Jump to content

Tenis u doba Korone


gggggggg

Recommended Posts

Potvrdjeno, pocinje 8.februara

 

 

-Players will be able to train during 14-day quarantine, but only after testing negative to COVID-19 on the second day of isolation.

-Testing will take place in each player's hotel room on days one, three, seven, 10 and 14.

-Players will be able to undertake quarantine from January 15.

-Players will be arriving via chartered flights between January 15-17 but quarantine won't start until the last player arrives.

-Once the players test negative to COVID-19 after the first day of isolation, they will be permitted to train with one other player from days two to seven.

-From day eight and after three negative tests, players will then be able to practise in groups of up to four.

-All players will be allowed out of their hotel rooms for a maximum of five hours: two hours on court, two hours in the gym and one hour to eat on site.

-According to the document, players will only be able to take one coach with them when they train.

 

Link to comment
Share on other sites

Porodise li ga najzad! 

Italijani vec prodaju karte za NITO, renoviraju halu za sledecu godini, a ovi ne mogu termin da dogovore :krstipd4:

A imali su vremena ohoho da sve smisle i utanace sa svim nadleznim institucijama. Ponasaju se kao da im je pre neki dan saopsteno da treba da organizuju AO pa ne znaju odakle da krenu:ajme:

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

Prilično sam siguran da će biti top igrača koji neće hteti da se maltretiraju kroz sve ovo. Bilo ih je koliko hoćeš koji nisu hteli USO da igraju, a ni približno nije bilo ovako rigorozno čini mi se.

 

Druga stvar, izgleda mi neverovatno da neko o tome nije razmišljao, ali šta ćemo sa LL ako kvale budu igrane na nekom drugom mestu. Neko se povredi ili bude testiran pozitivno dan pre meča, kako će ubaciti LL igrača.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milica said:

Porodise li ga najzad! 

Italijani vec prodaju karte za NITO, renoviraju halu za sledecu godini, a ovi ne mogu termin da dogovore :krstipd4:

A imali su vremena ohoho da sve smisle i utanace sa svim nadleznim institucijama. Ponasaju se kao da im je pre neki dan saopsteno da treba da organizuju AO pa ne znaju odakle da krenu:ajme:

mislim da je ovde najveci problem lokalna vlast, a ne AO. oni nikako da se smisle sta bi i kako bi. pa mogli su ladno da sve ovo odluce, a da se turnir igra u regularnom terminu. ako ce vec slati cartere po igrace i odmah ih strpati u karantin od 14 dana s svim mogucim ogranicenjima, mogli su da im dozvole dolazak vec sredinom decembra ili oko nove godine. ne razumem koja je poenta u ovom odlaganju svega za 3-4 sedmice, sta tu cekaju. 14-dnevni karantin i zabrana medjusobnog mesanja ce definitivno da "iskoreni" virus koji igraci eventualno donesu.

 

nego, zanima me da li ce dozvoliti dolazak stranih novinara (ne bi trebalo) i kojekakvih zvanicnika ATP/WTA i ostalih organizacija.

I da li ce se odrzati tradicionalni sastanak igraca (to im stoji u pravilniku).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam iz ovoga shvatila koliko ljudi iz tima mogu igrači da vode sa sobom. Ako je za treniranje u karantinu dozvoljen samo jedan, onda valjda ovi drugi ne smeju nos da pomole iz sobe ceo dan?

 

A što se tiče sastanka igrača, ako posle karantina mogu da se kreću kako hoće, ne vidim što ne bi i sastančili, pogotovo što mogu to da rade i na nekoj plaži ako ih bude previše za zatvoren prostor :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...