Jump to content

Tenis u doba Korone


gggggggg

Recommended Posts

Ali stvarno nije bilo u redu da to urade na svoju ruku, bez ikakvih konsultacija. 

 

S druge strane ne znam koliko uopšte ima smisla zakazivati bilo koji turnir sada tačno u dan. Sve i da se npr. u Francuskoj ili Americi sve sredi dotle, što sumnjam, i bude uslova za turnir makar i bez publike, svejedno će učesnici i njihovi timovi doći sa raznih krajeva sveta. Prosto je nemoguće osigurati bezbednost svima. Kad se uzme u obzir i prosečna starost linijskih sudija, zatim skupljači loptica i koliko je ljudi uključeno u turnire na računajući publiku i igrače... mrka kapa :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

S druge strane ne znam koliko uopšte ima smisla zakazivati bilo koji turnir sada tačno u dan. 

 

Slazem se, otkazati da, ali do daljnjeg, mozda potpuno preskociti ovu godinu.

Sto se tice ove GOAT trke, i ako Djokovic gomila nedelje kao broj jedan, sto moze i da se zamrzne, ne bi me cudilo, tako da to najvise odgovara Federeru, vrijeme prolazi turniri se ne odrzavaju, Novak ce biti sve stariji i teze ce biti da se nosi sa mladjim i stigne magicnu brojku od 20 GS.

Link to comment
Share on other sites

Biće to stvarno lepi dani kad mi opet bude dva promila bitno hoće li Novak stići Federera ili neće... 

 

Počela sam da razvijam uslovni refleks. Sad kad gledam ove reprize tenisa na SK, hvata me jeza kad na kraju meča samo vidim natiskane fanove kako čekaju autograme jedni preko drugih :default_sofa: ako izađemo i psihički zdravi iz svega ovoga biće dobro.

Edited by alcesta
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Borko said:

Sumnjam da bi bila zamrznuta lista da su broj 1 svajcarski dzentlmen ili bik sa Majorke.

 

Naravno da ne bi ali eto, cisto da rogelio jos malo da fura goat status... ali to isto znaci samo jedno, jebace ih Nolo ruzno, iz inata ima da nagura na 400 i da pita, hocete i sada da zamrznete ili da guram jos

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Smejao bih se da je trol, ovako mi se samo sere od ovih postova.

 

Potpuno je i apsolutno logicno da se lista zamrzne. To sam pomenuo cim je otkazan Indijan Vels i to bi se uradilo i da je gospodin najbolji za Srbe i gospodin Roger gud plejer, no? van top 10.

 

Naucio sam godinama ovde da mnogima logika nije jaca strana, zato mi donekle i bude drago kada se iznova i iznova dokazuje da je superiorna.

 

Onda ostaju samo teorije zavere.

 

Plaky.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...