Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

36 minutes ago, ZoltanWantsToDie said:

Mozda bi trebalo da pauziras malo. Nije to dobro.

Ma ja pauzirao jos pocetkom marta 😄

San dodje kao iz vedra neba, sta mi vredi sada da gledam na draft kada ce dosta stvari tokom leta da se promeni. FA, trejdovi, usg itd.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ZoltanWantsToDie said:

A mislio sam da odmoris mozak. Imas sad druge dobre dogadjaje, camac i pecanje. 

Fantaziras o dobrim ribama koje si upecao. Kazes, ovaj som podseca na Bartona, hahaha vidi iste stvari i radi cak.

Ja studiram za sumarskog inzenjera, tako da meni prirode i relaksacije ne manjka nikako, cak mi se nekad i smuci, jedva docekam da se vratim civilizaciji 😄

Cak sam prve polovine maja jedva okrznuo novi forum, zbog slabe mreze i signala, jer sam bio na terenu non-stop.

U prirodi, pogotovo u gustim cetinarskim sumama se gotovo uvek osecas odlicno, jos uzmes dobar bajs i flasu vode i vozis, a tek kad naidjes na izvor, voda je predobra.

Ljudima uvek preporucujem planinarenje ili neki vid rekreacije na planini, tamo se zaista covek najbolje psiholoski odmori, a i dosta je jeftinije od letovanja u Grckoj. 

 

Cool je pecanje, ranije sam isao dosta, dok nisam postao punoletan. Sada je godisnja dozvola za pecanje sedam hiljada, nema nikakav popust za nas koji bismo hteli otici nekoliko puta u godini.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Drakaris said:

Ja studiram za sumarskog inzenjera, tako da meni prirode i relaksacije ne manjka nikako, cak mi se nekad i smuci, jedva docekam da se vratim civilizaciji 😄

Cak sam prve polovine maja jedva okrznuo novi forum, zbog slabe mreze i signala, jer sam bio na terenu non-stop.

U prirodi, pogotovo u gustim cetinarskim sumama se gotovo uvek osecas odlicno, jos uzmes dobar bajs i flasu vode i vozis, a tek kad naidjes na izvor, voda je predobra.

Ljudima uvek preporucujem planinarenje ili neki vid rekreacije na planini, tamo se zaista covek najbolje psiholoski odmori, a i dosta je jeftinije od letovanja u Grckoj. 

 

Cool je pecanje, ranije sam isao dosta, dok nisam postao punoletan. Sada je godisnja dozvola za pecanje sedam hiljada, nema nikakav popust za nas koji bismo hteli otici nekoliko puta u godini.

 

Pa uzmi mesecnu ili polugodisnju. I jel si u sumama nasao nekog zmaja koji se odaziva na Drakaris ?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

psssssssss , ne otkrivaj trenutnu poziciju😴

 

Kako me je na pocetku sezone, sasvim iznenada i bez ikakvog racionalnog objasnjenja napustio zivotni fantasy sapatnik, i sa sobom u kletu dijasporu odneo sve sponzore , a upravo zavrsenu sezonu sam preziveo zahvlajujuci starim poznanstvima i pozajmicama, morao sam da se otisnem u Beli svet i skupim kakvu crkavicu za nastupajucu sezone😴

 

I nije Sibir Aman (marketi , mala reklama ) covece, vec North Pole Circle 😄

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...