Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

1 hour ago, Boxy said:

Pa znas kako, Ruud je isto preterao jer ga je nazvao idiotom.

 

Naravno da je preterao. Plus što ono što je ovaj bolid uradio u Rimu ide i van granica "biti idiot". Samo nije na Ruudu da o tome priča na taj način, nevezano za to šta je postigao u tenisu. 


Samo mi je drago kad neko iznervira ovu budaletinu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, NMX said:

Naravno da je preterao. Plus što ono što je ovaj bolid uradio u Rimu ide i van granica "biti idiot". Samo nije na Ruudu da o tome priča na taj način, nevezano za to šta je postigao u tenisu.
Samo mi je drago kad neko iznervira ovu budaletinu. 

 

3 hours ago, wrach said:

zasto je ocenjivanje mentalnog stanja jednog tenisera koji se istice mentalnim ispadima neteniske prirode povezano sa uspehom u oblasti tenisa?

Apsolutna podrska svakome ko ga nazove idiotom.

 

Ruud moze da kaze sta treba kao i bilo ko drugi, pa i mi forumasi. To nema veze sa njegovim rangom na listi i teniskim dostignucima.

 

Covek ne mora da bude ni inzenjer ni mehanicar da vidi kad kola nece da upale.

Tako ni mene, koji nisam ni psiholog ni profi teniser, nista ne sprecava da vidim da je N.K. neotesano krme - ili idiot. Samo je bzvz da mu ja to porucujem, lepse je kad mu kazu kolege.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je NK budala nazalost tolerise mu se jako mnogo stvari.

Neobican mi je fenomen koji sam primetila na nekoliko foruma - sistematicno fedfanovi brane NK i nakako navijaju za njega. Jedino objasnjenje koje mogu da nadjem je da racunaju na njega da ce mozda da spreci Novaka da ugrozi Fekijeve rekorde, sto mi je jako smesno kao razlog za odbranu budale

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam kako da objasnim ali da pokusam...

Kirijos jeste idiot, ali bi to mnogo vecu tezinu imalo kad bi tako nesto izjavio jedan Marej ili bilo ko od big 3 nego tamo nellki Ruud, ali mozete da se kladiti da niko od njih nece sebi dopustiti da se spusta na taj nivo i tako nesto kaze.
Zato smatram da je Ruud preterao i da je to trebao da zadrzi za sebe, sasvim je bio dovoljan komentar o proslavi pobede.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...