Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

Uvek se iznenadim kad vidim tako neke zvezde koje ne pamtim ovako matore.

Svaka mu čast stvarno kako prati sve, najviše sam impresionirana kako ume da izgovori Ajla Tomljanović, mogao bi da nauči i Pešikana :thumbsup:

7 hours ago, ciao said:

To je Gucci 😉 ako si gledala film House of Gucci (odlican btw) nista nije za cudjenje :smiley2:

Rekli su mi da je očajan pa sam preskočila :classic_biggrin:

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, alcesta said:

 

Rekli su mi da je očajan pa sam preskočila :classic_biggrin:

Moram da prokomentarisem , mali off ali na ovoj temi valjda moze - zavisi ko sta voli: licno volim da gledam filmove po istinitim dogadjajima, ovaj jeste istorija familije Gucci koja je sasvim sigurno bar interesantna. Daje po meni i siru sliku o dosta stvari a takodje po meni i gluma (ukljucujuci i Lady Gagu koja mi je ogromno iznenadjenje tu) je izuzetno dobra. Nisam cula nekog ko je gledao film da je rekao da je los, znam dosta ljudi koji nisu hteli da gledaju zbog Lady Gage, ali pogotovo za ljude koji vole Italiju i vezani su na neki nacin a koliko znam ti jesi po meni to je must, pa posle kazi samoj sebi da li ti se dopao film ili ne :smiley2:

Link to comment
Share on other sites

To su mi rekle koleginice koje su gledale a bave se Italijom isto koliko i ja, pa sam računala da ne propuštam mnogo :classic_smile: inače zamerke nisu bile na glumu, zapravo su mi rekle da je to jedino što valja u filmu.

Pogledaću ga svakako kad bude na TV-u, nadam se da nije kao Fantomska nit koju nisam izdržala do kraja.

Link to comment
Share on other sites

gde li ce sad ??

 

Quote

Karolina Pliskova

 

Even good things something comes to an end. I would like to thank

@BigSascha

for everything he did for me and my team. It was an incredible time and i learned a lot! Mainly how to be more positive and believe in myself 🙂 One of the best coaches out there, good luck my friend

FXZD5b_XkAADvpj?format=jpg&name=small

 

Link to comment
Share on other sites

800 eura za poliester? :classic_ohmy:

Meni iz ove priče Nikove majke izgleda da je kolosalno razmazila decu i da je dobrim delom zaslužna za probleme koje Nik danas ima, ali naravno ne znači da sam u pravu, samo imam taj utisak.

Edited by alcesta
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...