Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

59 minutes ago, Petar 91 said:

Cudi me da ATP ne reaguje jos uvek oko Zvereva, kapiram da ne mogu nista uraditi disciplinski, ali bar da se ograde od toga.
On je najveca mlada zvezda i najvise promovisan od ATPa kao naslednik ove trojice, a sada je jos ova devojka izjavila da je tokom Lejver kupa bio najgori sukob i da su cak i predstavnici turnira morali da reaguju.
Cudi me da nisu makar napisali neku izjavu da zastite sebe jer je Lejver kup deo ATPa i ispada da su saucesnici u svemu ovome.

 

Jos uvek je njena rec protiv njegove, jer niko nije zvanicno potvrdio njenu pricu, tako da je ocekivano da se ATP pravi mrtav.

A jos je ona izjavila da nece da ga tuzi...

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ga nece tuziti kada nagodbom moze odmah dobiti brdo para realno verovatno i vise nego tuzbom jer bi se sa tuzbom jos vise urusio njegov ugled.

A dokaze sigurno da ima, ne bi otislo ovoliko daleko da nema.

 

Mislim floskula je ali nikada mi nije delovao da je sposoban za tako nesto.

Link to comment
Share on other sites

bice jos, bice i kako je pobegla od njega iz kine.

 

njeno je pravo da ga tuzi ili ne , sve ovo sto je ispricala je prestrasno, davljenje, samaranje, uvrtanje ruku , omalovazavanje , psihicka tortura, pokusaj da naudi sebi .....

 

i da, niti zeli nesto od njega .

Edited by vanjabarsa
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da nece tuziti dokle god moze da izvuce masnu lovu, a pregovori su verovatno u toku. On je bio projektovan marketinski za glavnog igraca Atpa bez ikakve sumnje, a ovo je sada ozbiljan udarac i jos mu istice ugovor sa Adidasom na kraju godine.
A ne bi ovoliko insistirala da nema bar nesto pogotovo ovi detalji o turnirima gde se desavalo kako se desavalo. Apsolutno nije bila neodredjena o bilo cemu nego je govorila tacno na kojim turnirima, na koji nacin je zlostavljao. Da laze mislim da bi se potkralo neko nepoklapanje cinjenica, imala bi neku rupu u prici ili bi jednostavno dala neke uopstene neodredjene informacije bez ovolikog zalazenja u detalje.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da cemo ovde tesko i saznati pravu verziju. Mislim da on nece odgovarati na bilo kakva pitanja o tome, verovatno ima naucenih par odgovora koja je prodiskutovao sa menadzerskim timom. Probace da je isplati i ako nije kriv da ga ne razvlaci po blatu jer ako dodje do sudjenja previse ce se to razvuci i vec ce njegov ugled i reputacija biti naruseni sve i da na kraju dokaze da je nevin

Link to comment
Share on other sites

A kako mislis da neko kaze da li je ona lazljivica? Ko moze da tvrdi da je to tacno ili da nije sem njih dvoje?

Jel ona bese rekla da je spremna da ide na detektor lazi? To mozda jedino

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

U celoj ovoj prici meni smeta to sto se manekenka setila zlostavljanja i izasla u javnost sa pricom tek kada je Brenda objavila da je trudna.. 

Sve ovo vreme je cutala i trpila nasilje i svaki put se nadala da ce opet biti zajedno? Sta lova i slava urade od zene.. Jadno i bedno.. 

Sasa ce se, na zalost, uz pomoc advokata izvuci iz svega ovoga, od novinara ce se braniti cutanjem, a ona ce zauvek dobiti etiketu "ex Zvereva i zvrtva nasilja". 

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

Pobrkala sam im "zanimanja" :lol_2:

Za ovo drugo si u pravu, ali mi trpljenje nasilnika nekako ide uz zene koje su u braku, imaju decu, ekonomski zavisne od supruga.. 

Ne opravdavam ali donekle mogu da razumem, ali devojku koja trpi nikako! Zarad cega mu je oprastala? 

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Milica said:

mi trpljenje nasilnika nekako ide uz zene koje su u braku, imaju decu, ekonomski zavisne od supruga.. 

