Jump to content

Treba ostati psihofizicki zdrav i prav! :)


kalistenika u rutini

Recommended Posts

4 minutes ago, kalistenika u rutini said:

razlicite su da razlicitije ne mogu biti u svakom smislu ... nisam jos prso toliko da razblazujem pa da od jedne pravim dve :lol_2:

Ovo je previse za moj mali mozak!

Sta ce ti dve razlicite, a ni s jednom (ili s nijednom?) "od toga nema nista"?

 

😒

Link to comment
Share on other sites

@Sunshine State

 

prosto je, u ozbiljnoj sam vezi nekoliko meseci :lol_2:

ocigledno je da jos uvek nismo spremni za iskorak kakav je brak, narocito ne zelimo da donosimo odluke sada u naboju emocija.

 s druge strane koleginica je neko sa kim provodim najvise vremena, narocito u poslednje vreme, i to se odrazava na nas, pa smo se previse opustili.

za sada se to zadrzava samo na nekom light flertovanju, dobro nije bas da je light ali jeste flert i nista vise od toga, ali ako se nesto drasticno ne promeni u smislu ovog zatvora koji vezuje i ruke i noge u cvor, a najvise psihu, svasta je moguce.

 

u svakom slucaju ostavicu sve kako jeste dok ne legne onih 100 evra na racun :classic_biggrin:

 

 

13 minutes ago, Angelia said:

Nadam de da jedna od njih ne cita forum .... ili obe :classic_smile:

 

 

nema sanse!

jednom sam pokazao devojci live temu kk crvena zvezda na sportu, verujem i da na net ne ulazi zbog toga, razumece to drugari sa basketa. :classic_biggrin:

 

sad odoh da kuntam, moram sutra na posao.

 

 

Edited by kalistenika u rutini
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Wolfie :classic_biggrin: (znam koliko "volis" ovaj nick),za trenutak se zabrinuh da nisi ti pao..ondaK se setih da nisi iz Sombora

 

Spoiler

PU Sombor: Prekršio samoizolaciju, posedovao marihuanu

Somborska policija prethodne noći privela dva lica, u Somboru i Svetozaru Miletiću.

Foto 6442Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Somboru uhapsili su V. G. (1974) iz Sombora zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nepostupanje po zdravstvenim propisima za vreme epidemije. On je, kako se sumnja, prekršio meru samoizolacije. Policija je, po navodima, kod V. G. pronašla manju količinu marihuane, pa će biti podneta i krivična prijava za neovlašćeno držanje opojnih droga. Sudija za prethodni postupak odredio mu je pritvor do 30 dana u pritvorskoj jedinici za izolaciju.
Policija je u Svetozaru Miletiću zatekla dvadesetpetogodišnjeg mladića koji je, pod uticajem alkohola i bez vozačke dozvole, vozio motocikl bez registarskih tablica u vreme zabrane kretanja. Kako je navedeno, potom je pokušao da pobegne od policije.
- Njemu je određeno zadržavanje do 24 časa. On je priveden sudiji za prekršaje zbog kršenja Naredbe o ograničenju i zabrani kretanja lica na teritoriji Republike Srbije i saobraćajnih prekršaja. - navodi PU Sombor.
Spoiler

:lol_2:

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, CLakiSH said:

Topik Lustracija na Sportu na starom forumu.

Ima i sad na Sportu ali nema tu snagu kao stari

 

Jel se secas mozda ko se bese lozio na tetku pa smo njegove ispovesti citali na Lustraciji na rahmetli forumu? 🙂

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Laki21 koji lebdi said:

 

Jel se secas mozda ko se bese lozio na tetku pa smo njegove ispovesti citali na Lustraciji na rahmetli forumu? 🙂

Brdza

Te se reinkarnacije secam

Edited by CLakiSH
Link to comment
Share on other sites

Pre:IMG-20200324-125135.jpg

 

IMG-20200324-125143.jpg

 

Posle:

IMG-20200403-152148.jpg

 

IMG-20200402-185656.jpg

 

IMG-20200403-153850.jpg

 

IMG-20200402-185556.jpg

 

Kaže ćale izgubiće se u ovom redu. 😄

Misliš nemaš ništa od alata, kad ono svega po 3, 4, samo ne znaš ni da imaš. 

Inače sam hteo ovo davno da uradim, obožavam radionice, al' nisam imao vremena. A bogami, trebalo mi je... 

  • Like 10
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2020 at 11:54 PM, Tamburinjo said:

 

Preoptereceni serveri su im bili nisam uspeo da se povezem vidim kukaju ljudi. Ima lep video na fejsu kinoteka pre i posle. 

