Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

1 minute ago, wwww said:

twiter nalog mastersa u Parizu je valdja u nedelju-ponedeljak objavio neki twit o Zverevu, na sta je usledio veliki broj komentar nimalo finih na racun Zvereva, posle cega je inicijalni twit izbrisan. I valjda ga od tada nisu uopste pominjali. ATP i Tennis ch ga takodje uopste nisu pominjali od kako je cela prica izasla u javnost. Da se izbegnu negativni komentari? Ili je nesto drugo u pitanju.

 

A da, sad se secam toga, moguce da zele to da izbegnu, videcemo narednih nedelja

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Boxy said:

Zeli da upozori druge zene, ali ne zeli da ide u policiju, to mi je bas wtf momenat.

Druge zene nemaju mogucnost da svoju pricu ispricaju novinarima, one samo i mogu da odu u policiju i tamo prijave nasilnika, a kakvu ona poruku salje ako konstatno naglasava da nece da ga zvanicno prijavi? 

procitala sam na twiteru da je bilo i nekih nedoslednosti u celoj prici (nisam citala ni analizirala tekstove, nemam vremena za to i imam precih stvari), promene price (prvi put se nesto desavalo u jednom mestu, a onda u ovom intervjuu u nekom drugom). Pa da su i drugi ljudi bili umesani u dramu (osoblje u hotelu, radnici na turniru), ali da niko nije hteo da se izjasnjava. Meni je totalno nelogicno da ako vec ima svedoka (plus sigurno ima nekih snimaka sigurnosnih kamera) ona nece da podnese neku tuzbu, makar za simbolicnih 1$/1EUR odstete ako vec ne juri novac.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

Meni je totalno nelogicno da ako vec ima svedoka (plus sigurno ima nekih snimaka sigurnosnih kamera) ona nece da podnese neku tuzbu, makar za cimobolicnih 1$/1EUR ostete ako vec ne juri novac.

Sudski procesi u slucajevima zlostavljanja mogu biti sekundarna viktimizacija generalno a ako nesto mogu da zakljucim bez obzira sta je tacno da ona nije najstabilnija i nisam sigurna koliko bi mogla da "izdrzi" sve cak i kad bi se zavrsilo satisfakcijom u vidu te presude. 

Link to comment
Share on other sites

oboje su nezreli , u njegovo ime ce advokatski tim da daje saopstenja a ona , ne znam ko joj je savetodavac.

ne bih da zvucim kao baba ali nekako mi se cini da sam ja roditelj deteta od 15 - 17 god. sigurno ne bih bila saglasna da jurca po svetu sa deckom koji gradi svoju karijeru a da ona izigrava ikebanu.gde su njeni roditelji u celoj prici a bogami i njegovi .... skroz bolesna i toksicna prica.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dajte neki link da iscitamo detaljnu pricu btw kad vec diskutujemo :wink2:

 

samo na osnovu ovoga sto ste napisali :

- to sto je bas Rotenbergu ispricala pricu je po meni je jer bas hoce Sashi da se osveti (zbog ko zna cega svega) a ne da pomogne drugim zenama, - zato ide u njegovo okruzenje da prica

- takodje mi bode oci od pocetka to sto je ispricala pricu odmah posle informacije da manekenka ceka njegovo dete, zato sam i napisala da se zesce iznervirala i da mislim da je preterala, ali ko zna

 

To sto se neko ne zali nego trpi maltretiranja partnera je kazu cesto posledica toga da je u kuci roditelja bilo prisutno maltretiranje, pogotovo ako je dete bilo maltretirano, o tome se dosta pise u Fra poslednjih godina posebno, ovde je zakonom zabranjeno udariti rodjeno dete, za to se ide u zatvor; Kazu da dete koje odrasta u porodici gde je to uobicajeno smatra da je to normalno ponasanje i ne detektuje kasnije nista lose ni ako se neko drugi tako ponasa a i deca koja su trpela nasilno ponasanje roditelja cesto postanu nasilnici ( jer im je to normalno)

 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, vanjabarsa said:

https://t.co/YxeHHwy6wB?amp=1

 

verovatno bas zbog toga .sve mi se nesto cini da ce ova devojka na kraju ispasti mentalno labilna, kad zverev ukljuci svoju masineriju  .......

 

52 minutes ago, ciao said:

Dajte neki link da iscitamo detaljnu pricu btw kad vec diskutujemo :wink2:

Evo ti link u vanjinom ranijem postu, nisam još stigla da iščitam do kraja.

Edited by alcesta
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko se secam manekenka je rekla da Sasha prema njoj nikad nije bio nasilan.

