Jump to content

Treba ostati psihofizicki zdrav i prav! :)


kalistenika u rutini

Recommended Posts

27 minutes ago, Vjekoslav said:

novu sportsku aktivnost.

 

 

 

Nije moja Gopnik trenerka poderana.

 

A i da jeste, to bi joj samo dalo karakter. Imam nekoliko majica sa toliko rupa ali ih ne dam bacati jer su mi cool i stalno ih nosim po kuci i u basti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/23/2020 at 1:00 PM, Sunshine State said:

Al' ce posle ovoga biti posla za frizere i zubare!

Evo gledam sebe, kosa raste kao nikad!

 

Muskarci ce, do kraja price, izgledati kao BitlUsovci!

 

Neće! Ja danas dajem svojoj ženi (koja nije frizer, već hirurg) da me šiša mašinicom, pa nek mi je bog u pomoći. Ako se ne javim više, znate šta je u pitanju 😀.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Eddard said:

 

Neće! Ja danas dajem svojoj ženi (koja nije frizer, već hirurg) da me šiša mašinicom, pa nek mi je bog u pomoći. Ako se ne javim više, znate šta je u pitanju 😀.

Znaci, Gospodja popunjava tiket - sa strane kec, a gore dvojka.:lol_2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako mislite da vam je tesko ovo je moj slucaj od jutros:

Supruga u marketu, ja ostao vani da telefoniram, sitgla na kasu ja dolazim da pomognem kasirka kaze: izvolite?. Reko mi smo zajedno, kaze kasirka : Jos uvek?

Ja zatecen, sokiran, ne znam sta da kazem, promrljam nesto u stilu hahah i ne smem ni da pogledam suprugu, molim boga da nije cula. Popakijemo mi to nekako, idemo do auta, ona cuti, cutim ja, ulazimo u auto ona prica sa sestrom na telefon jedno 10 minuta, ja se samo preznojavam i razmisljam bolje da sam dobio coronu. Zavrsi razgovor kaze jesi video Milicu, bas smo pricale o tome kako ce brakovi pucati u izolaciji  pre nego sto si ti dosao. Znaci kasirka je njena drugarica iz osnovne koju i ja znam ali je nisam prepoznao od maske i naocara. 

 

  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni Bombarder said:

Rovario si ti tu..lepo priznaj

Nisam nista majke mi.

Ali tih 10 minita u auto sam pretresao 10 terabajta memorije ko je doticna i odakle joj takvo ludo pitanje i napravio 10 scenarija kako da se vadim. Najbolji mi je bio totalno poricanje, tj da nisam nista cuo sta je rekla a i da jebsupruga pogresno cula. 
A , ako se secas, pisao sam pre da sam ja jedno vreme radio kao menadzer nekih kafica i klubova i prirodom posla sam upoznao mnooogo , ajmo reci, slobodoumnih devojaka, tako da je kod moje supruge alarm stalno upaljen. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CLakiSH said:

A , ako se secas, pisao sam pre da sam ja jedno vreme radio kao menadzer nekih kafica i klubova i prirodom posla sam upoznao mnooogo , ajmo reci, slobodoumnih devojaka, tako da je kod moje supruge alarm stalno upaljen. 

I nista od toga nisi prijavio na Lustraciji? 
Pi,kakav si ti drugar :thumbdown::classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...