Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

https://mondo.rs/Sport/Tenis/a1466978/novak-djokovic-boris-beker-komsije-kuca.html
 

Quote

 

ĐOKOVIĆ DOBIO POZNATOG KOMŠIJU NA FRUŠKOJ GORI: Beker bankrotirao, a gradi kuću do Novakove!

 

Bivši trener Novaka Đokovića, Boris Beker kupuje imanje na Fruškoj gori baš na mestu gde već tri godine svoje velelepono zdanje gradi svetski broj jedan.

 

 

:classic_huh:

Svasta... Od cega li ce da kupi imanje/kucu?

 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, McLeod said:

Ali DjokoMilitant gde nalazis ove jbt 😄

to je bio komentar doticne osobe jer je Brigs nazvao Novakove fanove militantnim:  stoga Djoko militant. Samoironija.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Quote

“Once I had the metal hip I knew it wasn’t going to be easy,” Murray told the Evening Standard.

“There’s just — at times, I didn’t expect it to be quite like this.”

“It’s either do it or stop playing, and I still want to keep playing,” Murray went on to say. I just don’t enjoy it as much as maybe I did a few years ago.”

Murray has been entered into the qualifying rounds of Roland Garros which begins at the end of May but there is a still a chance he may receive a wildcard.

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da on sa svojim kukovima treba da preskače komplet šljaku a ne da se maltretira sa kvalifikacijama da bi mogao da igra na tri dobijena seta. Šta očekuje, dokle će da stigne, sve i da mu daju WC? :classic_sad:

 

Link to comment
Share on other sites

Ja razumem i strast i ljubav prema tenisu,ali to sve dolazi ako si zdrav. Ako si zdravstveno kompromitovan,onda mi to postaje neshvatljivo. Jer,sta - treba li neko od njih da se obogalji (daleko bilo) da bi shvatio da telo govori:dosta je!?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I Endi i Delpo bi trebalo da zavrse karijeru, nema sanse da su u stanju da se i dalje bave profesionalnim tenisom. Pa ako im se bas igra takmicarski mec onda na onom senorskom turu da s vremena na vreme izbambusaju/izmaltretiraju one seniore i to je to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uvek se (posebno u ovakvim slucajevima) setim jedne izjave Jelene Jankovic od pre xy godina..znam da je jos uveliko bila na wta turu i to kao relevantna igracica. Tad je rekla nesto u stilu "Sport je zdrav,ali ako se upraznjava na rekreativnom nivou. Sa profesionalnim sportom to nije slucaj.."..tako otprilike..E,sad..nije sigurno JJ time zelela da kaze kako je profi-sport "nezdrav" ili "bolestan",vec upravo to da vremenom kompromituje zdravlje jer veliki napori kojima su sportisti konstantno izlozeni veoma opterecuju organizam.

Zaista mislim da vrhunski sportisti,koji bez ozbiljnijih posledica zavrse svoje karijere,mogu biti izuzetno srecni.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...