Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

2 hours ago, Zvezdinho said:

Kakav Luka, kakav Lebron, zatvaraj igricu sa Bejjnsom:hammer::twak: Dal je realno da ga niko nije digo pre 8.mesta:twak::hammer:

 

A Zveki gleda Bejnsa i placeeee,

kaze Xpertu pusti vesti malo jacee;

od istorijskog dropvanja i izbeglickog 

konvoja preko vejverske rache.

 

zar baynes nije bio kod tebe na pocetku?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, gggggggg said:

pa sam si kriv onda. ja ga cekao cele sezone zbog ove partije.

 

inace ovo je bas skandal sa dtd-om. espn je opet pokazao da su bas dno. i guess jedino razlog zasto ne igramo na yahoou je navika. jos ni covington nije dobio c.

 

Ma kakva navika, i meni je trebalo celih godinu, ako ne i više da se naviknem na sranje od sajta koje su napravili, tj. promenili. 

 

Nije sad vreme da se priča o tome, ali definitivno mora da se odlučuje i glasa oko eventualnog prelaska na Yahoo, koji je po svim dostupnim informacijama nesumnjivo bolji. 

Jebeš estetiku, ako ne radi pos'o za koji je plaćen. :kece:

5 minutes ago, Zvezdinho said:

Cisto za dnevnik da kazem, ja gledao mec Aleks Len na zadnjem mecu 2 blk imao, cak i komentator rekao, na statistici 0 blk, tako je i na NBA sajtu. I pored toga nekim cudom su mi izbrisali i jos jednu blk koja je ranije stojala.

 

Čoveče, imaš li ti trunku obraza barem? 

Za koji krasni sad zapomažeš i naričeš, kad si u noći između nedelje i ponedeljka sprcao 3 izmene, na igrače za koje se znalo da neće igrati do pred kraj sedmice minimum, i na kraju ih sve vratio na waiver i uzeo prvu dvojicu kojima su parnjaci propuštali po meč. 

Realno ne zaslužuješ da budeš u A, zato se pokrije po ušima i ćuti, kad si zasrao sve što se moglo zasrati, iako spavaš na FA listi. 

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

Borivoje bas ti tesko pao neulazak u PO:lol_2: Ako neko spava na FA listi to si ti jer u stotinku uzimas igrace. A ovo nije kuknjava nego samo pokazatelj kako se lose vodi statistika, znam sam da sam zajebao ovu nedelju uzduz i popreko. Ne moras ti da mi pricas sa krompir finala i titula.

 

Opusti se ucices nekad  i ti u neko  finale nekad.

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam  sta on misli , ja koliko sam shvatio on se uopste ne nervira, cak mu je i malo zabavno sto pizdim zbog ove partije Bejnsa. A ja cu da puknem od muke zbog brljotina ove nedelje i Bejnsa sto je otisao tek sa vejvera br.8 i ako je izasla vest da ce Ejton da propusti mec. To jest bio je na stakama.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Jbt, ja sam mislio da se BoraBora za'ebava i laganeze troluje, kad ono on mrtav ladan ozbiljan co'ek 😴

 

I dalje me mrzi mu odgovaram na poruku 😴

 

Brat Zveki, ae čekam te da večeras utoliko tugu u alkoholu, ti zbog dropovanja Bejnsa, ja jer je legla.... plata 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Dies at the End said:

Jbt, ja sam mislio da se BoraBora za'ebava i laganeze troluje, kad ono on mrtav ladan ozbiljan co'ek 😴

 

I dalje me mrzi mu odgovaram na poruku 😴

 

Brat Zveki, ae čekam te da večeras utoliko tugu u alkoholu, ti zbog dropovanja Bejnsa, ja jer je legla.... plata 😁

 

O čemu ti pričaš? 

Dobro ti reče Zveki, rasprdeo se nakon što te ukakilo da opstaneš. 

I ti bi trebao da se pokriješ, no nevažno. :classic_biggrin:

7 minutes ago, Zvezdinho said:

Ne znam  sta on misli , ja koliko sam shvatio on se uopste ne nervira, cak mu je i malo zabavno sto pizdim zbog ove partije Bejnsa. A ja cu da puknem od muke zbog brljotina ove nedelje i Bejnsa sto je otisao tek sa vejvera br.8 i ako je izasla vest da ce Ejton da propusti mec. To jest bio je na stakama.

