Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Bice zajebano sa koronom.
U fudbalu skoro i da nemas ekipu koja nije imala par.
I u Nba su fino bili krenuli Gober, DOnovan. U pauzi od Kata do pola Nuna.
Idealno bi bilo da ubace korona injury spot ako ovo sta kaze lavrnja 1+1

Sta to znaci 1+1?

Jedan IR slot i ubacivanje jos jednog bench playera kao 13-og igraca ekipe?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

 

A baba Vestbruk:s_d:

 

Grudvam se sa Laciom 1X sam igrao jedini dvoznak na tiketu i ono dodje 2.

 

Mene blokirali na Mozzartu 🥲 , kladionice zatvorene,  a nisam otvorio nalog na nekoj sa trulog zapada 😴  Ubi me ova apstinencija 😄

 

Ma to sa Kornjacom je bas bio zajeb, donekle,  mada mi je doneo neke bitne TD i pobede.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Sta bre zajeb sa kornjacom. Aj sto si ga dignuo par mesta previse, nego je on uspeo da overachivuje i nekako se ugura u 10 igraca. 

 

Zajeb jer, pisao sam vise puta, plan je bio da podignem Svetog Luku ...ali , manje vina manje vina 😄

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Sta bre zajeb sa kornjacom. Aj sto si ga dignuo par mesta previse, nego je on uspeo da overachivuje i nekako se ugura u 10 igraca. 

 

Ne pricamo o zajebu, nego o povredama i da su ga odmarali svaki b2b pa ga je ovaj Auslander zvao baba Vastrbruk.

 

I budi koristan kao komesar lige i otvori taj topik, jebo me Lacio da me jebo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Zajeb jer, pisao sam vise puta, plan je bio da podignem Svetog Luku ...ali , manje vina manje vina 😄

Ma svi su hteli luku to se zove general posle bitke. Rasel je imao neocekivano ( za mene) odlicnu sezonu 27-8-7 sa karijernim fg-om. To sto mali djokica hteo da ovaj pored hardena ima 20 td to je druga stvar.

Rekoh decembra se otvara topik.
Pa da sada vidoh draft malo veci problem sto si opasno reachovao projekta C pa si se ukakio i gledao da ga oteras.

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam pikirao bio Vestbruka za kraj prve runde. Iznenadjenje je kakvu je statistiku imao. Pretprosle sezone je imao 22 ppg. Ovu sad sezonu ako bude trejdovan vredece TOP5 igraca, bice bas velika dilema kada ga uzeti, isto tako, ako Harden bude trejdovan.

 

31 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Tako je

Da nece to biti malo mnogo? Ovim dodavanjem 13 igraca bukvalno nestaje svakodnevno menjanje igraca, jer nece biti nista da se uzme. Jedva je nesto moglo sa 12 igraca, sa 13 igraca nece nista ostati. Ostace samo onima koji svake minute vise na rotoworldu.

Da uzmu igraca koji ce dati 4 poena i 2 skoka

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ma svi su hteli luku to se zove general posle bitke. Rasel je imao neocekivano ( za mene) odlicnu sezonu 27-8-7 sa karijernim fg-om. To sto mali djokica hteo da ovaj pored hardena ima 20 td to je druga stvar.

Rekoh decembra se otvara topik.
Pa da sada vidoh draft malo veci problem sto si opasno reachovao projekta C pa si se ukakio i gledao da ga oteras.

 

Ne, to sam sam bukvalno odmah napisao posle drafta  da sam u sekundi promenio misljenje... ali dobro sad, bi sta bi..

Da, jeste zajeb Mic,  ali da se LVert nije povredio odmah posle trade-a, druga bi prica bila 😄

 

Iskreno, ni ja nisam za 13 igraca u rosteru,  navike i tradicije  radi.

Link to comment
Share on other sites

Tek moram malo detaljnije da pogledam NBA raspored, ali posto definitivno skracujemo sezonu za par nedelja, da li da smanjimo broj PO ekipa na 8, te samim tim na 3 nedelje. Koliko sam na brzinu video ima 21 nedelja, poslednja se ne igra ozbiljno, 1 je dupla zbog pauze, dakle to bi bilo 19 efektivnih nedelja, da li bi onda igrali pre 16+3 ili 15+4?

Link to comment
Share on other sites

Dal ce poslednja nedelja da bude isto nebitna s obzirom da se smanjio broj utakmica ? Ja ako se pitam ( a ne pitam se) ostavio bi isti broj za PO znaci 12 ( zbog regularnosti jer neko ko ne moze ni u PO ni da ispadne moze da deli igrace putem trejda), al bi povecao broj IR barem za jedan ( ili za 2 kako se dogovori vecina) zbog korone.

 

Na espn-u izasao samo raspored za pre-season.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima smisla ovo sto zveki kaze, u ovakvom sastavu 95% lige igra za nesto pretposlednje i poslednje kolo. Ili top 4 ili jaci seeding u 1 rundi, ili ulazak u PO ili da ne ispadne.
Nadje se neki mucenik sto ne moze ni u PO ni u cvajtu ali takvi su retki, a pogotovo sada kada ce svaka pobeda da znaci zbog skracene sezone.
Raspored bi mozda mogao da se nastela da ne igraju bas 1 i 20 pik, posto je ovaj 20 vec ima hendikep biranja.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdinho said:

Cuti tu jedva si opstao, da se Vulfio nije zajebavao sa Ejtonom i Robotom igrao bi ponovo Cvajtu koja je isto za ljude:s_d:

 

Ti se prvo regularno plasiraj u A, pa mi onda bla bla truc :classic_tongue:

 

I imaj srece sto  bukvalno nisam imao vremena, a tek  za fantasy, cca 2 meseca, inace bi te razbucao ko' bugarsku skupštinu  😄

 

 

2 hours ago, đubrivo. said:

redosled pikova je ionako uvek isti. ja sam tu na 15-18 godinama, moram da izmišljam igrače kao jakovljević

 

Pa bolje i 18 pik nego ,6-10... bar meni...

 

1 hour ago, Zvezdinho said:

JOS TACNO 3(4) NEDELJE DO ODMORA  !!!!!

 

Pa to ce da proleti za cas.

 

 

Edited by John Dies at the End
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...