Jump to content

Tenis u doba Korone


gggggggg

Recommended Posts

56 minutes ago, Boxy said:

Dimitrov je igrao mec protiv Thiema za prolaz u finale i odigrao odlican mec, uzivo sam gledala.

 

Ovo mi je najjače, 2 dana soli pamet Đokoviću o odgovornosti, i onda kaže gledala sam uživo tenis 😆

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Whitnail said:

 

Ovo mi je najjače, 2 dana soli pamet Đokoviću o odgovornosti, i onda kaže gledala sam uživo tenis 😆

 

Pa to nije tajna, ja sam rekla da sam procenila rizik i svesno odlucila da odem. 

Ali on je organizator cele price, njegova odgovornost mora biti mnogo veca. I u krajnjem, ja ne izlazim po klubovima Berograda niti divljam po istim...

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Elias said:

Razumem i druzenje van terena I ona zurka, ali mora li da se snimas jbm mu sve, i da delis onda to po drustvenim mrezama.

A pa naravno da mora, ili se nije desilo. Kako bi se inače izreklamiralo kako je dobar provod u Beogradu :classic_tongue:

Pročitah negde da je Novak verovao Nestoroviću i da ga je ovaj ubedio da je opasnost prošla. Nije provereno ali me ne bi nimalo iznenadilo :frusty::frusty::frusty:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alcesta said:

A pa naravno da mora, ili se nije desilo. Kako bi se inače izreklamiralo kako je dobar provod u Beogradu :classic_tongue:

Pročitah negde da je Novak verovao Nestoroviću i da ga je ovaj ubedio da je opasnost prošla. Nije provereno ali me ne bi nimalo iznenadilo :frusty::frusty::frusty:

Bice interesantno cuti ga veceras. Super bi bilo kada bi prihvatio odgovornost, priznao gresku, uputio nekoliko izvinjenja i maknuo se samoinicijativno sa tog Igrackog tela. To bi bilo nekako idealno peglanje ovog debakla. Samo da ne okrivi mucenog Dimitrova. To bi bilo bas ljigavo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Boxy said:

"Dimitrov je leteo po terenu, a onda je sutradan izgledao nikada nemoćnije"

 

to je za ove sto svaljuju svu krivicu na Dimitrova

 

A sad je isti izvor koji je bio katastrofa za drugi tekst izvor pravih vesti? Ti si fenomen kad treba da se opljuje Novak :classic_biggrin:

 

Neko je bio nulti da kazemo na Adria Turu, po meni jasno je da je bio Grigor ali i to nema veze,  po meni takodje je odgovorna organizacija Djokovica koja je morala da uradi testiranje svih ucesnika pre pocetka turnira a ne da slepo radi po preporukama struke iz Srbije i da testira samo ako se neko pozali da ima simptome.

 

Neka se Grigor oporavi sto pre - da se ne lazemo svi znamo ili bi trebalo da znamo da se korona prvih nedelju dana manifestuje kao bol u grlu ili povremena malaksalost ili kasalj, (kada po preporuci bar u Francuskoj treba da se prijavis lekaru ali ostanes kod kuce i odmaras se i cekas) i onda se ponekad posle nedelju dana pojavi temperatura onda treba obavezno ici kod lekara. Nije Grigor iz cista mira dobio temperaturu.

Nadam se da ce Grigor oporaviti brzo i bez problema mada je i zbog njega trebalo da pocne da miruje ranije, i nadam se da Viktorova zena i bebica nece imati posledice par ostalih su simptomaticni ni nemaju simptome, znaci nema veze.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je izjava kosarkasa koji je igrao taj mec, ono je autorski tekst nekog Luke Nikolica koji niti u jednom trenutke ne navodi neki izvor, nego je sve na nivou rekla-kazala i tako pravi citavu konstrukciju gde okrivljuje Dimitrova.

