Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

Mene stvarno zanima kako je Milman nominovan, ne zbog loptica, vec mi je klasican nit smrdi nit mirise lik, jel drag medju kolegama, ne secam se nekih pozitivnih stvari sa meceva (doduse i ove loptice sam zaboravila, kao da je bilo pre 700 godina, jbm ti koronu).

Link to comment
Share on other sites

Meni ovogodišnji AO i ATP kup kao da su bili pre pet godine, još kad gledam one snimke s gomilama ljudi kako se tiskaju po tribinama  :default_sofa:

Negde sam ranije na WTA temi napisala kako je Ribakina prošle godine imala fine rezultate a sad je nigde nema, a posle sam tek skontala da su joj to rezultati s početka ove sezone :smiley5:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, zoe Bg said:

Ciao stvarno dokle cemo ovu temu, nemojte se upustati u navijacka zezanja ako numete da trpite na racun svog igraca

Zasto opomena za ciao? Ako si reagovala na ovu raspravu onda je Boxy ta koja je trebala biti opomenuta jer ona ne trpi navijacko zezanje na racun Rodzera. Znaci bukvalno se ne moze nista napisati, ni u sali za njega, a da Boxy ne ispali milion otrovnih strelica protiv Novaka. Sve je krenulo kad je Keira postavila tvit sa Federerom koji "telefonira" slabije rangiranim igracima i svima je jasno da je sala, a onda dodje Boxy i istrese gomilu uvreda na racun Novaka, te pretvara prljavu vode snagom misli, te ne placa porez, te nije nominovan za SE nagradu, pa onda onaj njen omiljeni gif sa patkom hejterom itd. Nisam primetila da si odreagovala tad, a ni kad je uhodila ciao koja nam je prepricavala Simonovu knjigu i ispljuvala svaki njen post. Mozda jesi na pp, mozda ste vas dve drugarice, prijateljice nemam pojma ali ne reagujuci na njene postove opomenom svima nama ostalima saljes poruku da su takve stvari dozvoljene. Ili mozda samo njoj? 

Meni je ciao bas draga forumasica, evo napustila nas je.. Neko je srecan zbog toga.. mozda bi se radovao i mom odlasku? Verujem jako.. 

 

2 hours ago, zoe Bg said:

Ti i Boxy ste bitnije od Novaka i Federera, stavise bilo ko pise na ovom forumu mora biti bitniji od tenisera ili bilo koje javne licnosti, ma koliko nam/vam taj neko bio drazi. 

 

Ja pocinjem da verujem da je Boxy ono najvrednije i najbitnije na ovom pdf-u. 

Cim ona pozove moderaciju, vi se stvorite (ranije Borko) i odreagujete braneci je..cudno bas.. 

Edited by Milica
Jos da dodam da sam dva puta bila banovana zbog rasprave sa Boxy, mozda ovaj put bude treci definitivni.
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milica said:

ni u sali za njega

 

2 minutes ago, Milica said:

milion otrovnih strelica protiv Novaka

E vidis ovde lezi zec, jer su to sustinski iste stvari - navijacka prepucavanja, samo perspektiva govori sta je kome sala a sta otrovna strelica. 

Nista sto je ovde napisano u poslednja dva dana nije ni blizu uvredi za bilo kog od njih dvojice da bi zahtevalo brisanje postova ali za neke navijace je to previse, razumem ali to nije pitanje foruma, vec licnog osecaja.

Link to comment
Share on other sites

A sta sam ja uopste napisala za Federera? par stvari iz Simonove knjige prevela, a one najgore sto je on napisao i nisam htela da ovde citiram jer znam da odmah sledi pljuvanje iz sve snage po Novaku deset puta vece i besmisleno

Edited by ciao
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Milica said:

I samo @ciaopreterala i zasluzila opomenu? 

Nije ono opomena, za to sluze masna slova :classic_biggrin: 

Niko nije preterao, ovo je toliko benigno prepucavanje, na nivou 3. razreda, stavise bila sam se obradovala da se savladalo prepucavanje a da niko ne kuka :lol_2: 

Pogresno je samo analizirati zasto (zato sam se obratila @ciao) se to radi, kao da je nedozvoljeno ili neistinito bilo sta sto nije afirmativno.

 

Deo navijacke kulture je u zezanju protivnika, ovde je to daleko blaze nego u drugim sportovima, ali nije skroz sterilno, kad se desi ili uzvrati isto na racun njegovog pulena ili nemoj uopste, eto to je savet za sve prisutne. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vanjabarsa said:

 

jos da objasnis ko je na tom nivou ???

(ja bih tebi za ovo dala , kako kazes masna slova )

Objasnila Boxy

8 minutes ago, Boxy said:

Sve ovo je nastalo zato sto je Roger juce preveo bakciu preko ulice, a vi nemate kontraargument za takav potez.

 

27e70209c5027e5e59f43e4b32c360f7.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vanjabarsa said:

 

jos da objasnis ko je na tom nivou ???

(ja bih tebi za ovo dala , kako kazes masna slova )

Pa svi koji su ucestvovali u navijackom merenju ko je bolji covek od njih dvojice na osnovu toga sta rade za okolinu i kako doprinose svetu. Kao da je izbor za mis :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Just now, vanjabarsa said:

 

dakle, to rade u trecem razredu , ajde ako tako kaze moderator :wink2:

Nista lose, sto su stariji ljudi uglavnom su te prepirke brutalnije i teme teze. Stavise ne bi ni valjalo da ide ludje od toga :classic_biggrin:

No ako je zvucalo potcenjivacki moje izvinjenje svima, nije bilo u tu nameru, samo metafora za nesto blago. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...