Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

9 hours ago, Knipex said:

inače alpina se pravi ponovo po originalnoj licenci ali je ne radi apatinska pivara. Ista je kao nekad.

 

Ovde pijem original, austrijski Almdudler, ponekad da me podseti na detinjstvo. 

 

9 hours ago, Honey Badger said:

Stari me je kad nije znao sta ce samnom, ponekad vodio u birtiju s njim. Ja bih pojeo neke cevape i najcesce popio sok od jagode. 

 

Slična priča sa mnom, uvek me vodio sa sobom po selima u kafane, ili posle škole čekao u lokalnom restoranu na pljeskavicu i pet ćevapa i uvek Coca-Cola ili Apa Kola tamo gde nije bilo CC. Tako sam se i od malih nogu navukao na to sranje. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, mare80 said:

Ma isto njesra...

Kad sam bio klinac,tamo negde '93 dodje neki moj  rodjak iz Nemacke...

Ostala mu konzerva Fante u kolima pa mi dao kad je svratio kod caleta...

Lebtejebo ja zinuo u onu Fantu ko da mi je svemirski brod u dvoriste sleteo...:s_d:

Sad ne bih mogao da popijem fantu da me streljas...

 

 

 

Ja sam pre par godina naručio "Jupi" u kafiću. Konobar mlađi pa me gleda u čudu a ja ne shvatam šta mu je. Drugar koji je bio sa mnom u tom trenutku se nasmeja pa kaže konobaru "donesi mu fantu" a onda mi kaže da Jupija nema već 20 godina. To dovoljno govori koliko sam često pio sok od narandže :)

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Eddard said:

 

Ovde pijem original, austrijski Almdudler, ponekad da me podseti na detinjstvo. 

 

 

Slična priča sa mnom, uvek me vodio sa sobom po selima u kafane, ili posle škole čekao u lokalnom restoranu na pljeskavicu i pet ćevapa i uvek Coca-Cola ili Apa Kola tamo gde nije bilo CC. Tako sam se i od malih nogu navukao na to sranje. 

 

Coca~cola mi je bio najgori sok. Da li zbog mjehurica ili sto je preslatko bilo ali nisam mogao smisliti. Do danas, mislim da nisam pio colu vise od desetak puta u zivotu.

 

Jedan krezavi lik iz djedinjstva dobio nadimak Vali, po majmunu Valiju koga je neko pomenuo ranije. Ostalo mu je cijeli zivot. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam, kao dete, pio kabezu i klaker.(Ko je reko da sam mator?)

Kasnije se pojavila Kokta, pa Coca-cola, Pepsi, Juppi, sve sam to pio neko kraće vreme, pa dosadi.

Sad od gaziranih, ponekad koselu vodu, špricer...

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Div said:

Ja sam, kao dete, pio kabezu i klaker.(Ko je reko da sam mator?)

Kasnije se pojavila Kokta, pa Coca-cola, Pepsi, Juppi, sve sam to pio neko kraće vreme, pa dosadi.

Sad od gaziranih, ponekad koselu vodu, špricer...

 

 

 

 

 

 

 

Nikad ni cuo za ove kabezu i klaker, sta je to?

 

Nesto sto si zadnji put vidio na dvoru Knjaza Milosa Obrenovica, kada si bio mali?

 

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...