Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

11 minutes ago, Kronostime said:

Sarkazam mi je nestao kad se uciteljica predstavila pre dosta godina nama, roditeljima tadasnjih prvaka sa: Ja sam ta i ta i ja gi ucim. :frusty:

Prosveta je cudo!:classic_biggrin:

Problem s'juznu prugu, a sta s'jugozapad? :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kronostime said:

Kod nji`se uci Gorski Vjenac naizust. :classic_biggrin:

Ako ti je lakse ja sa s'mojim starijim promenio 3 osnovne skole dok nismo nasli pristojnu. To s'seljacinama(namerno pisem seljacinama) je veliki problem, lako se infiltriraju u obrazovni sistem, a posle ne mozes da ih najuris. (komunizam) sindikat. 🙂 mafija

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mrd said:

Ako ti je lakse ja sa s'mojim starijim promenio 3 osnovne skole dok nismo nasli pristojnu. To s'seljacinama(namerno pisem seljacinama) je veliki problem, lako se infiltriraju u obrazovni sistem, a posle ne mozes da ih najuris. (komunizam) sindikat. 🙂 mafija

Tvoj stariji nije ucio u SFRJ, a meni se zalomilo u srednjoj da mi uciteljica srpskog bude Mojkovcanka kojoj je omiljeni metod bio ucenje delova Gorskog Vjenca napamet.

Posle prve godine i gitara mi je cudno izgledala:

 

s4q9PDM.jpg

 

:krstipd4:

Link to comment
Share on other sites

Tvoj stariji nije ucio u SFRJ, a meni se zalomilo u srednjoj da mi uciteljica srpskog bude Mojkovcanka kojoj je omiljeni metod bio ucenje delova Gorskog Vjenca napamet.
Posle prve godine i gitara mi je cudno izgledala:
 
s4q9PDM.jpg
 
:krstipd4:
Što je to problem. Ja sam morao da naučim 500 stihova iz Gorskog Vjenca a 80-ih sam išao u školu. I Smrt Smajl-age Čengića na sablbu ga nabodem.
Nas dvojica kad ga razvučemo ode topic i 3.14čku materinu. [emoji14]
Htedoh da kažem da je nastavnički posao primamljiv za lenjivce, pošto mogu da se kriju, al'daleko od toga da je lak.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Darko said:

More, mrš u pizdu materinu!

 

:classic_biggrin::classic_wink:

Znao sam da me emocije cine pametnijim: kad krenem da nizem psovke - Vuku Karadzicu izadje na ekranu Memory overflow.

A IQ raste - oklen on dole, majke mu ga iznabutkam?

Sinko, majke ti ga, opet si mi prebacio na Zadrugu dok sam spavao - e, neces okaciti onu Zvezdinu zastavu dok sam ziv.

I u testamenat cu staviti da ti soba uvek mora biti crno-bela ili nema nista od stanova  i ranca.

Kurvica od bratanca, 1. razred osnovne, vec nosi sve crno-belo, a familija mu vatreni Zvezdasi. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kronostime said:

Znao sam da me emocije cine pametnijim: kad krenem da nizem psovke - Vuku Karadzicu izadje na ekranu Memory overflow.

:lol_2:

 

Pretpostavljam da tako vežbaš kreativnost pa raste inteligencija. Gledajući kreativnost naših psovki, nije ni čudo što smo mi Srbi najpametniji narod na svetu i sve znamo najbolje. 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Just now, Darko said:

:lol_2:

 

Pretpostavljam da tako vežbaš kreativnost i tako raste inteligencija. Gledajući kreativnost naših psovki, nije ni čudo što smo mi Srbi najpametniji narod na svetu i sve znamo. 

Ja i gospodji govorim da mi se ne obraca bez priloga: Stoko neopevana, bitango neopisana.....

#negujmoSrBski :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Stiletto said:

 

Blago tvojoj ženi, uvek će proći poligraf :s_d:

Posle mene - ni optuzba za genocid bi joj bila prihvatljiva.

Frtalj veka nas dvoje u braku - toliko ni Hag ne osudjuje.

Al` se jos volemo - bas zato smo nenormalni.

Bilo bi dosadno u suprotnom slucaju.

Jebo poligraf - crk`o bi i kod mene i kod hanume jos dok kace one trake.:classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...