Da li ti razlikujes te 2 stvari? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tekst gde se okrivljuje Dimitrov je debilan na više razina. Ali nije ni ova izjava sad neka zen mudrost koju treba quote-ovati i tetovirati na rebra. Košarkaš koji je bio i na turniru i na košarkaškoj utakmici prosipa naknadnu pamet, kako nije trebalo otvarati granice, jer se "zna da u Srbiji ima zaraženih". Blago hrvatima, nisam znao da kod njih nema korone. I baš me zanima do kad bi ovaj mudrac držao zatvorene granice države u kojoj 90% ekonomije predstavlja turizam.

 

I šta bi rekao kad mu u avgustu kažu u klubu, ej granice zatvorene, ABA liga odpada, igramo samo domače takmičenje i plata ti je smanjena za 80% posto pošto sponzore ne zanima hrvatsko prvenstvo. Da čujem onda jel treba još držati granice zatvorene.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ciao said:

 

A sad je isti izvor koji je bio katastrofa za drugi tekst izvor pravih vesti? Ti si fenomen kad treba da se opljuje Novak :classic_biggrin:

 

Neko je bio nulti da kazemo na Adria Turu, po meni jasno je da je bio Grigor ali i to nema veze,  po meni takodje je odgovorna organizacija Djokovica koja je morala da uradi testiranje svih ucesnika pre pocetka turnira a ne da slepo radi po preporukama struke iz Srbije i da testira samo ako se neko pozali da ima simptome.

 

Neka se Grigor oporavi sto pre - da se ne lazemo svi znamo ili bi trebalo da znamo da se korona prvih nedelju dana manifestuje kao bol u grlu ili povremena malaksalost ili kasalj, (kada po preporuci bar u Francuskoj treba da se prijavis lekaru ali ostanes kod kuce i odmaras se i cekas) i onda se ponekad posle nedelju dana pojavi temperatura onda treba obavezno ici kod lekara. Nije Grigor iz cista mira dobio temperaturu.

Nadam se da ce Grigor oporaviti brzo i bez problema mada je i zbog njega trebalo da pocne da miruje ranije, i nadam se da Viktorova zena i bebica nece imati posledice par ostalih su simptomaticni ni nemaju simptome, znaci nema veze.

Pa nulti pacijent je bio Krajinovic (sto se tice tenisera, da ne pricam o VIP osobama koe su se sve vreme muvale oko njih i razmenjivale aerozole), bio na Cecinoj zurci 3.6., pa se 10.-11.6. testirao i prvi test bio pozitivan a drugi negativan (a kolega Obradovic rece i da je imao neke male simptome). A po novinama je objavljeno da je Ceca 10.6. odradila test (prvo na antitela - negativan, pa PCR - pozitivan), ponovila ga 15.6. i bila negativna. Sve se uklapa u poznate inkubacione periode i periode infektivnosti: i Ceca, i Krajinovic, i Dimitrov - isti tok bolesti. Dimitrov je bio najinfektivniji na dan igranja kosarkaske utakmice, Krajinovic negde 9.6. Da li se tada i Novak zarazio, ili ranije (pa sad vise ne moze da mu se nadje virus PCR - testom) - to su sad samo detalji.

Kako li su se Viktor i zena mu zarazili (oni nisu bili u Zadru) da dobiju virus od Dimitrova kad je ovaj bio infektivan? Zena bila pozitivna u petak, Viktor u nedelju. pa proracunaj sta se desavalo 7 dana ranije.

 

A ako je Novak verovao Nestorovicu :ajme::twak: - i treba da mu se sve ovo desava! (bas me zanima kako li ce da mu Nestorovic "objasni" sta se desilo, da se opravda Noletu-Tesli).

 

 

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Moralo je to tako da bude. Sve je vodilo ka tome i samo onaj ko nije želeo to da vidi, nije mogao da prognozira epolog svega šta se dešavalo oko korone, vakcinacije i Đokovića. Ja razumem da su namere bile poštene, ali morao je da ima kočnicu, ne zbog sebe, nego zbog ljudi koje je doveo u potencijalnu opasnost.

