Jump to content

Tenis u doba Korone


gggggggg

Recommended Posts

Nas u Fra upravo obavestio predsednik da cemo imati policijski cas u velikim gradovima naravno i u Parizu, znaci od 21h-6 ujutro nista provod - kafane, bioskopi, pozoriste i slicno, sportske dogadjaje nije konkretno pominjao ali mislim da vecernjih meceva u Bercy nece biti. Ne znam sta ce organizatori, mozda produze turnir za neki dan ne znam sta imaju kao opciju

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Iako je u pitanju Ben, treba procitati ceo niz, ali ukratko, Kveri je pozitivan kao i njegova zena i osmomesecni sin. Trebali su da ostanu u hotelu u karantinu 14 dana, ali su dobili poziv najverovatnije od ruskih zdrastvenih vlasti da ce morati da ih hospitalizuju. Posto su sa detetom putovali i plasili su se mogucnosti da ih rastave, oni su resili da privatnim avionom pobegnu iz Rusije, a pobegli su u evropsku zemlju za koje ne treba test a koja je blizu Rusije.

 

 

a ovo je mail koji je poslao ATP

 

EkTW9HvXsAAaa2q?format=jpg&name=medium

 

a ima i ovo

 

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Iz nekog razloga danas ne mogu uopšte Tviter da otvorim s desktopa, a s telefona radi normalno. Ne znam ima li još neko sličan problem ili je do mene :classic_wacko:

Pročitah sad s telefona, kao u filmu :classic_ninja: ne znam je li baš neophodno bilo voditi sa sobom po Evropi ženu i malo dete u ovim okolnostima, ali sad su zaglibili kako god okreneš. Ne verujem ni da u Rusiji iz izolacije silom teraju u bolnice svakog ko malo kašljuca, i to sad kad svima treba što više slobodnih kreveta, ali očigledno su se uspaničili i sad je pitanje kakve će biti posledice.

Link to comment
Share on other sites

 

18 minutes ago, Boxy said:

:classic_ninja:

 

 

Italijani i njihove mere :ajme: valjda su mislili da je dovoljno što su na ostrvu, šta li. To što je turnir na Siciliji imao sreće ne znači da će sve da ide samo od sebe.

Kako je krenulo pitanje je hoće li moći da se održe i preostali turniri u ovoj godini, a ni iduća sezona ne izgleda ružičasto ako ne mogu ni mali turniri da se organizuju bez outbreaka.

 

Link to comment
Share on other sites

Što je najgore mislim da to nije daleko od istine, nagledao se sigurno svakakvih filmova :classic_biggrin:

Mada misterija zašto je onda i dolazio tu umesto da ide u Keln, pa još i sa bebom.

Edit: auuu, sad vidim da nije hteo da otvori vrata ni privatnom doktoru koga je poslao turnir :classic_ohmy:

https://www.tennis.com/pro-game/2020/10/sam-querrey-apparently-center-serious-breach-st-petersburg/91424/

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

..Djokovic ne igra Pariz

 

 

Odlicna vest .

Jel bese neko izracunao da su mu dovoljne dve pobede u Becu da bi obezbedio prvo mesto na kraju godine? Bec je bas jak btw

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...