 

Ti i dalje ne možeš da ukapiraš da je tebi odgovaralo da dobiješ ove sedmice više nego bilo kome, jer bi tako izbegao Mađiju do eventualnog finala, kad bi ti ekipa bila kompletna. 

Beznadežan si Zveki. :smiley26:

Link to comment
Share on other sites

Ala vonja ove digimone, sve neke slepčuge na vrhuncu forme - Josh Jackson, Fultz, Jeff Green, Dedmon, Lyles, čak su i Conley i Barrett proigrali preko optimalnog. Kod mene teška bolnica, pola tima crveno. Ne bih imao ništa protiv da se sastanemo u PO ponovo.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

O čemu ti pričaš? 

Dobro ti reče Zveki, rasprdeo se nakon što te ukakilo da opstaneš. 

I ti bi trebao da se pokriješ, no nevažno. :classic_biggrin:

:smiley26:

 

Pričam o tome da si se nalupao u postu da treba da ti se zahvalim što sam opstao u ligi zbog tebe, sto me nisi ubedljivije pobedio.... A ono, imao si više sreće nego pameti, standardno..

 Većina igrača ti je imala utakmice karijere i nerealne brojke , bio si über aktivan, izvršio sve izmene na vreme, standardno Russ odmarao...  itd itd 

 

Dapace, sprečio sam te da ideš u PO, zato me i proganjas 😴 

 

I tako 😄

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Pričam o tome da si se nalupao u postu da treba da ti se zahvalim što sam opstao u ligi zbog tebe, sto me nisi ubedljivije pobedio.... A ono, imao si više sreće nego pameti, standardno..

 Većina igrača ti je imala utakmice karijere i nerealne brojke , bio si über aktivan, izvršio sve izmene na vreme, standardno Russ odmarao...  itd itd 

 

Dapace, sprečio sam te da ideš u PO, zato me i proganjas 😴 

 

I tako 😄

 

Ko je tačno imao utakmicu karijere, sem ako ne računaš Zion-a i Shake-a, čije su karijere bukvalno na samom početku? 

 

A kod tebe Tatum i LeVert u životnoj formi + nikad efikasniji Russ. 

 

Jbt. dobio si me u izgubljenim loptama sa onakvom ekipom + si imao ne znam koliko mečeva više. O čemu dalje da pričamo. :lol_2:

 

I kako te tačno proganjam? :classic_huh:

Napisao sam bukvalno 1 jedini upis na temu, a ti se navraćaš 1000 puta i cimaš me tokom sedmice. 

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

@uini sada te u potpunosti razumem kakobti je bilo kada si se macevao sa BoraBorom 😴

 

Tatum je u životnoj 4mi evo već drugu sezonu, Rus nista spec , sve mu reb pokupi Cov, jedino malo LVert podigao formu, sto je jelte, bilo i očekivano ...

 

Pa tebi ShakeITMilton doneo nerešeno u 3P, Bruks se posle 30+ partija ( 24 itd) vratio na standardnu 12-13p produkciju, Green kao u cvetu mladosti ... itd itd

 

I BoraBoro, Kaine stress 😘

Edited by John Dies at the End
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ne pratim.

 

Evo ti ovde. 

 

14 hours ago, Zvezdinho said:

Jel ovo samo kod mene pa su sve IR igrace stavili dtd ?

 

8 hours ago, nlavrnja said:

@Zvezdinho pisi onoj tvojoj gospodjici, ovo moze opasno da sjebe regularnost ako potraje, gomila ekipa sad ne moze da dize igrace zbog toga

 

Imbecili sa ESPN opet napravili njesra. :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, maXa88 said:

Ne dirajte zvekija!  On mu dodje ovde kao Izrael. Mozda terotijalno ne pripada Evropi (A ligi), ali je svakako deo nje - kulturoliski i istorijski. 

 

Zveki we love you ❤️

 

Mslim, volim i ja Zvekija ( no homo 😄 )... Ali  moramo naći nacin da ga vratimo u B ...

Zamisli samo tu ekipu:Zveki, Wook, Gaga sa starosedeocima DjoloDjolo,  Mile, ggagbagba i ostali 😴

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...