Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

Nije to Simon izmislio, u Francuskoj se uveliko i cesto upotrebljava izraz s/v za igraca koji cesto dolazi na mrezu i igra kratke poene, tu se podrazumeva i Federer. francuzi generalno obozavaju te skracenice, sad ja ne znam da li je izraz s/v samo francuski ili se sire upotrebljava

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Milica said:

Ovu bih bas volela da procitam.. Bas je mogla i na srpskom da je napise:classic_unsure: 

Andreja je jako simpaticna i duhovita osoba :classic_love:

Citaj i prepricavaj please 🙏
 

bojim se da nisam bas nameravala da kupim njenu knjigu, ali ako naletim na neke isecke - postavicu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Ne mogu ovaj link da otvorim, ali Andrea je svakako među načitanijima i artikulisanijima u svetu tenisa, za nju mi je još i najprirodnije da objavi knjigu, čak bih poverovala i da je većinu sama pisala. Sigurno je zanimljivo.

kaze da je jos od 16.godine pocela da vodi neku vrstu dnevnika posle meceva, da zapisuje sta je dobro uradila a sta lose u toku meca. Neka vrsta samotreniranja.

A izgleda da ima i neki deo gde govori o tome sto su kao porodica dosli iz BIH, pa o problemima integracije (kako je nemacki pocela da uci tek kad je posla u vrtic) i osecaja nepripadanja, pri cemu joj je tenis pomogao da se izdigne.

Edited by wwww
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Ne mogu ovaj link da otvorim, ali Andrea je svakako među načitanijima i artikulisanijima u svetu tenisa, za nju mi je još i najprirodnije da objavi knjigu, čak bih poverovala i da je većinu sama pisala. Sigurno je zanimljivo.

Naslov knjige:

Zwischen Ruhm und Ehre liegt die Nacht: Erzählungen

(Between fame and honor lies the night: stories)

spacer.png

 

spacer.png 

 

sad procitah Uvod na Amazonu, fino pise.

Edited by wwww
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...