Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

1 minute ago, Constantin said:

Što nisi kupio....sad nema graška, kvasca ima...ti ne gledaš TV. 

Da, jebote u cemu je fora sa graskom?

Salje mi svastika malopre poruku da ne brinemo doneo joj neki prijatelj grasak, uzela je i za nas 5 kg!? Ja i supruga, ono, dobro, super i sta sad jebote. 
Jesu li objavili da leci koronu ili se moze  menjati za ausvajs za policijski cas?

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CLakiSH said:

Da, jebote u cemu je fora sa graskom?

Salje mi svastika malopre poruku da ne brinemo doneo joj neki prijatelj grasak, uzela je i za nas 5 kg!? Ja i supruga, ono, dobro, super i sta sad jebote. 
Jesu li objavili da leci koronu ili se moze  menjati za ausvajs za policijski cas?

Valjda je graska bilo manje na trzistu i pre ovih masovnih kupovina a sad ga je teze naci. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CLakiSH said:

Da, jebote u cemu je fora sa graskom?

Salje mi svastika malopre poruku da ne brinemo doneo joj neki prijatelj grasak, uzela je i za nas 5 kg!? Ja i supruga, ono, dobro, super i sta sad jebote. 
Jesu li objavili da leci koronu ili se moze  menjati za ausvajs za policijski cas?

 

Nestašica je graška  i fura se, pazi sad:  Zamrznuti grašak u rifuzu u džakovima od 50kg pa ti to prepakuju u prodavnici u kese od kilo...  ja pitao Gospodju, a možemo li li Boranije i pasulja umesto graška isto mu to dodje  i ona mi rekla da može tako da s graškom problema apsolutno nema...   nego je to klasika mentalitet doomsday preppers-a   jbte kako ćemo sad bez graška...  meni treba grašak...
 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, zoe Bg said:

Valjda je graska bilo manje na trzistu i pre ovih masovnih kupovina a sad ga je teze naci. 

Sve ok, ali mi se cini da je bukvalno ovo sto je @Stoned Laki21napisao, manje ga im, znaci nema graska, e sad mi je grasak neophodan, daj 100 kg da nabavim, zatrebace, zovi kuma on zna dilere graska.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CLakiSH said:

Sve ok, ali mi se cini da je bukvalno ovo sto je @Stoned Laki21napisao, manje ga im, znaci nema graska, e sad mi je grasak neophodan, daj 100 kg da nabavim, zatrebace, zovi kuma on zna dilere graska.

 

po nekad budem smešan sam sebi kad krenemo gospodja i ja da se igramo Čapo Guzman meets Queen of the South Teresa Mendoza, pa krenemo da se gadjamo šemama za belo i žuto (brašno) kvasac, zovi čoveka da nam spakuje gumenih rukavica, imamo šemu za domestos i toalet papir, a da ne pominjem, da imam ono čoveka za ulje po nabavnoj ceni bez PDV-a...   ono ljudi get a life  i završavajte tako sličice, MDMu, mango i derivate, a ne da imate šemu za posip za mačke i premil hranu za sterilisane mačke kućevne i komovog pašenoga, čija šurnjaja se kreše sa likom koji radi u frikomu kao vozač, pa će na crno da nam nabavi džak od 50 kila zamrznutog graška...  mislim WOW.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Constantin said:

Što nisi kupio....sad nema graška, kvasca ima...ti ne gledaš TV. 

Gledam, ali samo HBO, Netflix i Prime.

Imam svoju paralelnu realnost, do duše sa malo kvasca.

Edited by Don Laki Juan
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Laki Juan said:

Gledam, ali samo HBO, Netflix i Prime.

Imam svoju paralelu realtnost, do duše sa malo kvasca.

 

ovo bukvalno je ovo  i onaj upis sa VOX-a od pre dvadesetak dana suština preživljavanja u doba korone.

Mi krenuli od nule igru prestola, po ceo dan gledamo FOX-ove, na nekom drugom kanalu Detektiva Mardoka i Gospodjicu Fišer...  bukvalno paralelna stvarnost, sa jako malim primesama kvasca.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Laki Juan said:

Gledam, ali samo HBO, Netflix i Prime.

Imam svoju paralelnu realnost, do duše sa malo kvasca.

Suvi kvasac, povoljno, informacije u inbox.

Cimanje stop, samo ozbiljni kupci.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, CLakiSH said:

Kronose, ne moze ovako, kvaris mi posao, ja cu ovde, ti idi prodaji na sportu.

Kulturu cemo pola-pola, tamo se ionako slabo koristi kvasac.

 

pazi, da se dogovorimo da mi plasirate ovo ulje bez PDV-a da ne bi i ja sasvim slučajno našao neke magacine pune kvasca po najjeftinijoj tarifi :s_d:

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

pazi, da se dogovorimo da mi plasirate ovo ulje bez PDV-a da ne bi i ja sasvim slučajno našao neke magacine pune kvasca po najjeftinijoj tarifi :s_d:

Nije ti ulje neka trendy roba. Jedino da idemo vezano ulje+ kvasac+grasak. Delimo popola, znaci tebi 20% i tvoji troskovi skladistenja i dostave.

Edited by CLakiSH
Link to comment
Share on other sites

Kad pomenuste kvasac ja sam nabavio od dilera direktno, druga ruka :classic_biggrin:

 

Pisao sam već da idem u nabavku za ćaleta i kevu, za tetku, za moju porodicu, i par dana svi kukali za jbeni kvasac a donosio sam im svež hleb svaki drugi dan. Navatam kolegu koji živi u nekom selu kod Pećinaca i donese mi 3 pakovanja po pola kile. Reko evo vam kvasac da vidim šta će te sa njim sad. Ćute...

 

Danas žena mesi domaći leb i pogačice sa čvarcima, ucena za pola kile kvasca 😎

Edited by Knipex
Slovo
  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...