Da je ovo cesci slucaj da, ali nazalost nije ekskluzivno vezano za taj nivo odnosa. 

Neke osobe lakse tolerisu nasilje (psihilosko pre svega pa fizicko) zbog licne nesigurnosti, okruzenja koje ti sugerise da je deo odnosa da trpis kao da je fraza o dobru i zlu bezuslovna i ukljucuje sve sto moze da se desi u vezi/braku, na kraju i neke navike, uglavnom ima razloga. 

Link to comment
Share on other sites

Pa to je ono sto sam rekla, nije to psihicko zlostavljanje samo ste se posvadjali :classic_rolleyes: cak i da je evidentno preterivanje, da glumi to se ne radi, sta god da se desilo nije resenje da njega zovu i kao pomirite se, ako mislis da laze uputi je psihologu, ako mislis da je istina psiholog plus policija. Taj predlog resenja vise govori o ovo dvoje nego o stvarnoj situaciji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

za svaku zlostavljanu osobu postoji medicinski protokol koji podrazumeva poziv policiji sa pristankom zrtve i potpisom. e sad, mnoge zrtve kad cuju kakav je protokol iz straha ili samo njima poznatih razloga , odustaju.

sta je sa njom i njenim rezonima bilo, bog sveti zna.

Edited by vanjabarsa
Link to comment
Share on other sites

Ali ona SADA ocigledno uopste nema strah jer sve iznosi u javnost preko SM.

Uopste nisam ekspert niti sam u svojoj okolini imala slucajeve, pa da na osnovu toga sudim, ali ovo uopste ne lici na (tipicno) ponasanje osobe koja je bila zlostavljana. Kao sto rece, obicno se te osobe plase daljeg zlostavljanja, osvete doticnog siledzije, neke se plase osude javnosti/okoline (posto je na zalost jos uvek u nekim krugovima zrtva kriva za to sto je zlostavljana :puke: ), gore neko pomenu zene u braku koje trpe zbog dece, ekonomske zavisnosti, tradicije (i uloge zene) i milion drugih razloga. Ja to ne vidim u ovom slucaju (mada, iskreno, nisam se uopste udubljivala u slucaj, ima precih i vecih katastrofa koje su aktuelne).

Sto se tice motivacije, rekla je valjda da joj je cilj da upozori druge zene i da ne zeli da ide u policiju. Takodje je rekla da ce da dozira iznosenje detalja. I onda od svih novinara izabere Rotenberga da prenese pricu! Rotenberg nije uopste strucan i specijalizovan za zlostavljanje u porodici, on pise o tenisu (o strucnost u ovoj oblasti ne bih da diskutujem). Za ove teme postoje specijalizovani novinari - zasto niko od njih nije izabran da prenese njenu pricu? Zasto NYT nije preneo ovu pricu (oni su naveliko pisali o zenama koje su na razne nacine seksualno zlostavljane i uznemiravane ("me too") i sigurno bi bili zainteresovani za ovu pricu).

 

Mnogo stvari tu meni nije jasno.

 

(moj komentar gore ne znaci uopste da je Zverev cvecka, samo da ovde ima mnogo "cudnih" delova u celoj prici)

Edited by wwww
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zeli da upozori druge zene, ali ne zeli da ide u policiju, to mi je bas wtf momenat.

Druge zene nemaju mogucnost da svoju pricu ispricaju novinarima, one samo i mogu da odu u policiju i tamo prijave nasilnika, a kakvu ona poruku salje ako konstatno naglasava da nece da ga zvanicno prijavi? 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Boxy said:

Zanimljivo, zaista tennis TV nije uopste ispratio mec Zvereva juce na tviteru

 

 

twiter nalog mastersa u Parizu je valjda u nedelju-ponedeljak objavio neki twit o Zverevu, na sta je usledio veliki broj komentar nimalo finih na racun Zvereva, posle cega je inicijalni twit izbrisan. I valjda ga od tada nisu uopste pominjali. ATP i Tennis ch ga takodje uopste nisu pominjali od kako je cela prica izasla u javnost. Da se izbegnu negativni komentari? Ili je nesto drugo u pitanju.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...