Jump to content
Vox92.net Forum
gggggggg

Tenis u doba Korone

Recommended Posts

Ironicno,ali meni jedino realno deluje da ce tenisa biti tamo gde smo mislili da sigurno nece - Kina i Japan. Peking,Tokio,Shangaj..to bi moglo da se odigra mozda..ostalo mislim da nece.

Jbg, steta za Novaka...

Mada gledajuci ove nove klipove iz kuce i enterijer nije ni zasluzio da bude GOAT sa onakvim ukusom 🙂

• Haha 2

Naleteh sad na jutjubetu, postavljeno pre neki dan...Rodik je baš znao da bude antipatičan dok je igrao, ali mi sad, kad komentariše tenis, deluje kao neko ko razmišlja jasno i racionalno i ima šta da kaže. 

• Like 2

1 hour ago, wrach said:

Jbg, steta za Novaka...

Mada gledajuci ove nove klipove iz kuce i enterijer nije ni zasluzio da bude GOAT sa onakvim ukusom 🙂

To sam i ja pomislila, ali se onda uteših da je to u Marbelji, valjda nije njegova kuća. Bar se nadam :classic_biggrin:

Ironicno,ali meni jedino realno deluje da ce tenisa biti tamo gde smo mislili da sigurno nece - Kina i Japan. Peking,Tokio,Shangaj..to bi moglo da se odigra mozda..ostalo mislim da nece.

Ja sam pisala skoro nekome preporuku za Šangaj i upravo kontam da će tamo do kraja godine biti najsigurnije. Ali opet i u Kini su sad najveća pretnja baš ljudi što dolaze spolja, pitanje je kako će logistički to moći da se sredi.

• Like 2

Neko joj je maznuo sredstva za dezinfekciju iz kolica u marketu tokom kupovine. :lol_2: Kaze da je bila sa tatom i da su stajali u redu i na trenutak su se udaljili da jos nesto ubace i kad su dosli na red shvatili su da su ostali bez nekih stvari

Helps when your Country has a Grand Slam, no?

Edited by wwww

Naisla sam na jedan kviz sasvim simpa od deset pitanja vezano iskljucivo za big 3 - jel vec bilo ovde? ili da postavim? Mislim da takoreci svako od nas zna sve odgovore ali ipak da se proveri? :smiley2: ? jel ovo ok topik za to ako stavim ? a ako je bilo recite da ne prevodim za dz

Gledam sad naknadno studio na SK o otkazivanju Vimbldona, zvali su praktično sve naše igrače i igračice i pitali ih za mišljenje. Najviše mi se dopalo kako je Janko govorio, a većina se slaže da su male šanse da se ijedan slem održi do kraja godine, zbog logističkih problema koje sam već pominjala.

Uz to Janko je dodao nešto što mi stvarno nije ni palo na pamet kad je USO u pitanju: s obzirom koliko su morali da isplate Džini Bušar kad je ono udarila glavu, sve i da se stanje relativno poboljša, USO verovatno neće hteti da preuzme rizik da se jedan ili više učesnika razboli i da se suoče sa potencijalnom gomilom milionskih tužbi, iako će i ovako izgubiti ogromne iznose kao i ostali slemovi koji nemaju osiguranje kao Vimbldon.

Inače je Viško održao malu pridiku Filipu kako zna da on ne voli teretanu i da ga mrzi ali je baš sad vreme da iskoristi karantin za takve treninge, što je bilo jasno da Filip ne radi :classic_biggrin:

Edited by alcesta

QUIZ 😀

Znaci odgovor je uvek jedan od njih trojice Rafa, Fed ili Novak

1) Ko od njih ima pozitivan skor sa drugom dvojicom?

2) Ko od njih ima najvise osvojenih GS ova?

3) Ko od njih ima zlatnu medalju na OI u singlu?

4) Ko je bio najvise nedelja svetski broj1 ?

5) Ko je osvojio 4 GSa u nizu ?

6) Ko iskljucivo na GS ovima ima najbolji skor u odnosu na drugu dvojicu ?

7) Ko ima najvise osvojenih Mastersa 1000 ?

8)Ko je pobedio bar jedanput drugu dvojicu na svakom GS u ?

9) Ko je pobedio vise puta drugu dvojicu na istom GS u ?

10) Ko nije izgubio od Wawe u finalu GS a ?

Edited by ciao