Jump to content

Treba ostati psihofizicki zdrav i prav! :)


kalistenika u rutini

Recommended Posts

5 hours ago, uini said:

ozbiljno je ljuta ova carolina pošiljka, pri tome, jeo sam teleću glavu u skembetu koja vrišti ljuto. nisam uspeo previše da smazem 

 

0ugxlagr.jpg

 

Ja sam u nekom od onih chalengea na YT video da lik jede tu papriku pa posle ne može sebi da dođe. Ta iz Karoline navodno ima između 1.500.000-2.500.000 tih nekih jedinica ljutine. Radi poređenja popularne feferonke su od 100-500 a čuvene čili papričice od 500-1000.

 

Jel zna neko da li u Srbiji ima da se nabavi ta paprika ?

 

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Klotzen said:

 

Ja sam u nekom od onih chalengea na YT video da lik jede tu papriku pa posle ne može sebi da dođe. Ta iz Karoline navodno ima između 1.500.000-2.500.000 tih nekih jedinica ljutine. Radi poređenja popularne feferonke su od 100-500 a čuvene čili papričice od 500-1000.

 

koliko sam uspeo da vidim, ljudi u tim čelenžima odgrizu pola ili čak celu papriku, ne jedu ništa usput. ja seckam sitno, žvaćem temeljno i jedem glavno jelo obilato ( :

 

edit a i već smo pričali, iako su teorijski jako jako ljute, neke su zaista ljute a neke ne baš. zavisi valjda prilično od uslova gajenja, zalivanja i sl

 

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Honey Badger said:

 

To se, kako je meni objasnjeno, zove flexitarian. I ja samo povremeno trosim meso, mada stojim iza ove da treba da se zna kako i sta.

To zato sto deci u tom uzrastu treba direktno pokazati sve realnosti zivota?

okrutno.

Link to comment
Share on other sites

Jutros je dosla ne red zamena sijalice na autu. Otvorio haubu, pogledao i zatvorio.

Pristupacno kao da je remont svemirske stanice.

Potrazio na jutjubetu i evo posle  sat vremena sam od zamene sijalice dosao do   
Ronaldinjovih najboljih driblinga.

Vucicu ukidaj internet.

  • Like 3
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Crni Bombarder said:

Meni najbolji ortak malopre preko vibera poslao jednominutni klip "best of Darija Kisic"
Ni meni vise ne treba net. 

Haj sad vanredno je stanje, mora se naci neka zanimacija, ali kad sve ovo prodje moracemo ozbiljno da popricamo o tvojim 

preferencijama glede ovakvih gospodza.

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, wwww said:

cek, je l' se sad voditelji na Pinku pojavljuju u emisijama s tim vizirom, kapom, maskom?

 Ma jok, to je samo za hodnik...posle idu u sminkernicu na standardno krecenje 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...