Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Ma najbolje da prodjes tako sto ja igram sa 3 igraca koja ne igraju, a protivnik da ti sklanja igrace, u svakom slucaju nista nije gotovo rekao bih 70-30 sanse da ces ti da prodjes, al i to je sve jedno kad u 1/8 idemo na Madjiju Mashinu. Al realno ti imas trenutno bolji tim za otpor Madjijinoj mashini od tima za razliku od mog  Stojadina od tima.

 

U svakom slucaju sam cu biti kriv zbog bezveze izcukanih izmena, da sam normalno menjao ne bi se postavljalo pitanje, cak bi mozda mogao da izbegnem 12.mesto. I naravno jebeni Bejns:twak:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Debeli ti baš odlučio da se pridružiš Vučini, koliko vidim? :kece:

 

Ne znam što ne odradi tu fuziju tj. franšizing, da ne moraš da tavoriš po dnu i boriš se za opstanak do poslednjeg kola svake sezone. :classic_tongue:

 

Kada, koje sezone sam se borio za opstanak ( ne računajući ovu) ??  I za ovu situaciju sam sam kriv... Da sam bio iole aktivniji, posebno u januar, menjao igrače bez produkcije, sada bi bio u PO.

Ogroman broj CAT sam izgubio za "malo"...

 

Bre, opustite se malo ti i Zveki, drmnuce vas srcka 😁 

 

P.S: nije potrebna fuzija, opstao sam u ligi, čuvamo je za sledeću sezonu ako ispadnem + ove je bila proba za trade mahinacije, sledeće sezone idemo Brze Bolje Jače 😴

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Brogdone siso dje ti je Porter....Malo te tovari Grof treba vise...

Podmukao je Brogdon. Namerno te salje na Madjiju. 

 

 

 

To je to sto se tice moje sezone, na kraju krajeva zadovoljan sam kako sam sklopio ekipu. Ove nedelje bih dobio svaku ekipu, sem Delgadovu, bas sam skockao tim za PO.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Drakaris said:

Podmukao je Brogdon. Namerno te salje na Madjiju. 

 

 

 

To je to sto se tice moje sezone, na kraju krajeva zadovoljan sam kako sam sklopio ekipu. Ove nedelje bih dobio svaku ekipu, sem Delgadovu, bas sam skockao tim za PO.

 

 Na koga ideš u PO? 😴

Link to comment
Share on other sites

Debeli, zahvali Maxi na Napieru.

 

  @uini  Maxa je glavni u nasoj ekipi, moracu da te razocaram. On donosi te krucijalne odluke kao sto je dropovati Napiera 

 

   edit : Pa i Bredlija koji daje 24p Klipersima 😕 

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako da dobijem kad nije sigurno dal sam uso u PO ? Misko pravio neke kalkulacije u cuvenim excel tabelama , ja se nisam mnogo udubljivao al on mi rekao da  ako Grof pobedi 9-3-1, da bi se izjednacio sa mojom ekipom treba da izgubim 1-11-1, sto mi ovako ne izgleda logicno kad tamo pise razlika 8 kategorija. Nisam sigiran ko je prosao dalje , al bilo ko da prodje Madjija ce da ga oleshi, samo sto bi Grof imao vise sansi.

 

Inace posrao mi se Bejns po celoj glavi, hvala ovima a sto su ga dropovali.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Bolje da sam ispao iz lige, nego da se ne plasiram u taj PO zbog jedne kategorije. Ovo ne bih pozeleo ni neprijatelju. 

 

Zveki, radi pojednostavljenja. Razlika je 8 kategorija, ja sam osvojio 9.5, a ti 2.5, jednako je 7. Znaci, samo si jednu kategoriju ispred mene. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Da sam vrsio izmene kako treba skokove bi uzeo i ne bi se postavljalo nikakvo pitanje , al sam se preigrao, al vam ja jos ne verujem da sam prosao. Nista to nije sigurno, utakmica jos traje.

 

Evo fali jos jedna blokada.

A ko ide dalje ako bude 1-10-2 ili 1-11-1 ?

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Ruku na srce, ni Misko nije nesto posebno zavirivao sta ima na FA, vec drzi onog Vonamejkera iz ko zna kojih razloga. 

 

Da bih ja bio u mogucnosti da prodjem dalje (kasnije odredjuje rulet) , Foks mora da da dve blokade za poluvreme. 

A to se nece desiti uopste. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Zvezdinho said:

Da sam vrsio izmene kako treba skokove bi uzeo i ne bi se postavljalo nikakvo pitanje , al sam se preigrao, al vam ja jos ne verujem da sam prosao. Nista to nije sigurno, utakmica jos traje.

 

Evo fali jos jedna blokada.

A ko ide dalje ako bude 1-10-2 ili 1-11-1 ?

1-10-2 prolazis ti

1-11-1 rulet, pa kome zapadne 12. mesto. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Kakav rulet, kad sam te pobedio u regularnom delu sezone, al dobro nema veze kako bude vidim da tebi vise znaci da budes razchmaren od Madjije , vise sam popizdeo jer sam pao samo na Sarica za 10k a izbacio Dinvidija sa tiketa, a sve zivo izaslo od Rubija, Leverta pa nadalje.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Debeli, zahvali Maxi na Napieru.

 

  @uini  Maxa je glavni u nasoj ekipi, moracu da te razocaram. On donosi te krucijalne odluke kao sto je dropovati Napiera 

 

   edit : Pa i Bredlija koji daje 24p Klipersima 😕 

 

Za Debelog je ovde kraj ... Ali, i dalje mi nije jasno kako niko nije pokupio Nepiera pre mene, mslim da nisam imao visok "vejver"

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...