Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

5 minutes ago, NMX said:

Image

 

ali znak pitanja :79::79::79:

 

I samo pitanje (a glupo je sto je to uopste i pitanje) je postavljeno tako tendenciozno da ispada da doticni novinar smatra da to jeste realnost. Smisao bi bio drugaciji da je napisano: "Realnost ili teorija zavere?". Red reci u recenici je prilicno jak sugestivni alat.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Laki John Terry said:

Zbog cega reklamirate ove umobolne ljude? Ovoj treba lecenje, a ne reklama.

 

Ma da bre, prodaje tu m**a za bubrege a kad je pogledas vidis da je Reptilijanac 100%. Dzaba im pokusaji manipulacije, narod ih je odavno prozreo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki John Terry said:

Zbog cega reklamirate ove umobolne ljude? Ovoj treba lecenje, a ne reklama.

 

ja sam godinu - dve ignorisao sve a onda morao da prihvatim kako ozbiljni i vrlo obrazovani ljudi koje znam furaju ovu deep state priču i njine iteracije, pa rek'o, da se priključim pre nego me streljaju, a oce svejedno. 

.... 

 

ne znam gde sam pročitao ali jesam, kako cca 30% srba misli da je koronavirus velika laž i zavera, tako da, eto. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

ne znam gde sam pročitao ali jesam, kako cca 30% srba misli da je koronavirus velika laž i zavera, tako da, eto. 

 

Pa ok, ali zasto doprinositi ludosti? Cuvaj svoje mentalno zdravlje. Ja bih se cak i sprdao, ali meni umobolni ljudi nisu smesni, ni ova ni onaj pod mac bato sto je licno ubio svojim glupostima i lecenjem vise ljudi.

Prosto mi nije smesno, i nije to kritika tebi da ne shvatis pogresno. Meni je zao ovih ljudi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki John Terry said:

 

Pa ok, ali zasto doprinositi ludosti? Cuvaj svoje mentalno zdravlje. Ja bih se cak i sprdao, ali meni umobolni ljudi nisu smesni, ni ova ni onaj pod mac bato sto je licno ubio svojim glupostima i lecenjem vise ljudi.

Prosto mi nije smesno, i nije to kritika tebi da ne shvatis pogresno. Meni je zao ovih ljudi.

 

hoću da kažem kako je to sve vrlo odomaceno u populaciji 

 

trump je u poslednjih 5 godina puno radio na temu, srbi i ostali su to otpratili =činjenica je da je to sada solidan procenat ljudi, možda čak i 20-25%, koji furaju tu priču, sa mojim postom ili bez njega 

 

kao da ja sad ignorišem umobolnosti vučića i ane brnsbic - one će biti konzumirane svejedno 

 

 

ali po meni, bitno je da se to i zna, da se ne iznenađujemo I ne pitamo kada bude kasno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki John Terry said:

 

Pa ok, ali zasto doprinositi ludosti? Cuvaj svoje mentalno zdravlje. Ja bih se cak i sprdao, ali meni umobolni ljudi nisu smesni, ni ova ni onaj pod mac bato sto je licno ubio svojim glupostima i lecenjem vise ljudi.

Prosto mi nije smesno, i nije to kritika tebi da ne shvatis pogresno. Meni je zao ovih ljudi.

Sve stoji, ali je ovo ipak topik za zajebanciju.

Nego me podseti gde je " pod mac bato ", njega bas malo ima a ja sam mislio da ce da hara u ovom periodu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

ja sam godinu - dve ignorisao sve a onda morao da prihvatim kako ozbiljni i vrlo obrazovani ljudi koje znam furaju ovu deep state priču i njine iteracije, pa rek'o, da se priključim pre nego me streljaju, a oce svejedno. 

.... 

 

ne znam gde sam pročitao ali jesam, kako cca 30% srba misli da je koronavirus velika laž i zavera, tako da, eto. 

Odlomak iz "Independent-a" koji se u clanku referencira na Oksfordovo istrazivanje

 

image.png

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Jonathan 1. said:

Ljudi, za dve nedelje je zvanican kraj epidemije prema prešjedniku našem. 

Planiram da napravim malu žurku za kraj pa cu da pozovem i forumske prijatelje.

Piva će biti za sve

 

Corona-20200302084849201.jpg

 

Zelim da zurka protekne u pozitivnoj atmosferi 🙂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Negde na twiteru:

 

Planovi za letovanje 2020:

Mart: Španijo stižem ti da me zagrliš Andaluzijom

April: Ako ništa drugo, kolima u Grčku pa neko ostrvo

Maj: Pa dobro, Istra nema neke plaže al je makar lepo

Jun: Šta ima u tim Zlatnim Pjascima i šta je Nesebar?

Jul: Ma vidimo se bre u petak u Bugojnu

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sunshine State said:

Negde na twiteru:

 

Planovi za letovanje 2020:

Mart: Španijo stižem ti da me zagrliš Andaluzijom

April: Ako ništa drugo, kolima u Grčku pa neko ostrvo

Maj: Pa dobro, Istra nema neke plaže al je makar lepo

Jun: Šta ima u tim Zlatnim Pjascima i šta je Nesebar?

Jul: Ma vidimo se bre u petak u Bugojnu

 

Od mene teško i Bugojno, užas. 😕

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...