Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

On 3/10/2020 at 7:56 AM, Itachi Uchiha said:

misko, jokic i druzina, a milsap i ja sami

 

bod u gostima

 

cuvaj se sad misko, veceras te napadam sa arizom, juanchom i kleberom

 

predaj se odmah, slobodno

nije da nisam najavio

 

veceras te ceka post concussion j-rich, bice krvi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Magia said:

Posle veceras Zveki ima da vodi sa dvocifrenim brojem kategorija..

 

Ne brini se, unistio me nezgodi plej Chioza sa niskim tezistem. Bobija sam samo uzeo zbog b2b Dalasa sad cemo da vidimo dal sam se zajebao kao za Mravina Vilijamsa ( doduse tu bi se svako zajebao). Al akone bude igrao Btaler dzabe i Bobinator, nije juce Batler trenirao.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ne brini se, unistio me nezgodi plej Chioza sa niskim tezistem. Bobija sam samo uzeo zbog b2b Dalasa sad cemo da vidimo dal sam se zajebao kao za Mravina Vilijamsa ( doduse tu bi se svako zajebao). Al akone bude igrao Btaler dzabe i Bobinator, nije juce Batler trenirao.

 

Ma obojica brutalno gadjamo na FA 😄

 

A sto su Tomi dodali skok za DD naknadno? 😄

Link to comment
Share on other sites

Naknadno jer jeste imao 2 ofanzivna skoka u jednom napadu a ne samo jedan. Uhvatio je loptu pa promasio, a onda se na odbijenu loptu bacio kao Boris Beker na Vimbldonu i nekako dodao nekon igracu Vashingtona. To su 2 of.skoka, a ne 1.

 

Izvini sta fali Chiozi, drugo ti imas toliko dobar tim da te nista ne kosta ni da promasis, a mene kosta promasen Marvin al to su krivi ovi iz Milvokija sto nisu na vreme prijavili da ce da ga odmaraju. Odjednom na minut do meca Tanasis pocinje mec. Opusteno na kraju dobijas ovo, jbg. Vec do petka ces da imas najmanje 9 kategorija.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Mislim stvarno, na draftu slucajno draftujem Batlera jer sam utripovao da je neko uzeo Janga pre mene, to jest Procke i onda dodje 1/8 Batler vs Jang i ovaj Batler povredjen:smiley26: Jebem ti kuratu srecu i kako mi se desilo da utripujem da je Jang draftovan.

 

Ne kukam ja da imas najbolji tim nego skoro svi tako kazu.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Zvezdinho said:

Mislim stvarno, na draftu slucajno draftujem Batlera jer sam utripovao da je neko uzeo Janga pre mene, to jest Procke i onda dodje 1/8 Batler vs Jang i ovaj Batler povredjen:smiley26: Jebem ti kuratu srecu i kako mi se desilo da utripujem da je Jang draftovan.

 

Ne kukam ja da imas najbolji tim nego skoro svi tako kazu.


Znaci najveca greska je bila zapravo sto si uopste pomislio da bi Wook draftovao nekog ko nije neko drvo ili vec formirani superstar u prve 2 runde, slabo ga poznajes :P 

@gjghghghgh

Po ovome sto sad pisu sigurno se nece prekinuti sezona makar jos neko vreme, prvo ce ici praznjenje dvorana.

Link to comment
Share on other sites

Prosto, igra se  PO do kraja , odredjuje tie breaker, i u finalu pobedjuje Maksa sa rezultatom 0-0-0:lol_2: Drugo mogu i ovi nesto sa espn-a da izmisle da zamrznu fanatzi ligu dok se ne nastavi.

 

Moze da se i nastavi liga ali bez OKC i Jute, to jest ne sa igracima koji su u karantinu. Tako Michel ne bi igrao 4 meca u 1/4:59:

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...