Jump to content

Tenis u doba Korone


gggggggg

Recommended Posts

6 minutes ago, Rfkg said:

Pitam posto meni nije, a skinulo mi je sa kartice iznos 2 kompleta 

 

Ja nisam nikako uspela da uzmem komplet karata, to sam prvo htela, ali nisam mogla da izaberem sediste, stalno je neku gresku izbacivalo.

Na kraju sam krenula pojednicne karte, po sesijama i tu sam nekako uspela da izaberem celu nedelju, dnevna i nocna, stigao mi odmah mail.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Boxy said:

 

Ja nisam nikako uspela da uzmem komplet karata, to sam prvo htela, ali nisam mogla da izaberem sediste, stalno je neku gresku izbacivalo.

Na kraju sam krenula pojednicne karte, po sesijama i tu sam nekako uspela da izaberem celu nedelju, dnevna i nocna, stigao mi odmah mail.

Stiglo je konacno, nakon sto sam im pustio mail, dobro je 🥵😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2016. je bio bas ogroman šok, ali sad sam ocekivala, posebno sto jos nije poceo da trenira, juce sam slusala Lutija koji je bio gost na nemackom sky sportu i jasno je da Roger nije nikako 100% zdrav.

Ako se i bude igralo, igrace se eventualno sljaka, a njemu RG odavno vise nije prioritet plus bi se to igralo krajem septembra pocetkom oktobra, tada hladno i kisno moze da bude u Parizu i eto nove opasnosti od povrede, ovog puta ledja. 

 

Nadam se da ce AO 2021. biti normalan turnir, ali ni to nije bas sigurno...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da bi se igralo moraju obe strane da "zrtvuju" nesto, idealnih uslova nece skorije biti. Najveci problem po meni je karantin, 2 nedelje bez treniranja uoci GS stavlja u dosta losiju poziciju one koji nisu trenutno na tlu SAD. 

 

U ovakvoj situaciji meni je suludo da se u novembru i decembru ne igra ako negde postoje uslovi za to i ako ima zainteresovanih.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...