Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

Eto, zadesilo nas sve,

 

Tako nekima javljam da se u dogledno vreme necemo jebavati, mada se nikada nismo, ali sada kao zbog zaraze.

Netjaku koji je glup k'o qrtz i ide mi na nerve sam javio da sam zarazan pa nema druzenja par meseci.

 

Zezam se k'o lud. Ozbiljan samo gde treba.

 

Ovo je stvarno dobar izgovor da nekima kazem "mrs" i ne izmisljam razlog nego je tu corona.

 

Kako se vi snalazite?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, zoran59 said:

Zezam se k'o lud

 

Pa lako je tebi kad si negdje u vukojebini gdje nema zivog covjeka u krugu 50km, moze eventualno virus direktno da ti skoci sa zivotinje.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

 
Pa lako je tebi kad si negdje u vukojebini gdje nema zivog covjeka u krugu 50km, moze eventualno virus direktno da ti skoci sa zivotinje.
Rešenje je: "Ne jebavati životinje!"

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Honey Badger said:

 

Pa lako je tebi kad si negdje u vukojebini gdje nema zivog covjeka u krugu 50km, moze eventualno virus direktno da ti skoci sa zivotinje.

 

Ma nije lako, moram i ja u ducan ili pumpu.

 

Samo se zajebavam. U stvari, ne "se" nego druge.

 

Evo, cerka i njen decko su u "samoizolaciji".  Pricao sam s njom prije par sati pa rekoh - lako cu ja sa nejebicom, imam vise od 60 godina, nego kako ces ti?

 

Nista, neka klinci pate.  Prezivio sam druga sranja a oni neka prezive ovo.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je topik, a ne plakanje. Jedno je sigurno, svi cemo umreti na kraju zivota, osim mene, ja ne planiram.

Mozemo da radimo sta hocemo, ali ako ne budemo realni i prisebni, ima da na#@&mo!

Promaja je najveci neprijatelj Srba!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Neko je postovao video jednog italijana koji viče sa prozora "dobro jutro komšije" a neko mu dobacuje "fumare mio kaco". Nikako ne mogu to da nađem u ovim našim temama. Ako neko naleti ili pročita onaj koji je postovao molim da i ovde baci link. Fenomenalan video.

 

 

Edited by Klotzen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ВРАЊАНЦИ У КАРАНТИН

Драги дедо и нане,
знам да сте само спрат изнад мене ал' због новонасталу ситуацију одлучија сам да ви напишем овој писмо, ће ви га протнем под врата. Дедо, кажи на нане да не брине за једење, имамо довољно! Несмо ишли у Лејона да правимо залихе затој што је тата још од ратиште донеја 4 војничка ранца сас конзервирану храну такој да ће поминемо. Мама је јучер целу кућу очистила сас ракију, испарава кроз прозори, ће напијемо целу улицу. Теше замалка и куче да обања сас ракију. Тата по цел' д'н седи и гледа телевизор, купија је џак семенке, уста му се надували од сол к'о на Вучића. Сестра ми се дере на сви по кућу затој што не мож' да се види сас дечка, вика да је њихова љубав јача од Корону... пушта љиге туј по кућу. Једино на брата ми неје утицало ванредно стање јер си је исти к'о и пре – по цел' д'н седи дома, ништа не работи, једе и спије. Синоћ смо сви седнали да играмо Монопол... посвађали смо се а још фигурице несмо поставили. После тој сви легнасмо да спијемо. Ја цел' ноћ несам могја очи да заповрнем, врпољим се по кревет, размишљам што ће буде сас људски животи, сас светску берзу, сас економију... Ма зебавам се, несам могја да спијем затој што је тата плакаја цел' ноћ у собу. Покушаја да пије ракију сас онија слани уста па му се још више надували, с'д је к'о Карлеуша. Ви немој да бринете ништа, тренутно сте једини у фамилију који зарађујев паре јер Вучић рече да ће ви даде по четири 'иљадарке. Немој да искачате нигде јер немамо паре за казну, још несмо исплатили оној кубе што га тата узеде на одложено ал' како се одвија ситуација изгледа да ће правимо зимницу у спаваћу собу сас ћунку кроз прозор. Ај па такој, чувајте се, ће се чујемо, мора да идем јер ме тата вика да му помогнем да закове даске на прозори и врата, најавија се теча Бора да ће дође а знаш га њега как'в је к'д заседне.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klotzen said:

Neko je postovao video jednog italijana koji viče sa prozora "dobro jutro komšije" a neko mu dobacuje "fumare mio kaco". Nikako ne mogu to da nađem u ovim našim temama. Ako neko naleti ili pročita onaj koji je postovao molim da i ovde baci link. Fenomenalan video.

 

 

 

.

 

https://www.facebook.com/albaneserosario/?redirect=false

 

Ma tip je sjajan ..odgledaj i druge klipove...

 

edit...tip mu dobacuje - vaffanculo)))

 

.

Edited by attolini
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...