Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

Just now, Laki John Terry said:

Inace, na RSB forumu, vedri i oblaci neki admin, Selektor, fasistickim metodama odstranjuje svakoga ko kaze losu rec za velikog srpskog lidera i idiota Nestorovica.

 

da se uvrede sad tanane dušice RSB-ovske, al ceo taj forum je fašistički.  tako da ono čemu iznenadjenje?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki John Terry said:

Inace, na RSB forumu, vedri i oblaci neki admin, Selektor, fasistickim metodama odstranjuje svakoga ko kaze losu rec za velikog srpskog lidera i idiota Nestorovica. Jer to mu je politicarenje. A kad neko hvali mere vlade i napada opoziciju, to nije politicarenje!

 

taj selektor je vesiceva zena.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, kalistenika u rutini said:

 

da!

 

zamisli koliko je ona sjebana u glavu.

 

e nemoj brate da voziš momka, vidiš da je mladjahni i da nije zakačio sprdnju dok su FK-om harali Vesić, Lukić i slična žgadija  i meni je malo trebalo da skontam koji bre Selektor Vesićeva žena :s_d:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

e nemoj brate da voziš momka, vidiš da je mladjahni i da nije zakačio sprdnju dok su FK-om harali Vesić, Lukić i slična žgadija  i meni je malo trebalo da skontam koji bre Selektor Vesićeva žena :s_d:

 

Nabio sam 37 godina u bulju, slabije sam ja mladjan ali hvala 😄

 

Mozda po stazu na ovom forumu, to da. Pa cekaj, znate li te ljude tamo koji administriraju? Ja tamo bio registrovan kratko, izbacili me nakon sto sam branio Alena Omica.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki John Terry said:

 

Nabio sam 37 godina u bulju, slabije sam ja mladjan ali hvala 😄

 

Mozda po stazu na ovom forumu, to da. Pa cekaj, znate li te ljude tamo koji administriraju? Ja tamo bio registrovan kratko, izbacili me nakon sto sam branio Alena Omica.


I sad se ti zblažnjavaš  da tamo neki fašisti obitavaju i brišu i svašta nešto :s_d:

znaju se ovde neki ljudi s nekim ljudima tamo i to je to,  u suštini  ni mi se ovde ne znamo :s_d:
 

1 minute ago, kalistenika u rutini said:

 

ja sam ubedjen da je taj tip zena i da je vesiceva kucka.

 

 

Admin/mod radi za kintu i kako mu se kaže...  da li je kučka ili ne kog boli q  realno?  Poenta je ne ići tamo ne praviti im promet i pustiti govno da se se ugasi u svom fašizmu...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...