Jump to content

Treba ostati psihofizicki zdrav i prav! :)


kalistenika u rutini

Recommended Posts

6 hours ago, Crni Bombarder said:

Tema mi je skroz legit;treba i mi ovde da imamo nekakav ventil.
Medjutim,samo za trenutak cu je zloupotrebiti da bih vas pitao: koliko ste ovih dana aktivni na drustvenim mrezama (njihov znacaj u savremenom svetu je neupitan),koliko ih koristite da bi preko njih sirili neku zdravorazumsku pricu (za koju smatram da ovde vecinski stanuje) ka vasim prijateljima? Da pojednostavim: koristite li FB ili TW da i tamo pisete nesto slicno kao i ovde?

Ja recimo - da. 

 

Ja ne koristim FB ni TW, imam naloge ali nemam volje da bilo šta pišem, na TW pročitam poneki status, i to vrlo retko, ne komentarišem, ne prenosim dalje, jednostavno, nemam tu potrebu. Na ovom forumu ima dovoljno tema koje pratim, iako najaktivnije, sportske ne posećujem, dovoljno ljudi čije mišljenje, cenim, sa kojima se može razgovarati a da mi bude i korisno i zanimljivo. Neću ovde da pišem analizu Foruma, ima teme za to, eto, samo toliko da mi je dovoljno da sam tu svaki dan, da nešto pročitam, nešto napišem.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro pohvatao ovaj što je doneo virus u Kikindu je direktno zarazio oca i komšiju. Komšija je taj čovek što je juče umro a otac je drugi koji je u kritičnoj situaciji. Da se čovek naježi, zato sam ja odlučio da ne idem kod matoraca do daljnjeg. Kad mi nešto treba samo uđem u hodnik, viknem šta mi treba i odma bežim kući.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Saznah od prijatelja da Maxi ne radi isporuke robe. Drugo pitanje (danas sam pun pitanja)> hajde da mi neko preporuči igru za PC koju bih mogao da igram sa ćerkom od 13 godina, laptop dosta mator Sandybridge, 8gb rama, mali hd? Tipa HoMM3 ide super, možda i nešto malo jače? Star je čiča i nikad nije bio neki gemer, pa mora da pita.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

Saznah od prijatelja da Maxi ne radi isporuke robe. Drugo pitanje (danas sam pun pitanja)> hajde da mi neko preporuči igru za PC koju bih mogao da igram sa ćerkom od 13 godina, laptop dosta mator Sandybridge, 8gb rama, mali hd? Tipa HoMM3 ide super, možda i nešto malo jače? Star je čiča i nikad nije bio neki gemer, pa mora da pita.

 

 

Za koji ste zanr pa da preporucimo?

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

inace i u ovoj seriji imaju problem sa epidemijom (boginja) pa se dovijaju kako da dopreme vakcinu s obzirom da se nalaze na nicijoj zemlji - u tom trenutku su bili na indijanskoj teritoriji koja u to vreme nije bila pripojena usa a tamo su se nagrnuli masovno zbog  otkrica  zlata.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, freethrow said:

Turn based strategije, moze i realtime, moze i neko surovo pucanje i mucenje, moze i neka voznja (sa gazenjem)...

 

izvini, ne napistati da nabacis jacinu prcesora i koja je grafika jer mi se cini da biste na tih 8gb rama mogli igrati i nesto dosta novije od heroja.

 

takodje mi napisi je l" laptop vuce 10-ku ili 7-cu?

 

imam ja svasta nesto u memoriji ali bih da budem uveren da mozete sa sigurnoscu igrati.

Edited by kalistenika u rutini
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, freethrow said:

Dell Inspiron je za igrice, i7 sandybridge, win10, 8gb ram, gf 525

Spoiler

 

Dishonored 1 bez dileme.

 

Ne treba ti previse prostora na hardu, najbolji torent na Piratima, alternativni link https://www.1337x.am/torrent/407768/Dishonored-SKIDROW/

 

ostalo sa spiska zelja stize za pola sata. :classic_smile:

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Saznah od prijatelja da Maxi ne radi isporuke robe. Drugo pitanje (danas sam pun pitanja)> hajde da mi neko preporuči igru za PC koju bih mogao da igram sa ćerkom od 13 godina, laptop dosta mator Sandybridge, 8gb rama, mali hd? Tipa HoMM3 ide super, možda i nešto malo jače? Star je čiča i nikad nije bio neki gemer, pa mora da pita.

