Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

26 minutes ago, vanjabarsa said:

ma malo sutra je on pisao, ovo je advokat tj. njegov pravni zastupnik napisao i slabo pratio na casu.buduca mama izjavila da nisu u nikakvim odnosima a ovaj kaze suprotno u ovom "papiru".

 

 

 

Ona je na instagramu rekla da zeli puno starateljstvo nad detetom, ali da nece braniti Zverevu da vidja dete, to je izjavila juce, kad je sve obelodanila.

Link to comment
Share on other sites

Pa i ja ti kazem da je to nista cudno kad je u pitanju raskid, a sigurno je suludo da on u ovoj izjavi napise da su u ocajnim odnosima :classic_ninja:

Ali ono sto jeste bitno, rekla je da nema nista protiv i da ce da mu dozvoljava da vidja dete.

 

Ali ovo nije ni toliko bitno, poprilicno je "cista" situacija, mnogo je bitnije sta ce da bude sa drugom bivsom, da li ce da ga tuzi, da li ce to da dokaze.

Link to comment
Share on other sites

Ova druga koliko sam ja shvatila je rekla da nema nikakav ni dokaz ni svedoke ali to verovatno nije tacno, da nema nista on bi mogao nju da tuzi za klevetu, ona mora da cuva neki snimak i na racun toga ce da mu izvuce lovu zescu.

Stvarno ko da mu je Boris Becker kouc sta je tim nemcima, niko da tuzi Safina ili Wawu ili Radeka itd sve cuveni svaleri

Edited by ciao
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vanjabarsa said:

druga bivsa mu se upravo obratila i podrzala je gavrilova .

 

A njega su podrzali Haas, Tim, Rublev, Sardi, Coric....

 

Kao sto Gavrilova nema pojma, tako ni ovi nemaju pojma, jer je ova sama izjavila da niko ne zna, da su bili sami, a i da je ostala i posle toga sa njim u vezi

Link to comment
Share on other sites

Ja ću ti reći kako će se završit to sa drugom bivšom. Ona će ga tužiti i završiće se poravnanjem pre nego počne parnica, baš kao što se završava 99 posto takvih slučajeva u kojima jedna strana nema džebane da izgura proces koji može trajati godinama do kraja a druga strana neće da joj se ime povlači po žutoj štampi. 

To poravnanje naravno ne govori apsolutno ništa o istinitosti ili neistinitosti navedenih tvrdnji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...