Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

16 minutes ago, Bushman said:

Goražde: Istrčao polumaraton na balkonu

 

 

 

Zbog novonastale situacije usred globalne pandemije koronavirusa mnogi sportisti i trkači su primorani da sportske aktivnosti obavljaju unutar domova ili u dvorištima. Jedan od njih je i iskusni maratonac iz Bosne i Hercegovine Emir Hastor koji je, kako se ne bi previše izlagao riziku, istrčao polumaraton (21,1 kilometar), na terasi. U razgovoru za Anadolu Agency (AA), ispričao je da je zbog novih okolnosti nakon pojave koronavirusa odlučio na ovaj način nastaviti s treninzima kako bi bio u formi i spremno dočekao predstojeće utrke. "S obzirom na činjenicu da treniram dugi niz godina, ali i zbog trenutne situacije i ograničenog kretanja kako u cijelim svijetu tako i u mom gradu Goraždu, odlučio sam pronaći alternativu za nastavak treninga. Na rasporedu je bio trening polumaratona te sam odlučio taj trening odraditi na terasi dugoj 7,5 metara. Sve se može kad se hoće", kazao je Hastor. 

 

20200329_2_41617134_53480621.jpg

 

Ovo je fantastican rezultat, lik je profesionalac. Na svakih 7-7.5m on je morao usporiti, stati, okrenuti se i boktepito koliko puta tako za 21,km i opet brzi od mene za 22min. 

 

Legenda je ovaj. 

Edited by Honey Badger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Honey Badger said:

 

Ovo je fantastican rezultat, lik je profesionalac. Na svakih 7-7.5m on je morao usporiti, stati, okrenuti se i boktepito koliko puta tako za 21,km i opet brzi od mene za 22min. 

 

Legenda je ovaj. 

Skoro 3000 puta. 😁

Edited by Bushman
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...