Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

B92: Crnogorka se onesvestila u uživo programu VIDEO

 

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2020&mm=10&dd=13&nav_id=1747230

 

Jadno devojce, ovo stvarno izgleda smesno ali nadam se da se nije povredila. Nastupi pred kamerama i zivom publikom umeju da budu bas stresni; ja sam navikao i na jedno i na drugo, ali znam kako ovo izgleda, bukvalno "strah od letenja" nivo.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

B92: Crnogorka se onesvestila u uživo programu VIDEO

 

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2020&mm=10&dd=13&nav_id=1747230

 

Jadno devojce, ovo stvarno izgleda smesno ali nadam se da se nije povredila. Nastupi pred kamerama i zivom publikom umeju da budu bas stresni; ja sam navikao i na jedno i na drugo, ali znam kako ovo izgleda, bukvalno "strah od letenja" nivo.

 

O boze, ona pada i govori i dalje 😂

 

Moram da dodam, nasla sam duzi snimak. Jos ludja je ova sto intervjuise. Nije se pomerila kada je ova pala kao tabla, nego je gleda od gore i kao sve je cool... 

 

 

 

Edited by Baby
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Baby said:

 

O boze, ona pada i govori i dalje 😂

 

Moram da dodam, nasla sam duzi snimak. Jos ludja je ova sto intervjuise. Nije se pomerila kada je ova pala kao tabla, nego je gleda od gore i kao sve je cool... 

 

 

 

 

Meni jednom na cas dosao inspektor kriminalisticke policije da odrzi predavanje deci, grmalj od 2 metra i 120 kila, a kad je usao u ucionicu pred tridesetak sedmaka pogubio se, prebledeo, blokirao, nije mogao da zucne. Covek nenaviknut na tu situaciju, razumem ga, nije bas zgodno. Malo sam mu ja napravio slagvort pa se opustio, posle mi Bog zna kako zahvaljivao, zvao me i telefonom sutradan da mi obaska zahvali 🙂 A kamere sto mogu da budu zeznute to je pa posebna prica, neki ljudi bukvalno dobiju panicni napad kad se upali crveno na kameri. Hiperventiliraju, suva usta, jezik tezak kao zelezo, gutaju knedle, razmisljaju o svakoj reci, tri znoja ih obliju dok ti nesto kazu. Tako da razumem ovu devojku, jedino sto ona nije uspela da izdrzi tih jos par dragocenih sekundi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...