Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

ovo mora da je osaki palo na pamet dok se slikala u onim kupacim, svetlucavim, minimalistickim kupacim kostimima za tamo neki brend , onako sramezljivoj i skromnoj ..... 

ma , sta li se i ja zanosim , to ne pise ona :lol_2:

Edited by vanjabarsa
Link to comment
Share on other sites

https://www.nytimes.com/2021/05/30/sports/tennis/french-open-naomi-osaka-media.html

 

Quote

Osaka was not silent after her 6-4, 7-6 (4) victory over Tig on the main Philippe Chatrier Court on Sunday. She answered three questions from the on-court interviewer, Fabrice Santoro, after the match and a few more queries on her way off the court from Wowow, the Japanese broadcaster with whom she is under contract.

 

But she declined all other television requests and skipped the news conference. After earning more than $55 million in the last year, she can afford the $15,000 fine and other fines that might come her way. The bigger question is whether she wants to risk jeopardizing her participation in the French Open. She has struggled on clay and never advanced past the third round in Paris, but the tournament remains one of the pillars of the sport.

 

The next chance to escalate or defuse the tension comes in the second round on Wednesday against Ana Bogdan of Romania.

HA! NIje imala mentalnih problema da da intervju sponzoru. :classic_dry:

 

 

nego, da li je iko video da je jos neko dobio cvece posle meca osim Osake?

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam pročitala da neko jeste ali sam zaboravila ko...

 

10 hours ago, wwww said:

nego, da li je iko video da je jos neko dobio cvece posle meca osim Osake?

Čini mi se Azarenka i neko od tenisera s decom, valjda da ponese ženi :classic_biggrin: 

4 hours ago, wwww said:

E2q-ee9XEAAnvjI?format=png&name=900x900

:twak:

razmazeno deriste (obe)

Bolje da je ćutala ako je glavni razlog za sve ovo što Naomi sluša kako je loša na šljaci :ajme:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

Ja ne znam da li joj je iko pruzio podrsku, od aktivnih i od penzionisanih tenisera/teniserki.

ma mnogi se snebivaju da je prozovu za ovu glupost, pa se sve ogradjuju s 5 taraba kako eto mentalno zdravlje, bla, bla, bla... je bitno. NIje sad lako medijima da prozivaju svoju miljenicu, koju su sami uzdigli u nebesa, pa ih sad ona odozgo

Spoiler

uhaoh-bird-shit-my-car-metalic-blue-3379

 

Jedino je Belinda :thumbsup: direktno rekla da Osaka samo trazi paznju.

Link to comment
Share on other sites

ma daaaa..... :wink2:  jedino ako je Osaka zabrinuta za kolege/koleginice.

 

procitah ovih dana jedan komentar koji je podsetio kako je Osaka naterala Coco Gauff da uradi on court intervju posle poraza od Osake. Tad nije brinula o tome dda je to njenoj mladoj koleginici bilo neprijatno, da place pred celim svetom itd. Bitno je bilo da je Osaka posle toga pobrala pohvale na prvom mestu od medija koji su, naravno, usmerili i fanove kako treba doticnu situaciju tretirati.

 

Breee.... Serena posle ovog izgleda kao svetica!

Link to comment
Share on other sites

Osaka - drama queen. Kad nije mogla da istera svoje resila da se povuce s turnira i izigrava zrtvu. Bas me zanima da li ce da se pojavi na Wimbldonu (i na svim onim fashion show-ima na kojima je prihvatila da se pojavljuje u javnosti (tu nema napade anksioznosti). Kao i da li ce da snima reklame za bikinije, tasne i slicno.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...