Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

2 hours ago, Romantik said:

Zar se ona nije udala pre par nedelja/meseci? Koliko se to puta udaje :smiley33:

Ovde naprimer se cesto kao vencavaju vise puta, jednom ono zvanicno i "pravo" a posle pogotovo ako su iz razlicitih drzava i slicno naprave po vencanje "kao" u svakoj drzavi tako da mozda su se vencali par puta tj kao ponovili zvanicno vencanje tj pravili proslave

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bena zabole uvo za ruske tenisere i teniserke... Kakvo iznenadjenje!

 

Neko je jos pitao i za kineske vakcine, hoce li i njih tretiati kao nepostojece... :classic_dry:

u mnogim zemljama ne moze daa se bira koju ces vakcinu, vec uzimas onu koja je na raspolaganju kad na tebe dodje red. Nisu sve zemlje u poziciji kao Zapad.

 

Benovo resenje: nek se tenisseri vakcinisu svim mogucim/raspolozivim vakcinama (PB/Moderna/AZ/JJ, + Sputnik + Kineska), po nekoliko puta, da bi ih vlasti drzava u kojima se odrzavaju turniri tretirali kao vakcinisane! :twak:

naravno, ni da se pomene sta se desava sa onima koji su vec prelezali covid, ti po njegovom strucnom misljenju nemaju nikakav imunitet (glavni razlog za vakcinaciju) :classic_dry:

:classic_rolleyes:

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Sinoc Zverev ucestvovao u nekom tv show-u gde se kao takmicio u nekim zezalica igrama s nekim nemackim rukometasem. Rukometas ga je urnisao i pobedio na kraju (dobio 100000EUR).

 

Elem, nisam sve odgledala (jer je bilo poprilicno dosadno), ali sam videla sledece "zanimljivosti":

 

- rukometas je lipsao posle svake igre koja je zahtevala iole neko trcanje i fizicki napor, a Zverev ni da se zadise niti oznoji.

- Zverev nije znao kako se zove ruski parlament (Duma)

- Zverev je imao par komentara na racun pisanja po novinama. Npr. u jednoj igri kaze im voditelj da stave ruke na ledja pre nego sto pocne igra (treba da nesto oznace na monitoru, pa da ne bi bilo varanja i pocetne prednosti). elem, komentarise Zverev da je to kao kod policije (misleci na hapsenje i  stavljanje lisica na ruke), a voditelj komentarise: neki to znaju od policije, neki iz spavace sobe. Na sta ce Zverev: to je tvoj komentar, kad sutra Bild izadje s bombasticnim naslovom to je na tvoj racun (misleci na ovo "iz spavace sobe"). :lol_2:

- Zverev ne zna da vozi auto s manuelnim menjacem :lol_2:  Imali neku igru gde treba da ubace neku hrpu stvari u kofer i prevezu je 10m dalje i istovare, pa ko brze. Elem, Zverev je bio brzi u pakovanju, ali nikako da "upali" auto :lol_2: Kod prve ture prevozenja jos je i nekako pokrenuo auto i prebacio stvari, ali kod druge nikako da to izvede. Izgleda da nije znao kako da ubaci u prvu i krene (valjda vozi samo automatik), a jos nije bio ni spustio rucnu :ajme:  Elem, zbog toga je izgubio igru (rukometas morao 3 puta da se vraca po stvari, ali ipak izvrsio zadatak).

na 5min i na 7:40 :lol_2:

- imali su neku igru pentranja uz neki stakleni zid, koristeci one vakuum drzace. Ne znam koliko je uopste bilo pametno za jednog profesionalnog sportistu izlagati se takvom riziku - padu s nekoliko metara visine.

- imali su neku igru s seckanjem nekog povrca: dali im razlicite povrcaste plodove i 2 noza (onaj veliki noz za seckanje i onaj za hleb), a cilj je bio da prepolove povrcke na dva jednaka dela, pa onda mere ko je pribliznije prepolovio povrcke. elem, izmedju ostalog je trebalo da preseku kukuruz, sto uopste nije jednostvno. Samo sam gledala kad ce nekom da se omakne i da preseku svoje prste (doduse, kao su im dali neku rukavicu koja bi kao trebalo da ih stiti od posecanja, ali igra uopste nije bila naivna)

 

Moj utisak, a vidim i jos nekih gledalaca, je da Zverev uopste nije ostavio pozitivan utisak (sto je valjda bio cilj njegovog PR tima - Misha mu bio u publici kao podrska). Kad je poceo da gubi bio je bas onako grumpy, a i stalno se nesto zalio na ovo ili ono.

 

(mozda mi je jos neki biser promakao, ali nisam sve odgledala, samo sam povremeno prebacivala da vidim na sta lici nastup Zvereva)

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

 

11 minutes ago, Boxy said:

Kako u ovom outfitu i da se ode u WC, Sereni je definitivno trebala pomoc :lol_2:

videla sam i neku sliku od malo kasnije uvece kad je skinula te kao helanke i ostala samo u bodiju, ogrnula muzevljev sako i zamenila stikle za patike. tako da nije to sve bilo iz jednog dela.

ali je interesantno da su zajedno otisle do toaleta :lol_2:

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...