Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

49 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ja sam dosao iz Krusevca , a ti iz tamo nekog Sogolja, Savrana, ne znam iz kog vec sela na bruskom putu ka Kopu:default_coffee:

Ovo ho ho, počeli smo i s' prozivanje na nacionalnu osnovu .Dobro (A baš sam se nervozan vratio iz "treću" 😴 )... Izvini Gradski, neće se više ponovi 😴

 

Srdačno tvoj "Prigradski" 😴

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zvezdinho said:

Mislim neMo se ljutis, al prvi si poceo sa prozivanje.

 

Nego jel sam pogodio tacnu tajnu lokaciju:s_d:

 

Blizu si, blizu 😄

 

Samo jedna mala opaska, ja sam prva generacija "Born in Ks"  😛

Link to comment
Share on other sites

Jebes nastavak NBA kad necemo moci da zavrsimo fantazi sezonu, pu.Koj moj onda i nastavljaju, samo Lebronu da nameste titulu.Dobro de, moze da se odigra malo kladionka na igrace. A taman smo drali 1.favorita za titulu.

 

Pu jebem ti koronu i ko je izmisli. Kinezi, Gejts ili oba 3.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

 

15 minutes ago, next said:

Zna se da su najgori ljudi iz Kruševca. 🤠

 

Znaci tako familiobe, a to sto sam zbog tebe izbacen iz lige prve sezone to nista familijo. I sto si mi se zahvaljivao familijo to nista. Cccc, i sta ti radis na ovom topiku:classic_biggrin:

 

Mada mozda ima malo istine u tom tvom postu :smiley33: posto ja nisam rodjen u Ksh-u , doduse moji su tad vec ziveli u Ksh-u.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

 

 

Znaci tako familiobe, a to sto sam zbog tebe izbacen iz lige prve sezone to nista familijo. I sto si mi se zahvaljivao familijo to nista. Cccc, i sta ti radis na ovom topiku:classic_biggrin:

 

Mada mozda ima malo istine u tom tvom postu :smiley33: posto ja nisam rodjen u Ksh-u , doduse moji su tad vec ziveli u Ksh-u.

 

Znači i ti si "prigradski" 😛 (sad si provaljen )

 

 

22 minutes ago, next said:

Zna se da su najgori ljudi iz Kruševca. 🤠

 

Autocenzura. 😄

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam prigradski, rodjen u drugom gradu vise sticaj okolnosti, moji ziveli i radili u Ksh-u tada. A ko da je i to bitno.

 

Mnogo je bitnije to da ovi u USA mogu da imaju masovna okupljanja u sred korone, a ne mogu da zavrse normalno NBA sezonu sa 82 utakmice  i da  ne mozemo da zavrsimo fantazi sezonu. Taman sam drao ovog tvog uchenika, trejd smaracha i 1.favorita @Magia

 

I mnogo si se raspisao na politici, lepo ti zena kaze da pazis sta pises na netu.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt imam još jednog vernog pratioca... A i kako ti znaš moj identitet, moraću da te prijavim nadležnim institucijama za ugrožavanje bezbednosti i sl 😴

 

Ako uopšte dobijem odmor ove godine ( otišla Buca, nema više odmora kad i koliko hoću 😭 )

Link to comment
Share on other sites

Pa pise ti ime i prezime na ownerskom nalogu za fantazi tim :s_d: Trazio sam te na skajpu kad si trebao da das onaj veto za Michela, al si izdao zemsa tada i rekao da ti nisam zems:default_coffee: Doduse sad mi je jasno zbog cega si to rekao posto su ti ovi sa bruskog puta zemsovi:default_coffee:

 

 Al to sve nema veze sa postovima na politici i fudbalu. Nit te pratim, samo sam se setio posta gde si rekao da ti zena kaze da pripazis sta pises na netu :s_d:

 

Pa zar nisi slavio kad su oterali Bucu:classic_biggrin:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

@Zvezdinho Auuuu...Šta si izdeklamovao za kratko vreme... De me uznemiravas kad ručam 😴.

 

A i sumnjiv si mi, šta ima da istražujes šta i kako, da nisi nedajboze i radiš za ove Batine 😴

 

Buca.... Vrati se Yvone, sve ti je oprošteno 😁

 

P.S: nisam "palio" Skajp ne pamtim 😄

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zvezdinho said:

 

 

Znaci tako familiobe, a to sto sam zbog tebe izbacen iz lige prve sezone to nista familijo. I sto si mi se zahvaljivao familijo to nista. Cccc, i sta ti radis na ovom topiku:classic_biggrin:

 

Mada mozda ima malo istine u tom tvom postu :smiley33: posto ja nisam rodjen u Ksh-u , doduse moji su tad vec ziveli u Ksh-u.

 

Ma 'ajde... Pa ja sam iz Stalaća, znam ve ki zlu paru. 😛

A na ovom topiku.... Pa ja tempirao formu za plejof i taman jako napao povratak u A kad me iseče korona. Neće sreća poštena čoveka....

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, next said:

 

Ma 'ajde... Pa ja sam iz Stalaća, znam ve ki zlu paru. 😛

A na ovom topiku.... Pa ja tempirao formu za plejof i taman jako napao povratak u A kad me iseče korona. Neće sreća poštena čoveka....