 

Probaj "Kings Bounty", bilo koju iz serijala mada ako si voleo HoMM ovo će ti se 100% svideti pa kreni od prve. To ti je "spiritualni naslednik" HoMM serijala.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@freethrow

 

pucacina - crysis 2, far cry 3

mucenje - Outlast 1, Amnesia: The Dark Descent (surovo, narocito Outlast :classic_biggrin:)

pucacina i mucenje 2u1 - dead space 1 i 2

 

batman: akhram city - mozete naizmenicno da igrate sa muskim i zenskim likom.

 

to je nesto sto mi pada na pamet na prvu, a sve su kvalitetne igre sa dobrom pricom.

 

strategiju ti je kolega vec preporucio, ja ih iskreno nikad ne igram, a voznja sa gazenjem mi ne pada na pamet izuzev gta serijala.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, freethrow said:

Turn based strategije, moze i realtime, moze i neko surovo pucanje i mucenje, moze i neka voznja (sa gazenjem)...

Imas Tomb raidera za DZ. taman zenski heroj za cerku 😄
Imas i watchdogs I na epicu za Free i jos neku stvar (oni nedeljno dele koju free stvar)
Linkovi:
https://store.steampowered.com/app/203160/Tomb_Raider/

https://store.steampowered.com/app/289690/LARA_CROFT_AND_THE_TEMPLE_OF_OSIRIS/

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/watch-dogs/home
Samo ti treba nalog ili na Epicu (to su kinezi)  za watchdog ili na Stemu za oba tomraidera.
Bio je i Witcher 1/2/3 relativno skoro free na 3 platformi.

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Referent said:

Pa, da, sitnica.😁 

Ne znam kako da improvizujem šipku za zgibove. Imaš neku ideju?

 

nista brate, i ja razmisljam na tu temu kako bih nesto mogao da skarabudzim, ali mi nista ne pada na pamet. 

 

mada imam gde da radim zgibove, ali nije bas legalno preskakati komsijama u dvoriste vikendice i verati se na njihovom susilu za tepihe. :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kod mene stanje ovakvo:

 

-Ujutru (9-12h), dok se gospodja druzi sa bebom ja istrazujem sve skrivene opcije i cari Microsoft Teams i Google classrooma

 

-Posle 12h, u dvoristu pijemo kaficu i uzivamo u prolecnom suncu i sakupljamo vitamin D

 

-Kad bebi dosadi da se bakce sa nama i ima pametnijeg posla, gospodja i ja zajedno obnavljavljamo Westworld prve dve sezone jer planiramo da se prikljucimo trecoj kad se nakupe epizode. Expanse sledeca na listi.

 

-Posto se gospodja vec oko pola 10 uspava kad se uspava i beba, ja jedno 2 sata cepam Deus Ex (GMDX mod), prava igrica za ovu situaciju

 

-Kad se prebacim u spavacu sobu, dok se ne uspavam citam Isaka Asimova i "Zaduzbinu".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Referent said:

Pa, da, sitnica.😁 

Ne znam kako da improvizujem šipku za zgibove. Imaš neku ideju?

 

54 minutes ago, kalistenika u rutini said:

 

nista brate, i ja razmisljam na tu temu kako bih nesto mogao da skarabudzim, ali mi nista ne pada na pamet. 

 

mada imam gde da radim zgibove, ali nije bas legalno preskakati komsijama u dvoriste vikendice i verati se na njihovom susilu za tepihe. :classic_biggrin:

 

Drska od lopate preko stolica?

 

Je li to kod vas uveden policijski cas?

 

Kod mene je normalno sve, osim sto su konacno zatvorili pubove, skole, pozorista i slicna okupljalista. Jutros sam samo trknuo do subotnje pijace, lik od kog kupujem jaja i piletinu, koji se prosle subote davio kolacicem, danas bas kaslje suho, i to napadi kaslja. Srecom, kaslje si u lakat i okrene se, ne meni u facu. Ipak sam kupio 12 jaja, treba mi za popravni ispit Pletiljinog kolaca od jabuka.

 

Ja cu sutra najnormalnije na 10-15km run, mozda se zadrzim na spravama ili si nesto improvizujem sa stolicama i lopatama.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...