Jump to content

Tenis u doba Korone


gggggggg

Recommended Posts

1 minute ago, Charlie Foxtrot said:

Zato štu su termini, karte, tv prenosi itede etece rezervisani mesecima unapred.

 

Navodno, pročitah negde na netu, ali ovo je nezvanično, oduzimaju se bodovi i to je to.

 

Pa bilo bi jako glupo da budu oduzeti bodovi, pošto nemaš način da ih braniš. Ako otkazuju, samo preskoče ovu godinu, i nastave sledeće

Link to comment
Share on other sites

Logicno je da poeni budu oduzeti jer pravilnik kaze da traju 52 nedelje.

Nisu hteli da igraju bez publike a bila je i ta opcija, valjda ce pokusati da ga odrze nekad kasnije ali kako misle to nije mi bas jasno, IW je ogromna organizacija, treba to uglaviti u raspored.

Valjda ce organizatori bar neki deo troskova igraca koji su vec doputovali refundirati, za najbogatije nije problem ali ima onih kojima je ovo otkazivanje izuzetno skupa zabava.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Misa Kecmanovic ga je najvise najebao :kece:

 

Uzasna vest....uzasna.

 

Mene još više potresa u svetlu toga kako naša banana država reaguje na virus korona a ovamo U SRED PUSTINJE NA 30 STEPENI otkazuju turnir. Razlika između predostrožnosti i odgovornosti i apsolutnog bola u falusu level idite u Milano u šoping i pijte dosta rakije. 

 

I nije mi jasno, što nije moglo da se igra bez publike?

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moram reci da podrzavam ovakvu odluku jer je zdravlje ljudi apsolutno jedina bitna stvar.

Ipak,tri stvari mi nisu najjasnije kod ove odluke:
1) Takmicenja u ostalim americkim sportovima/ligama se ne otkazuju iako se igraju u zatvorenim dvoranama punim publike 
2) Moglo je da se igra bez publike
3) Otkazivanje je usledilo neposredno pred sam pocetak takmicenja kad su vec svi igraci/ce vec doputovali

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

Bas me iznenadila vest, bila sam ubedjena da su Majami i IW sigurni, ali da moze da bude problem kad se prebace u Evropu, ali sad ne znam sta da mislim. 

 

Otkazivanje svih turnira do trave i onda napad na prvo mesto 😄 

 

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Moram reci da podrzavam ovakvu odluku jer je zdravlje ljudi apsolutno jedina bitna stvar.

Ipak,tri stvari mi nisu najjasnije kod ove odluke:
1) Takmicenja u ostalim americkim sportovima/ligama se ne otkazuju iako se igraju u zatvorenim dvoranama punim publike 
2) Moglo je da se igra bez publike
3) Otkazivanje je usledilo neposredno pred sam pocetak takmicenja kad su vec svi igraci/ce vec doputovali

 

Ako ti nije jasno sto se nije igralo bez publike procitaj opet Bokijev post iznad... organizatorima nije bitno sta ce biti sa bodovima ili da se po svaku cenu turnir odrzi, jedino sto je bitno je da se napravi profit ili u ovakvom slucaju sto manji gubitak

 

Link to comment
Share on other sites

To ni meni nije jasno, NBA se igra redovno sa publikom, juce je zavrsen celendzer na istim tim terenima sa publikom, skoro svi igraci su stigli, ovo mi je nekako bas kasna odluka.

Ali ipak stoji, zdravlje je na prvom mestu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uglavnom, otkazano je zbog toga što mnogo teniske publike dolazi sa strane da gleda turnire. A i generalno svi teniseri dolaze sa različitih strana sveta. Tenis je malo više otvorene prirode nego što su NBA i NHL jer tamo 90% utakmice čine ljudi koji redovno gledaju svoje timove na domaćem terenu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dosta cudno....pustinja, sunce i UV zraci vs. zatvoren prostor i zajednicka ventilacija.

 

Kako god, eventualno (ne)otkazivanje Majamija će biti znak da li je ovo zbog profita ili zaista zbog brige za zdravlje.

 

Bodovi, ko ih koliko sada brani (ok, sem mučenog Kecmanovića :lol_2:) su zaista nebitni...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darth Steva said:

Ako ti nije jasno sto se nije igralo bez publike procitaj opet Bokijev post iznad... organizatorima nije bitno sta ce biti sa bodovima ili da se po svaku cenu turnir odrzi, jedino sto je bitno je da se napravi profit ili u ovakvom slucaju sto manji gubitak

Pazi,legitimno je ovo razmisljanje,ali i sebicno. U mojim ocima mozda cak i pogresno.
No,ja sam samo ljubitelj tenisa i navijac,nisam Larry Ellison. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Crni Bombarder said:

Pazi,legitimno je ovo razmisljanje,ali i sebicno. U mojim ocima mozda cak i pogresno.
No,ja sam samo ljubitelj tenisa i navijac,nisam Larry Ellison. 

 

Quote

Steve Simon, WTA Tour chief, told me that staging the event without spectators was considered at length but ultimately rejected by tournament officials

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...