 

Rece lik koji je imao 3 puta 1. pika na draftu i jednom top 5 pika, a mozda i vise :lol_2: Auuu pa sto ne pricas familijobe da si iz Stalaca, jel znas mozda legendu Acu Urosevica profesora srpskog iz grada Stalaca sto je predavao u krusevachkoj gimnaziji :s_d:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zvezdinho said:

 

Rece lik koji je imao 3 puta 1. pika na draftu i jednom top 5 pika, a mozda i vise :lol_2: Auuu pa sto ne pricas familijobe da si iz Stalaca, jel znas mozda legendu Acu Urosevica profesora srpskog iz grada Stalaca sto je predavao u krusevachkoj gimnaziji :s_d:


A jebaga nisam često na forumu, prošli studentski dani... Ne znam čoveka nažalost.
 

A što se pikova šta da ti kažem. Jes bili visoki pikovi al' me često baš to ukanali, npr. Entoni Dejvis u čak 2 navarata. Jebo me pas da me jeb'o pas. 

Edited by next
Link to comment
Share on other sites

Resio sam da prekinem post u fantazi lajfu, Vracamo Ajzaka u tim koga smo draftovali da se ne okoristi neko zbog koronke, svoje ne damo, tudje nam ne treba. Oubre je lavrnjin. Igramo 2 meca po kolu:lol_2:

 

Popizdeo sam jer sam pao na Vojvodinu 1 eto:furious:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Sta cemo da radimo ako nam softver tj ovi iz espn-a nametnu da moramo da zavrsimo sezonu ? Posto ce biti dosta timova sa igracima koji nece igrati, da li je moguce da se u toku sezone broj igraca u rosteru smanji na primer za 2 slota ili igraca kako bi se smanjio broj igraca koji ne igraju. Na primer 9 igraca koji igraju i 1 izmena.

 

Inace pomerili su ono obavestenje za koronu na vrhu.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Pa kazem za ove sto imaju dosta igraca iz timova koji ne igraju  ako moze da se smanji broj igraca u timu sa 13 na 11 ili 10 igraca i slotova ( dal to uopste moze da se uradi tokom sezone to lavrnja zna) za celu ligu ( znaci svi timovi imaju 11 ili 10 igraca)  , da bi se smanjio deficit igraca koji ne igraju, onda da oni koji imaju deficit igraca zbog 22 tima imaju poseban draft gde ce oni koji imaju najvise izgubljenih igraca iz 8 tima koji ne igraju imati prednist u biranju igraca sa FA, to jest draftovanja sa FA. Mada jeste da ce da budu mnogo osteceni timovi kome ne igraju igraci iz ovih 8 timova, plus ovi planiraju ovo da zavrse za 15-16 dana. Pitanje dal moze da se zavrsi sezona uopste, jedino 5 dana za 3 runde, al to znaci da ce 1/8 finala da se racuna po sadasnjim rezultatima. @Magia gledas li :s_d:

 

Jebena korona:furious:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

Pa kazem za ove sto imaju dosta igraca iz timova koji ne igraju  ako moze da se smanji broj igraca u timu sa 13 na 11 ili 10 igraca i slotova ( dal to uopste moze da se uradi tokom sezone to lavrnja zna) , da bi se smanjio deficit igraca koji ne igraju, onda da oni koji imaju deficit igraca zbog 22 tima imaju poseban draft gde ce oni koji imaju najvise izgubljenih igraca iz 8 tima koji ne igraju imati prednist u biranju igraca sa FA, to jest draftovanja sa FA. Mada jeste da ce da budu mnogo osteceni timovi kome ne igraju igraci iz ovih 8 timova, plus ovi planiraju ovo da zavrse za 15-16 dana. Pitanje dal moze da se zavrsi sezona uopste, jedino 5 dana za 3 runde, al to znaci da ce 1/8 finala da se racuna po sadasnjim rezultatima. @Magia gledas li :s_d:

 

Jebena korona:furious:

 

prvo, fantazi kaže da se započeto kolo plej ofa poništava, tako da bi morao sve runde plej ofa da završiš u to predviđeno vreme za 8 tekmi (što kažeš, to je cca 2+ nedelje)

već to je neizvodljivo

 

drugo, meni npr ne igra 5 igrača, od toga dva centra, od bitnijih igrača wendell carter i wiggins

čak i kada bi bilo dovoljno vremena da se zavrći plej of koji nije ni počeo (a nema), moralo bi istovariti notable igrače onih koji ne igraju u plej ofu da se nekim dogovorom tj redosledom draftuju u plej of ekipe. siguran sam da ima mnogo ozbiljnijih igrača od wigginsa i wcja koji ne igraju

 

al kao što rekoh, ne možeš da proteraš plej of u zadato vreme, tako da ne vidim poentu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On June 4, the NBA decided to move forward with a 22 team, 8 game regular season due to the ongoing public health crisis caused by COVID-19. As a result, the ESPN Fantasy Basketball season is complete. For more information on how your league may be impacted, please read this article.
 
 

 

 

:s_d:

 

https://www.espn.com/fantasy/basketball/story/_/id/29268151/espn-fantasy-basketball-update-2019-20-season-complete

Quote

 

What happens if my league's playoffs were in progress?

If you were in the midst of the playoffs, your league will revert to the last completed matchup period, ending March 8, and the highest remaining seed in the playoffs will be advanced through the bracket and eventually crowned the champion (unless otherwise stipulated by your league's tiebreak rules).

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...