Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

On 7/3/2020 at 4:34 PM, Drakaris said:

cb817ebcf8da426866566c547856cef9.jpg

Послато са G3121 помоћу Тапатока
 

Srbi nisu preživeli epidemiju španske groznice bez većih problema, a ako su stotine hiljada umrlih od španske groznice i tifusa neko merilo hrabrosti, onda ajde svi da se zarazimo, ko ga jebe.

Znam da je ovo deo za zajebanciju, ali više mi idu na onu stvar ovakve priče koje guraju ljudi koji nemaju nlage veze šta se događalo u Srbiji 1914-1920 (i ne samo u Srbiji), a koji sve objašnjavaju nekom pričom o genetici i kurcima palcima. 

Sve što nam se događa smo zaslužili, čak mislim da dobro i prolazimo srazmerno, imajući u vidu da plivamo u moru gluposti.

Quote

 

Tokom istraživanja španskog gripa na području Srbije, koje je otkrilo i te strahote dela Velikog rata, naš sagovornik navodi i zapis dr Haton, lekarke britanske misije koja se pred kraj 1918. zatekla u Vranju.

"Demobilisani ratnici iz ovog kraja koji su se vraćali sa fronta zaticali su puste kuće. Njihove žene ili deca, ili svi redom, pomrli su od španske groznice samo koji dan pre njihovog dolaska kući. Skoro svuda se čuo lelek i naricanje umesto smeha i veselja", zapisala je dr Haton

 

 

Edited by Don Laki Juan
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 
  vas dvojica, nećete mi vjerovati, vas dvojica ste tipovi ljudi kakve mi tražimo godinama ...  :classic_smile:

Jao, Zenit Đozić (Fu Do), moj drug iz JNA [emoji12]
Kakva prejebeno zabavna njuška, haos smo pravili ... [emoji16]


Sent from 127.0.0.1

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...