Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

Fed:

"Berrettini! What do you want to know? I told you I don't know if I'm gonna play. So I don't know what to tell you. I'm happy he won. So I'll discuss with the team and go from there. Chao, chao."

od 3:03 :

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2021 at 1:26 PM, alcesta said:

Nego malopre sam ovo videla i šokirala se dodatno...

https://mediji.net/prikaz-vesti/@nova-portal/balkanskom-ulicom-marijana-veljovic-42-epizoda-nyodzufeget.html

Neće da mi nalepi sliku, ali možda i bolje, ovo i jeste za spojler. Ne znam je li ovo opet nešto "doterivala" ili ima neku zakasnelu reakciju, ali mi izgleda gore nego poslednji put kad sam je videla :default_sofa:

 

Ovo je strasno, boze sta uradi sebi :classic_blink:

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, alcesta said:

Ništa nisam razumela. Je li to protivniku viknuo?

 

14 minutes ago, vanjabarsa said:

ni ja ne razumem , jel protivnik gej ili on onako iz besa generalno ? 

 

nemam pojma, verovatno je sebe bodrio u stilu: "idiote, udri tu lopticu" i slicno, samo je koristio danske "anti-gej izraze" (valjda). mislim da nema veze s protivnikom i njegovom seksualnom orijentacijom (mozda protivnik uopste nije gej).

ja prevela na nemacki neki danski tekst, tu je receno da je upotrebio jedan izraz koji mi je google preveo kao "Schwuhl", sto je tipican svakodnevni izraz za gejeve u Nemackoj i ne smatra se uvredljivim (koliko ja znam, svi ga regularno koriste na tv i niko ni da trepne na to).

drugi izraz bi recimo na srpskom mogao da se prevede kao "trpaj ga", pa u gejevskom kontekstu (ako shvatate sta hocu da kazem). ne znam koliko su ti izrazi tipicni za Dansku i da li imaju takvu konotaciju, ali psovke u svim jezicima su grozne, pa pretpostavljam tako i u danskom.

Link to comment
Share on other sites

Danilov trener kaze da je Medvedev proigrao na sljaki zahvaljujuci njegovoj  " accompagnatrice de la performance" izvesnoj Francisca Dauzet koja je u nekoliko seansi uspela da odradi tj eliminise njegovu mentalnu blokadu u odnosu na sljaku  - svi kopiraju Novaka ocigledno :classic_laugh:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...