Jump to content

Tenis u doba Korone


gggggggg

Recommended Posts

Procitajte ceo niz, ali ukratko:

-sledece nedelje ce otkazati Wimbledon, njima to nije problem jer imaju osiguranje u slucaju pandemije pa su pokriveni novcano, a i zbog trave nemoguce je organizovati turnir u septembru i kasnije
-ispljuvao je RG i njihov potez, ako sam cak dobro razumela moguce je da RG ne donosi poene uopste, jer su sada svi protiv njih, ali za to zaista nisam sigurna

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

tri  gema na duple protivnika, dva gema na asove/servis vinere + jedan kazneni gem. ( mislim da nakon opomene i kaznenog poena, ide kazneni gem). U suštini treba samo znati pravilo koja je maximalna kazna pre suspenzije  ( Nalbandian-Čilić slučaj ), a mislim da je to kazneni gem i da posle njega ide suspenzija. 

 

edit: pošto prvo ide kazneni poen, pa onda kazneni gem. Dva gema asova još umanjiti za jedan poen. Znači sedam. 

Edited by Charlie Foxtrot
Link to comment
Share on other sites

ovo gore od onog što nam je Cooper servirao na  kafani na košarci, a wwww probala da progura na Korona zajebanciji. :lol_2:

 

 

Pa onda može nula puta. Tri gema duplih grešaka i tri gema odugovlačenja onog što je napravio tri gema duplih grešaka. 

Edited by Charlie Foxtrot
Link to comment
Share on other sites

nema kaznenih poena (u smislu oduzimanja poena zbog psovanja i razbijanja reketa) zbog code violation.

7 hours ago, zoran59 said:

12

 

Jedna strana servira as svaki put (jedan prelaz preko mreze), a protivnik samo pravi duple lupajuci u mrezu (lopta ne prelazi).

To bi bilo s minimalnim brojem odigranih gemova (samo sto to nije ogranicenje).

Link to comment
Share on other sites

Nekako mi ovo zvuči prenaduvano za Pospisila, mora da je pogrešno protumačio. 

Verujem da se na kraju ni RG neće igrati, verovatno će to biti neki kompromis sa ostalima, bolje nego da se povećava opšti haos tipa oduzimanja poena, ne znam je li se to ikad desilo nekom slemu.

Link to comment
Share on other sites

Cim je otkazan Glastonbury Festival, a za njim i Download bilo je samo pitanje vremena kada ce im se Wimbledone pridruziti. To su njihova dva najmasovnija muzicka festivala koja se desavaju juna meseca. Glastonbury se poklapa sa kvalifikacijama za VImbldon.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da li je iko išta spominjao šta će biti sa bodovima? Ima li makar neka zvanična najava kada će se o tome odlučivati?

Čini mi se da su bodovi još u pred IW stanju.

 

Mislim da je nebrojanje nedelja već zvanično (?)

 

+ mislim da ovo odlaganje nije konačno. Američka betonska turneja nije realna.
Procene su da će do 15. jula biti virus u americi:
https://covid19.healthdata.org/projections

 

Da li će se odlučiti na masterse i USO bez publike - pitanje.

Link to comment
Share on other sites

On 3/18/2020 at 1:35 PM, alcesta said:

S druge strane ne znam koliko uopšte ima smisla zakazivati bilo koji turnir sada tačno u dan. Sve i da se npr. u Francuskoj ili Americi sve sredi dotle, što sumnjam, i bude uslova za turnir makar i bez publike, svejedno će učesnici i njihovi timovi doći sa raznih krajeva sveta. Prosto je nemoguće osigurati bezbednost svima. Kad se uzme u obzir i prosečna starost linijskih sudija, zatim skupljači loptica i koliko je ljudi uključeno u turnire na računajući publiku i igrače... mrka kapa :classic_sad:

Samo mogu da ponovim što sam rekla ranije o tome. Sportski događaji lokalnijeg tipa još i mogu da se igraju bez publike, samo za TV, ali IMHO masovna takmičenja kao slemovi i OI jednostavno nisu bezbedni jer previše ljudi dolazi sa previše različitih strana. Ni karantini nisu praktični.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...