 

Iscitah ja ovaj tekst Rotenbergov junacki; mene tu jedna druga stvar sokira, da ne pominjem Sashu nego nju - ako sam ja dobro shvatila ona je igrala tenis negde do 14 te godine i tu upoznala Sashu i tu su se kao zabavljali, onda je odmah posle prestala da igra tenis i vratila se u Moskvu, Sashu nije videla do svoje 20 te otprilike kad mu je poslala svoju sliku na instagram, koliko ja vidim od te svoje 15 te niti je isla u skolu niti je bilo sta radila (kaze voli da fotografise, od njenih slika vidi se par selfija) i do dan danas niti nesto radi niti nesto uci niti joj to pada na pamet ni njoj ni roditeljima, ona jedino voli da se vidja da drustvom i bude vesela i izlazi a roditelji se brinu zasto ona sedi u kuci - ona otprilike sedi u kuci u Moskvi a Sasha je malteretira telefonom - pa nemoj da mu se javljas na telefon - ne znam meni je to sve blesavo priznajem.

Ispljuvace me ovde neko sigurno da nisam za zenska prava, jesam za zenska prava da zensko i radi i uci i igra tenis i sta god hoce, moze i da ne radi nista i da bude necija zenska, ali ne znam. Mislim da se Sasha navukao i da ce ovo skupo da plati. Tu se negde provlaci vise puta mama od Rubljeva u prici, ona bi mozda mogla nesto da kaze bilo bi interesantno cuti. Ne vidim mnogo sta moze Sasha da kaze - ovaj ceo tekst je nekako preopsiran sa puno nevaznih detalja, u kojima se citalac izgubi , bar sam se ja izgubila priznajem.

Link to comment
Share on other sites

mama od Rubleva na dva mesta mislim - mislim da joj je ona bila kao trener na samom pocetku kad je bila dete, a posle ponovo - ali tekst je uzasan jer te pridavi sa nevaznim stvarima, ako imas nerava da prodjes ponovo ja trenutno nemam.

A Sashi je valjda najveci greh sto je ona u jednom momentu kad su bili u hotelu u sobi pocela da vristi iz sve snage, nije jasno zasto i onda joj je on stavio jastuk na lice - zamisljam da sam na njegovom mestu, da pocne tvoja zenska ludaca da vristi iz sve snage u hotelu gde si ti posebnim tretmanom smesten od strane sponzora, koji on ima izbor; naravno po njoj zivot joj je bio u opasnosti how yes no

 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

malocas ukucak u google da vidim ko je ta devojka. Izadje mi neki clanak u nemackom Tennis magazinu s kraja 2018, u kom autor pise kako im se javila neka majka neke mlade teniserke koja je "smrtno zaljubljena" u Zvereva, pa se zali redakciji sto su bezobrazni (ti iz redakcije) 🙄 i ne izvestavaju kako Zverev ima devojku - tu Sharipovu, nego joj cerka pati jer se uzaludno nada da ce ga smuvati. Oni kao kontaktirali tada Zvereva, on rekao kako je to "porodicna prijateljica" koja je eto bila s njim na Azijskoj turneji i u Bersiju. Elem, kad su ti iz redakcije malo detaljnije pogledali ipak su zakljucili da Zverev nije single, te su eto tim tekstom saopstili zaljubljenim siparicama da se otrezne...

Dalje nisam mogla da citam jer je tekst kao iz nekog tinejdzerskog casopisa s tracevima.

 

Elem, da mi je neko rekao da je Zverev nekakav zavodnik medju mladjahnim teniserkama i innim (zbog kog seku vene, a mame se brinu zbog neuzvracene ljubavi)... :ajme:

:twak:

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Ako vec ne upiremo prstom u Zvereva i pricamo kako je kriv, nema potrebe ni da se ta devojka ovako razvlaci i da joj se secira prica i traze rupe u istoj, ako vec nisu blatantne.

 

Mozda je bolje da sacekamo vise detalja pa da onda donosimo bilo kakve zakljucke.

 

Nekako se uvek dodje do toga da se potencijalna zrtva razvlaci svuda po internetu u negativnom kontekstu. Nema sta posle da se pitamo zasto neko nije izasao i prijavio nasilje na vreme, i to je sigurno jedan od faktora.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Abudžaba Dabila said:

 

Pa kad je mogao Lepi Rade...:classic_biggrin:

 

Spoiler

e pa lepi Rade valjda ima neke druge "kvalitete"  koji dolaze s iskustvom, Zverev s 21 godinu (2018-te) mi se ne cini u toj kategoriji.

(koji sad smajli da stavim? :smiley24: )

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, wwww said:

 

  Reveal hidden contents

e pa lepi Rade valjda ima neke druge "kvalitete"  koji dolaze s iskustvom, Zverev s 21 godinu (2018-te) mi se ne cini u toj kategoriji.

(koji sad smajli da stavim? :smiley24: )

 

 

Zverev je, što se izgleda tiče (ne računajući visinu) kao iz nekog boy banda dečko, valjda na to padaju tinejdžerke (koji sad smajli da stavim :classic_huh:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...