Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

1 hour ago, Yi Sun Shin said:

Gatto ponekad ima problematicnu interpretaciju originalnih tekstova.

 

Evo ga originalni intervju: https://www.tennisnet.com/news/gebhard-gritsch-ueber-djokovic-trennung-man-ist-immer-am-limit

i prevod dela o Novaku:

spacer.png

 

 

spacer.png

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

What about 2015 Montreal? There is no figure?


 

Quote

 

The Australian had received a $10,000 (£6,400) tournament fine for the "unacceptable comments", which were picked up by on-court microphones.

But "The fine and ban will be imposed if Kyrgios incurs any fines for verbal or physical abuse over the next six months, or accumulate fines totalling more than $5,000 (£3,200) for any other offences at ATP-sanctioned tournaments."

 

 

Ipak je 12500$ za Montreal 2015.

 

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Novcane kazne nemaju efekta kod ovakvih prekrsaja. Slicno je sa nekulturom ljudi na ulici. Prilicno sam siguran da ce nekome ko baci papir na ulicu i kome se naredi da cisti istu ulicu ceo dan umesto da plati 50 evra teze pasti ciscenje ulice. I siguran sam da ce sledeci put kad mu padne na pamet ta odvratna ideja da baci nesto na ulicu proci kroz glavu "sramota" sto je bio djubretar jedan dan pre nego li manjak novca.

 

*nista protiv profesije cistaca/ica, poenta je kaznjavanje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, vanjabarsa said:

https://t.co/5uiAT0YQvp?amp=1

zivo me zniam dali je to uz njegovu saglasnost ili ne .

Na njegovom mestu ja nikada vise ne bih prihvatila da sudim na njenom mecu.

Najbolje bi bilo da joj za sudije stavljaju samo zene (po mogucnosti majke :classic_dry: ), tako da ne drami vise.

Mada, ona se  vec kacila s Evom Azderaki (koja, doduse, tada jos nije bila majka :classic_wink: ) :

Quote

Rather than waiting for Stosur to attempt her retrieval, Williams yelled “Come on” before the racket had made contact with the ball. Asderaki promptly applied the rules on “hindrance”, and gave the point to the Australian.

At this point, Williams charged up to the umpire and shouted “Aren’t you the one who screwed me over last time?” — a reference, perhaps, to a similar but far less controversial incident in Doha in 2003.

But the worst of the abuse came at the next change of ends, when Williams, lapsing into what sounded like counselling-speak, called Asderaki “a hater” and said “you’re very unattractive inside”.

 

Edited by wwww
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, wwww said:

Na njegovom mestu ja nikada vise ne bih prihvatila da sudim na njenom mecu.

Najbolje bi bilo da joj za sudije stavljaju samo zene (po mogucnosti majke :classic_dry: ), tako da ne drami vise.

Mada, ona se  vec kacila s Evom Azderaki (koja, doduse, tada jos nije bila majka :classic_wink: ) :

 

Mislim da to i jeste plan za završnice, nije slučajno žena sudila finale W :classic_smile:

Sasvim je razumljivo da Ramos više ne mora to da trpi od Serene, ali ne vidim nikakav razlog zašto ne bi sudio Venus, mislim da je to bilo potpuno nepotrebno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...