 

p.s. juce je bio na tv Davitelj, bukvalno negledljiva verzija, a mislio sam da je Tajvanska kanasta najgore prosla. Kontrast ne postoji, tri boje u celom filmu, 

muzika il ne cujes il ti probija usi... nadam se da je nova verzija barem upola kao Ko to tamo peva.

Sutra u 21h na rts1 nova verzija Davitelja. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kad je pre 25 godina bio film The Net, malo sam zavideo srecnicima koji zive negde gde je moguce da se sve sto coveku treba naruci preko interneta, i ne mora da se ima licni kontakt nikad ni sa kime ni zbog cega, a sto se tice posla, ko izabere da se bavi "strukom" kojom se u filmu bavi Sandra Bulok, moze da uglavnom komunicira pismeno, email-om i mesendzerima, i samo izuzetno, telefonom 😂

 

Ovde to sa dostavom i u danasnje vreme bas ne funkcionise, narocito sada, ovo drugo verovatno i nece, i na stranu ludjenje ovih komunjara, ali kako god, ne vidim sta nekome toliko smeta ovo sa vikend apsom, kad je bar mirno, konacno 🤪🤣

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, uvrnuto said:

Pre:IMG-20200324-125135.jpg

 

IMG-20200324-125143.jpg

 

Posle:

IMG-20200403-152148.jpg

 

IMG-20200402-185656.jpg

 

IMG-20200403-153850.jpg

 

IMG-20200402-185556.jpg

 

Kaže ćale izgubiće se u ovom redu. 😄

Misliš nemaš ništa od alata, kad ono svega po 3, 4, samo ne znaš ni da imaš. 

Inače sam hteo ovo davno da uradim, obožavam radionice, al' nisam imao vremena. A bogami, trebalo mi je... 

 

Je li ovo imas iscrtano gde koji cekic ide?

Link to comment
Share on other sites

Da mama ne bude zapostavljena... 

Napravio sam stazicu od drveta,  merdevine za puzavicu, osvežio točir za bure u koje ću posaditi neko cveće, presadio malo začinskog bilja, pa ćemo videti kako će uspeti. I tako... 

 

IMG-20200410-185210.jpg

 

IMG-20200410-185158.jpg

 

IMG-20200410-185149.jpg

 

Ćale nakon što se žalio kako neće moći da održava radionicu, počeo je polako da se snalazi u redu, a bogami i da prepisuje

 

IMG-20200410-184940.jpg

 

Naravno, nije baš sve bajno i sjajno, svako ima svojih (i porodičnih) problema, pa mi ovo dođe kao dobar izduvni ventil.

 

Nadam se da i vi nađete sebi zanimaciju, bilo to kroz neki rad, čitanje, kuvanje, bindžovanja... Ili da imate sa kim da provodite vreme. 

 

Drž'te se

Edited by uvrnuto
  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Brate ja danas ceo dan bindzujem Narcosa, sav sam u Kolumbiji, kartelima, Medelinu, Kaliju, pucnjava, frka  i dodje supruga:

Alo, Pablo, nece se ovo sudje samo oprati.

 

Znaci sjebala me u momentu, nikad od mene patron.

  • Like 1
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sunshine State said:

Dobri ljudi, gledam sad ovo za sledeci vikend, pa informacije o mogucem drugom talasu na jesen....i mislim se samo da se ja dokopam apokalipticne Holandije, nece mene Srbija videti dok se vakcina ne napravi!!

 

Ja se nadam samo nekoj maloj normalnoj međufazi da rešim najzad permanentni (jednogodišnji) boravak u Grčkoj, registraciju kola i  administrativne gnjavaže i da brisnem pre sledećeg talasa Corone u svoju selendru na Kasandri. Tamo nema nijedan jedini slučaj (verovatno zato što ova banda iz Soluna van sezone ne dolazi). Pa odande nema mrdanja do daljeg. Srbija samo preko interneta i Total TV-a. Nadam se minimalnom broju turista (žao mi za grču sezonu, ali šta da im radim, što manje ljudi, to bolje). A na jesen taman da krene drugi talas Corone i tamo da bude totalni karantin, makar imam veliku terasu i lep pogled, da ne kažem da panduri u selendri ni u snu neće kontrolisati kretanje van sezone jer i inače jedva kog sretneš. Može svaki dan džogiranje i šetanje i da se i bez specijalnih mera bez problema držiš socijalne distance. Taman i da se ne udiše ovaj ubilački smog u Beogradu. U Srbiju će moći samo oružanom silom da me vrate.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...