Šta je tu je. Želim mu brz oporavak i nadam se da će biti jedan od onih koji su preležali virus bez simptoma.

Edited by Don Laki Juan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

“Odmah po dolasku u Beograd otišli smo na testiranje. Moj i Jelenin rezultat je pozitivan. Deca su negativna. Sve što smo uradili u proteklih mesec dana radili smo čistog srca i iskrenih namera”, naveo je Đoković.

On je potom govorio o “Adrija turu”.

“Naš turnir je bio humanitarnog karaktera sa idejom da pomognemo teniserima iz regiona, da im omogućimo uslove da igraju, ostvare prihode, i na taj način lakše prebrode ovaj težak period. U isto vreme, želeli smo da pošaljemo poruke solidarnosti i poštovanja, fer-pleja. Cilj je bio i da pomognemo dobrotvornim fondacijama i onima kojima je pomoć najpotrebnija, i drago mi je što se veliki broj ljudi pridružio toj inicijativi”.

 

Jbg, uvek će moći da kaže da nije radio ništa mimo zvanične državne politike ni ovde ni u Hrvatskoj i sa te formalne strane je čist. 

 

Ostaje žal što nije bio pametniji, kao i mnogo puta do sada. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Laki Juan said:

Moralo je to tako da bude. Sve je vodilo ka tome i samo onaj ko nije želeo to da vidi, nije mogao da prognozira epolog svega šta se dešavalo oko korone, vakcinacije i Đokovića. Ja razumem da su namere bile poštene, ali morao je da ima kočnicu, ne zbog sebe, nego zbog ljudi koje je doveo u potencijalnu opasnost.

Šta je tu je. Želim mu brz oporavak i nadam se da će biti jedan od onih koji su preležali virus bez simptoma.

 

Zapravo, ako razmislis malo bolje o tome, njegovo ponasanje je veoma sebicno. Nece svi koje je ugrozio imati takav lekarski tretman kao on. Neko ce zbog ovoga mozda i da izgubi zivot.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

 

Jbg, uvek će moći da kaže da nije radio ništa mimo zvanične državne politike ni ovde ni u Hrvatskoj i sa te formalne strane je čist. 

 

Ostaje žal što nije bio pametniji, kao i mnogo puta do sada. 

Iskoristio je to sto su nasi dozvolili sve i to ti je.Druga stvar sto mi svi znamo kakvi ljudi vode nasu drzavu i iz kakvih razloga su dozvolili sve to.Na to moze da se vadi ali nije da ga drugi nisu upozoravali i govorili da je nepromisljeno.A mogao je i on da u organizaciji valjda uvede neke mere?Tako da koliko kriva drzave u kojima je bio ima i do njega i organizacije Adria tura.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 12Laki said:

Iskoristio je to sto su nasi dozvolili sve i to ti je.Druga stvar sto mi svi znamo kakvi ljudi vode nasu drzavu i iz kakvih razloga su dozvolili sve to.Na to moze da se vadi ali nije da ga drugi nisu upozoravali i govorili da je nepromisljeno.A mogao je i on da u organizaciji valjda uvede neke mere?Tako da koliko kriva drzave u kojima je bio ima i do njega i organizacije Adria tura.

 

Ima naravno. Samo i Hrvatska je isto manje vise uradila. Maltene mu otvorila vrata za sve što je hteo. Doveno novinare iz Beograda jbt, da komentarišu. Kao da Viško to nije mogao iz BG. 

 

Doveli svoje najbolje tenisere. Pustili publiku. Vodali ga po restoranima (gde je btw neki klinja unuk/sin vlasnika takođe fasovao). 

 

A Hrvati ipak imaju malo organizovaniju i uređeniju državu pa je i ona popustila pod Novakom.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...