za pranje para. 

Link to comment
Share on other sites

AJOOOOOOJ!!! Citao sam da ce se mozda vratiti za finale LS, ali ovo je predivno. Danas nemamo na raspolaganju na Sona ni Kejna, bice tesko, ali igramo kuci i samo da nekih 0-0 / 1-0 izvucemo uzdajuci se u Eriksena, Mauru, Lamelu, Diera, Sisoka, Dani Rouza, Tripijea, LLorisa, Belgijanaca..   

 

  Jedan je Harry Kane!

Link to comment
Share on other sites

Nekako mi nerealno da igramo 1/2 finale LŠ. Ne znam šta da očekujem, šteta za Kane-a i Son-a, baš će nam dosta faliti. Winks je operisan, završio sezonu. Sissoko se nadam oporavio, značilo bi da igra večeras. Hrabro i pametno. COYS!

 

Što bi rekao Mauricio: To infinity and beyond! 😂

download.jpg.dc48ce7ce560debb371f0fd01be82a10.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Dobro prvo poluvreme, ali bez realizacije. Son nervozan, Foyth neoprezan, i za 5 min ostali sa 9 igraca. Protivnik los, izdrzali bez problema do kraja, primili gol iz kornera u 90. minutu.
Zabrinjavajuci rezultati, ocajna forma.
LS upitna, revans protiv Ajaksa, sa ovom formom, bez sansi.

Sent from my SM-J320F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Quote

What a strange weekend of football it was for Tottenham Hotspur, as fans tasted the lows and the highs of Premier League life.

Spurs started off the weekend of football by blowing a clear opportunity to secure top four football for next season while hanging onto their third place for the time being.

 

However, despite dominating the match against Bournemouth, and having numerous clear goal-scoring chances through Alli and Moura, Spurs somehow shot themselves in the foot.

After Heung Min Son and Juan Foyth were both given their marching orders either side of half time, a nine-man Spurs was left to fight for a draw.

Unfortunately, Nathan Ake broke Tottenham hearts with an injury-time headed winner, but that only delayed Spurs celebrations by a day.

Manchester United and Arsenal both fell to 1-1 draws on Sunday, leaving the former out of the top four race, and the latter needing an eight-goal swing to overtake Spurs on the final day.

 

In order to mathematically secure top four, the easiest method for Spurs would be to pick up at least a point, or a win if they harbour hopes of overtaking Chelsea once more.

If Tottenham lose to Everton, they must ensure to keep the goals conceded to a minimum, as they currently have a superior goal difference to Arsenal by eight points.

As long as Arsenal don’t go on a goal-scoring flurry, and Spurs don’t concede a barrage of goals, Champions League football will be coming to the new stadium next year again.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...