Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

10 minutes ago, Kronostime said:

 

Zezas, bre. Hoces da pandrknem ovde. Secam se pre jedno 20-ak godina, kad nam je gazdarica presudila elantri, napumpala je od pozadi u corolu, koja je ukocila na rampi. Dovukli je mi nekako u garazu i ujutro kad smo vodili klinca u obdaniste, mali dodje do kola i kaze:"Mama ooo". Na autu hauba presavijena na pola, on gleda i cudi se. 🙂

Btv nisam sexista, ali mi ovo bilo tako smesno.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mrd said:

Zezas, bre. Hoces da pandrknem ovde. Secam se pre jedno 20-ak godina, kad nam je gazdarica presudila elantri, napumpala je od pozadi u corolu, koja je ukocila na rampi. Dovukli je mi nekako u garazu i ujutro kad smo vodili klinca u obdaniste, mali dodje do kola i kaze:"Mama ooo". Na autu hauba presavijena na pola, on gleda i cudi se. 🙂

Btv nisam sexista, ali mi ovo bilo tako smesno.

Ja te ne pomenuh nigde, a to sto ti je ljubav zivota tvog (u dobru i zlu, u zdravlju i bolesti, u siromastvu i bogatstvu... dok vas smrt ne  rastavi - tako bese zavet? :smiley33: ) i majka  dece tvoje los vozac znaci samo jedno - nisi  joj pomogao!:s_d:

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kronostime said:

Ja te ne pomenuh nigde, a to sto ti je ljubav zivota tvog (u dobru i zlu, u zdravlju i bolesti, u siromastvu i bogatstvu... dok vas smrt ne  rastavi - tako bese zavet? :smiley33: ) i majka  dece tvoje los vozac znaci samo jedno - nisi  joj pomogao!:s_d:

Kako nije dobar vozac, zasto je ona kriva sto je onaj ispred nje stao? Ma daj sada. :lol_2:

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mrd said:

Kako nije dobar vozac, zasto je ona kriva sto je onaj ispred nje stao? Ma daj sada. :lol_2:

 

Ja sam moju dobio uz dozvolu, ali  DASHCAM i kartica iz iste mnoge bracne i potodicne nevolje resavaju: npr. Ko je odgovoran za stetu i ko treba da je plati?

SD kartica snimi put do Soluna, a nece ulice?

 

ccccc, MRD-e - ne veruj nikome do  svojim ocima, pa da vidis kako ukucani postuju pravila na putu. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Constantin said:

spacer.png

Jel to stvarno Širak rekao ili je izmišljotina? Ne mogu da nađem nigde sem na našim sajtovima. Dosta mi je sumnjivo, ne verujem da je tolika budala da tako nešto kaže a i misli. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel to stvarno Širak rekao ili je izmišljotina? Ne mogu da nađem nigde sem na našim sajtovima. Dosta mi je sumnjivo, ne verujem da je tolika budala da tako nešto kaže a i misli. 
Koliko se ja sećam, bilo je izjava u tom kontekstu, mada se nije pominjao Pariz....ali srpska deca jesu.

P.S. pogledaj po YT ako ti je baš stalo, ali mislim da je u ovom kontekstu irelevantno...zajebancija, obična

Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Kako da dodam sliku, aploudovao sam je na imgbb, ali kad ostavim ovde link ne prikaze sliku? 😞

 

Imas URL sa imgbb za tu sliku?

Ako da, otvoris "Other Media" u donjem desnom kutku ovde gde kuckas i paste URL link u "Insert Image from URL"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...