Jump to content

Treba ostati psihofizicki zdrav i prav! :)


kalistenika u rutini

Recommended Posts

@estranged ja sam takodje dobio papir onomad i to je to.

I sad me neko sa nepoznatog broja zove i daje mi nepotpune informacije. Ja sam za 10 dana mogao haos da napravim. Srecom radim od kuce i inace, nigde nisam isao + nadam se nemam koronu 🙂

 

A nije prank, u medjuvremenu sam se cuo sa drugom koji volontira i zove pa mi je potvrdio da rade to.. sad druga je stvar sto je idiot pa nece da mi da tacne informacije nego me zajebava sa ostanem 2 meseca u kuci.

 

Policija jos nije dolazila na proveru ali ja cu ih kontaktirati jer necu 28 dana da buden u kuci bez da mogu da vidim ikoga ako mi je propisano 14. Ako su nesposobni da naprave aplikaciju, mogli su da stampaju resenja i ostave u sanducetu.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice masinice i sisanja - ja vise nikada kod frizera.

Usled konstantne zelje za agresijom nakon poseta razlicitim frizerskim salonima, barberima i ostalim salabajzerima odlucih da moju bradu i kosu tudje makaze vise ne diraju.

 

Kupio pre 10ak godina prvu masinicu sa varijabilnim cesljom (velicina ide od 1 do 25), sisao se godinama dok nije crkla.

Posle kupio malo kvalitetniju, radi na istom principu.

Sisam se jednom u 10ak dana, frizura mi nije kocka kao Djordju iscrtanaobrvica Davidu nego varira od raspolozenja.

Nekada je homoseksualna sala na stranu, nekada je jos homoseksualniji bocni razdeljak za poslovne zahteve uz kosulju, kako dune.

 

Prelaze je jako lako napraviti sa takvim masinicama, bradu trimujem jos lakse, a najbolji deo je sto se mozes transformisati u Voltera Ejc Vajta i skinuti sve na nulu cas posla. (Ako je sef na godisnjem odmoru)

Taktika je da napravim rupu posred skalpa, pa mi nema nazad.

 

Zena krene da se krsti, seksa nema dok ne poraste (kosa), a klinke se igraju jer caletova sijalica od glave grebe i bocka.

 

 

 

Edited by Gilmour
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sunshine State said:

@Honey Badger kakva je situacija danas, jesi ziv?

 

Danas je situacija ista kao i juce, kada sam takodje bio ziv. :classic_smile:

 

Mozda pokusam istrcati jedno 5km ali nije mi lako jer sam nesto zeznuo kuk. Kakva je situacija na Fruskoj gori, pada li snijeg?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Asterion said:

Treba mi pomoč...koja mašina za šišanje..kosa mi je gusta ala Teodosić... 🙂

 

Hteo bi nešto, da traje dugo, srednji cenovni razred, dobar materijal, lako za izdržavanje,...

 

Hvala unapred za pomoč.

 

 

whal ili andis, kupis sad i koristice je i tvoji unuci ako je/ih budes odrzavao.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, CLakiSH said:

Mogli bi Solak i Djilas na mesec dana da otkljucaju HBO, da se ne cude posle sto ih narod nece.

 

Ja ne znam kako onaj iz Informera jos nije napravio aferu oko ovoga 🙂

 

A, da, pa ni drzavni MTS nije otljucao HBO, nista onda, jbg 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Honey Badger said:

 

Danas je situacija ista kao i juce, kada sam takodje bio ziv. :classic_smile:

 

Mozda pokusam istrcati jedno 5km ali nije mi lako jer sam nesto zeznuo kuk. Kakva je situacija na Fruskoj gori, pada li snijeg?

Polako se otapa, kisa pocela, sivilo... Sreca pa moram da radim!

Sto bi rek'o Bercek u "Majstori, majstori":"Uvodna tuga i higijenski optimizam"

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sunshine State said:

Polako se otapa, kisa pocela, sivilo... Sreca pa moram da radim!

Sto bi rek'o Bercek u "Majstori, majstori":"Uvodna tuga i higijenski optimizam"

 

Ne znam sta bih da je nastavilo ono sivilo od prije 5-6 dana, zadnjih nekoliko dana je stvarno svijetlo i puno znaci.

 

Jesi li ti u prisilnoj izolaciji, ono murija te provjerava jesi li kuci? Trcanje je super za podizanje nivoa endorfina ili bilo koje drugo vjezbanje. Dva dana ne mogu da se nakanim da trcim i odmah je crnjak. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Honey Badger said:

 

Ne znam sta bih da je nastavilo ono sivilo od prije 5-6 dana, zadnjih nekoliko dana je stvarno svijetlo i puno znaci.

 

Jesi li ti u prisilnoj izolaciji, ono murija te provjerava jesi li kuci? Trcanje je super za podizanje nivoa endorfina ili bilo koje drugo vjezbanje. Dva dana ne mogu da se nakanim da trcim i odmah je crnjak. 

 

 

Nisam u prisilnoj izolaciji, ja sam dosla 8.marta iz NL, tad nit je tamo nit ovde bila frka. Zadesilo me skroz nespremnu!

Ne trcim, ruzno vreme je, ali prosetam uz Savu sat vremena i odvezbam vezbe uvece...inace bih pobila ove po kuci!

 

Trckaraj bar, ako ne mozes tvoje ozbiljno trcanje da obavis 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Sunshine State said:

Nisam u prisilnoj izolaciji, ja sam dosla 8.marta iz NL, tad nit je tamo nit ovde bila frka. Zadesilo me skroz nespremnu!

Ne trcim, ruzno vreme je, ali prosetam uz Savu sat vremena i odvezbam vezbe uvece...inace bih pobila ove po kuci!

 

Trckaraj bar, ako ne mozes tvoje ozbiljno trcanje da obavis 😄

 

Mene lose vrijeme nikada nije brinulo, naprotiv. Volio sam izaci na vjetar i kisu, tad sam nekako najbolje koncentrisan. Navuci neke cizme i u blato. :lol_2:

 

Ja se brinem da se jos gore ne povrijedim, pa da me ne izbaci na duze vrijeme. A bol nije jaka ali nije ni bezazlena. Ali cu da budem kao Rocky IV, prvo je bilo ovo:

 

 

Pa je onda bilo ovo:

 

 

Corona je Drago, a mi smo svi Rocky! :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Muž od moje i Mekove @McLeod omiljene antivakserke, debilčine i velike prvosrbijanke, Jovane Stojković. Muže se svojski trudi da ispadne još veća debilčina i dobro mu ide

 

Image

 

edit...ajaoooo..pa ima još :classic_ninja::classic_ninja::classic_ninja::classic_ninja:

 

Spoiler

Image

 

:frusty:

Edited by NMX
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

Muž od moje i Mekove @McLeod omiljene antivakserke, debilčine i velike prvosrbijanke, Jovane Stojković. Muže se svojski trudi da ispadne još veća debilčina i dobro mu ide

 

Image

 

edit...ajaoooo..pa ima još :classic_ninja::classic_ninja::classic_ninja::classic_ninja:

 

  Hide contents

Image

 

:frusty:

 

Morace se naci neko rjesenje za ovakve debile. Previse stete nanesu, bez ikakve odgovornosti.

 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...