Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

25 minutes ago, Sunshine State said:

Srbija, zemlja cuda....Vucic kosarkas, Ceda teniser, glumac diler, Zeljko naucnik, Brnabic otac.....

A ljudi glasaju opciju, "Necemo promene, dok ste zivi!"

 

:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

"Mi smo u zadnja 24 sata otkrili 426 zaraženih, ali da smo testirali kao Hrvatska tisuću ili dvije ljudi, oboljeli bi umirali. Mi se ne predstavljamo kao bolji. Zato ćemo ići do 12.000 testiranih dnevno. Pokušat ćemo smanjiti broj teških slučajeva", poručio je Vučić.

"Kada testirate mnogo ljudi, otkrivat ćete više bolesnih i mrtvih. Naš cilj i želja je da pokažemo da ogromnim testiranjem želimo sačuvati i liječiti ljude i zaustaviti širenje korone", rekao je Vučić.

 

 

Link to comment
Share on other sites

109073856_10158868994568478_290919312610

 

Quote

Biden quote of the week: You can’t do it in the CoVID time, but they’d actually breath in my nostrils to make me move, to get me moving!"

 

Edited by mrd
Na Srpskom: Na dva mesta, po tri mesta sa slagom. :P
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovde najprikladnije da postavim.

 

U fabrici naređeno nam je da merimo temperaturu svim zaposlenima prilikom ulaska.Danas kolega meri čoveku i pokaže mu 37.8.Ladno ga kolega pita:"brate,daj mi jednu cigaru" 😄.I uze lik lepo i zapali.

 

Sva sreća pa se radniku spustila temperatura jer je dosao biciklom pa se malo pregrejao.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovde najprikladnije da postavim.
 
U fabrici naređeno nam je da merimo temperaturu svim zaposlenima prilikom ulaska.Danas kolega meri čoveku i pokaže mu 37.8.Ladno ga kolega pita:"brate,daj mi jednu cigaru" [emoji1].I uze lik lepo i zapali.
 
Sva sreća pa se radniku spustila temperatura jer je dosao biciklom pa se malo pregrejao.
Ovo ti je više za dnevnu dozu corona-e. Odrasli ovako rade, kako onda deci objasniti da drže distancu? Ha.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mrd said:

Ovo ti je više za dnevnu dozu corona-e. Odrasli ovako rade, kako onda deci objasniti da drže distancu? Ha.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk
 

Pa realno i jeste.Ljudi se i dalje zajebavaju.Danas sam imao raspravu sa nekim mentolom oko nosenje maske.Dosao da mu merim temperaturu a ne nosi je.

Pita me posle da neću da mu možda merim i pritisak.Rekao sam mu da pazi na moj,koji ako skoči imaće problem.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa realno i jeste.Ljudi se i dalje zajebavaju.Danas sam imao raspravu sa nekim mentolom oko nosenje maske.Dosao da mu merim temperaturu a ne nosi je.
Pita me posle da neću da mu možda merim i pritisak.Rekao sam mu da pazi na moj,koji ako skoči imaće problem.
Ja sam prilično na zemlji po tom pitanju, ali prošle nedelje mi capio drugar iz oš. On bio deb'o ko ja, a ceo njegov tim iz ED negde na terenu fasovao.
Niko te ne čuva osim tebe.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mrd said:

Ja sam prilično na zemlji po tom pitanju, ali prošle nedelje mi capio drugar iz oš. On bio deb'o ko ja, a ceo njegov tim iz ED negde na terenu fasovao.
Niko te ne čuva osim tebe.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk
 

Ako se neko čuva,to sam ja.Skoro sam postao otac,tako da...A i dok mi je supruga bila trudna,bas sam vodio računa.

Mada i bez toga,ponašao bih se isto.

Nezgodno mi je na poslu,ali dobro,svima je.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ako se neko čuva,to sam ja.Skoro sam postao otac,tako da...A i dok mi je supruga bila trudna,bas sam vodio računa.
Mada i bez toga,ponašao bih se isto.
Nezgodno mi je na poslu,ali dobro,svima je.
Čuvaj se, ostale ko ... Sam sebi kreiraj zaštićen prostor. Ja sam veliki pristalica dnevne higijene. Peri ruke pošto njih svuda guramo.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...