Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Ko je taj Spiridon ? Realno Delgi i treba malo lepse neki put da se ponasa, kad je mene ispljuvao i izpsovao pre par meseci jer sam ga zezao za korona titulu  :s_d:ja  sam oterao na salu i komiku, al moderatorima sam rekao samo da ga upozore i da ga ne banuju sto se mene tice, jbg ne trepe svi uvrede ko ja , a i ne bi ja mom fantazi drugaru to uradio. A sta je najedio Spiridona ? Sta mu je rekao ?

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam na NBA temi izneo bolnu istinu o laznom kralju i Lejkersima... da mu mozda ja nisam povredio tanana osecanja pa me je častio??? :smiley33:

 

Brt Delgi, ako sam te uvredio izvini... ja nevolem LebRonZa (mogu i da pojasnim), ali ga cenim i poštujem zbog svega sto je do sada učinio u svojoj karijeri. I Lejkersi su mi jedna od omiljenih franšiza ( pored Majami i jos par njih).. ljubi te brat. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

Ja sam na NBA temi izneo bolnu istinu o laznom kralju i Lejkersima... da mu mozda ja nisam povredio tanana osecanja pa me je častio??? :smiley33:

 

Brt Delgi, ako sam te uvredio izvini... ja nevolem LebRonZa (mogu i da pojasnim), ali ga cenim i poštujem zbog svega sto je do sada učinio u svojoj karijeri. I Lejkersi su mi jedna od omiljenih franšiza ( pored Majami i jos par njih).. ljubi te brat. 

 

Zems kako ti se svidja intro Fantazi igra prestola:s_d:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, John Dies at the End said:

Ja sam na NBA temi izneo bolnu istinu o laznom kralju i Lejkersima... da mu mozda ja nisam povredio tanana osecanja pa me je častio??? :smiley33:

 

Brt Delgi, ako sam te uvredio izvini... ja nevolem LebRonZa (mogu i da pojasnim), ali ga cenim i poštujem zbog svega sto je do sada učinio u svojoj karijeri. I Lejkersi su mi jedna od omiljenih franšiza ( pored Majami i jos par njih).. ljubi te brat. 

 

Ja sam se sad satio da sam napisao za mladog Lebrona da previse koristi stereoide i da ce ostati bez kose rano( kao i njegov cale Lebron). Ne znam dal ga to nije iznerviralo. @maXa88 nisi morao bas te privatne stvari oko te transplatacije kose da iznosis. Sad ce stalno da ga drndaju zbog toga.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, John Dies at the End said:

@nlavrnja koga je vredjao Delgi??

 

 

Naravno da mi se svidja...pa nisam te bezveze prozvao??? Nego , obavezno da se ubaci u početni post 😄

 

Pa sto nisi lajkovao post bludni sine onda :classic_tongue: Vidis da pokusavam da dostignem uinija po broju lajkova :classic_tongue:

 

Nije nesto ekstra, nervira me sto ne moze odmah na YT ili video da skines  bez da das 10 dolara, inace moglo je da padne neka najava kao ranije Ratovi zvezda, al nemam inspiraciju kao ranije, plus me nervira sto moras da platis ako hoces video da skines, doduse moze ovako preko linka al to nije to.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...