Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

22 minutes ago, mare80 said:

Kod nas u Sumadiji sa takvom deci podmazuju sanke da bolje idu....:s_d:

 

To je zato što slanina koju pravite vi u Šumadiji i nije za bolje 😄 Znam to iz prve ruke, imam rodbinu tamo :classic_blush: Kajmak, sir i ostali mlečni proizvodi, nema boljih, ali sušeno meso... ostavite nama "severnjacima" 😄

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ilija Pandurović said:

 

To je zato što slanina koju pravite vi u Šumadiji i nije za bolje 😄 Znam to iz prve ruke, imam rodbinu tamo :classic_blush: Kajmak, sir i ostali mlečni proizvodi, nema boljih, ali sušeno meso... ostavite nama "severnjacima" 😄

 

Cuti, jednom sam probao sumadijski kulen. Slana plazma fazon.

  • Like 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Constantin said:

Ja se jednom napucao Njeguške pršute, U Baru, nisam znao koliko mi je dosta, nedelju dana sam pio vodu k'o kamila...

 

Pa vidi, rodno mesto moga djeda pokojnog je nekoliko kilometara od mesta Njegusi gde se pravi taj prsut. Probaj njeguski sir, e to je bomba.

Edited by Sprivel
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Ilija Pandurović said:

 

To je zato što slanina koju pravite vi u Šumadiji i nije za bolje 😄 Znam to iz prve ruke, imam rodbinu tamo :classic_blush: Kajmak, sir i ostali mlečni proizvodi, nema boljih, ali sušeno meso... ostavite nama "severnjacima" 😄

Realno jeste tako....

Nismo neki strucnjaci za suvo meso,mada nije ni tako lose,zavisi od domacinstva do domacinstva...

A i klima se dosta ujebala,slabo mrazeva ima,malo je i rizicno,jebes meso koje se susi bez mraza....

Keva mi je iz istocne Bosne pa imam tamo dosta rodbine kao i po Zlatiboru,suseno meso im je dosta bolje od naseg...

15 minutes ago, Sprivel said:

Cuti, jednom sam probao sumadijski kulen. Slana plazma fazon.

E svasta ziv covek sazna, mi Sumadinci znamo da napravimo kulen isto kao sto znamo i da sviramo bendzo....:s_d:

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Asterion said:

U Sloveniji, nema baš ovakih dobrih stvari. Dimljenog još manje.

 

Savinjski želodec, kraški pršut, pokoja domača salama i kobasice (krotegine) od kakvog seljaka/privatnika i čvarci.

A da i špehovka. Možda sam šta zaboravijo.

 

Zelim da iskoristim priliku i da stanem u stranu slovenackih proizvodjaca mesnih preradjevina. Ja sam jedna od zadnjih generacija koja je odrobijala JNA u tamnici naroda i ovo je iz tog iskustva: svaki put kada su se kolege Zmajceki vracali sa odsustva, donosili su odlicne domace mesne proizvode: slanine, kobasice, suha mesa, cvarke i prsute da se ni pred kim ne stide. A slovenacka rakija je definitivno najkvalitetnija od bilo koje iz bivse drzave. Slovenci ne rade nista ispod 55%, nakon samo jedne casice ti odmah popucaju kapilari u ocima. Gromovaca.


:classic_smile:

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

Je l postoji šansa da neko zna kako se zove klip, kad dr Nestorović priča o odsečenoj koži koja reaguje i dalje... nebuloze neke

 

evo ga...slao sam već ovde... "uživaj" :kece:

 

https://vox92.net/forum/index.php?/topic/1176-epidemija-koronavirusa-covid-19-sars-cov2-dnevne-aktuelnosti-iz-zemlje-i-sveta/&do=findComment&comment=255008

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Honey Badger said:

 

Zelim da iskoristim priliku i da stanem u stranu slovenackih proizvodjaca mesnih preradjevina. Ja sam jedna od zadnjih generacija koja je odrobijala JNA u tamnici naroda i ovo je iz tog iskustva: svaki put kada su se kolege Zmajceki vracali sa odsustva, donosili su odlicne domace mesne proizvode: slanine, kobasice, suha mesa, cvarke i prsute da se ni pred kim ne stide. A slovenacka rakija je definitivno najkvalitetnija od bilo koje iz bivse drzave. Slovenci ne rade nista ispod 55%, nakon samo jedne casice ti odmah popucaju kapilari u ocima. Gromovaca.


:classic_smile:

 

 

 

Ako Slaviša pije asepsol, ne znači, da moraš i ti.

 

😉

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Asterion said:

 

Ako Slaviša pije asepsol, ne znači, da moraš i ti.

 

😉

 

Ovom jednom su roditelji radili u Fruktalu i tamo su originalno pakovali rakiju u tetrapake od sokova. To je bilo originalno i jebiga efikasno. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, SamoFlacko said:

gaddemda13f5872541a608e51049d9415a36cd.jpg

Posto sam znala Djordja u nekom prethodnom zivotu, nije bas smesno.

On je izuzetno fina osoba, barem ga ja pamtim kao takvog.

i ovo sam dobila preko nekih poznanika, i nije mi bas bilo smesno.

Edited by Angelia
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...